آمازون تکذیب شیوع بیماری در آلمانی انبارها

دو ویروس شیوع بیماری در حال حاضر پیش بینی شده است به آمازون انبارها در آلمان است. این شرکت می گوید آن را معرفی کرده است بیش از یک صد جدید اقدامات ایمنی که عمده اتحادیه کارگران می گوید که هنوز هم بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

در زمانی که بسیاری از بخش های اقتصاد گذاشته شده اند ویران خرید آنلاین وارد شده شکستن رکورد بازده به عنوان مردم مواجه شده اند با هیچ راه دیگری برای تهیه برخی از محصولات. غول خرده فروشی آمازون دارای شانس به خصوص به خوبی با سود افزایش سرسام آور $46 میلیارد (42 میلیارد یورو) در سه ماهه اول سال 2020 درآمد 75 میلیارد دلار در سه ماه اول سال در مقایسه با $35.8 میلیارد دلار در دوره مشابه در سال 2019. سهام این شرکت باید آمار خود را بالاترین ارزش است.

آمازون آلمان را تحسین کارگران آن به عنوان “قهرمانان” که کمک کرده اند عرضه کشور لازم کالا در سراسر کشور مستند. اما با وجود وعده افزایش دستمزد از مدیر عامل شرکت جف بزوس — در حال حاضر ثروتمندترین مرد جهان — کارگران را دیده اند و نه یک پنی از این شرکت متناوب جدید سود. علاوه بر آن ظهور کرده است که شرایط در این شرکت عظیم انبارها ممکن است قرار دادن کارکنان در معرض خطر با بسیاری از کسانی که بد افتاده بسیار افرادی که مرتب سازی و بسته بندی کالاهای قادر می سازد که دیگران را به ماندن در خانه در ایمنی.

ادامه مطلب: ساک خرید آنلاین عادات طول تاج مستند

در روز سه شنبه شد که 53-68 موارد COVID-19 ترسیم شد به آمازون انبار در شهر وینزن در غرب ایالت نیدرزاکسن. حداقل یکی دیگر از هفت کشف شده در محل دیگری در شهر فورتزهایم در جنوب آلمان است.

Amazon protests (Reuters/Kai Pfaffenbach)

آلمانی اتحادیه های کارگری اند و در اعتراض به شرایط کار در آمازون انبار

آمازون زیر آتش

برای سال های آمازون انبارها در سراسر جهان آمده اند زیر آتش خود را غیر انسانی و شرایط کاری. کارگران هر کار به پایان رسیده است و توسط electronic scanner استفاده از کارگران برای قرار دادن موارد منجر به آنها را جریمه برای تاخیر کوچک; معافیت خود را بدنام کوتاه تر از کارگران انتظار می رود به صرف همان 8-10 ساعت در حال اجرا در اطراف بر روی پای خود را به عنوان خود را بسیار جوان تر همکاران و شرکت فعالانه در سرکوب تلاش های کارگران برای داشتن اتحادیه مجازات کسانی که با نارضایتی خود.

پس از coronavirus بحران آغاز شد, آمازون دیده است ده ها تن از اعتصاب و بین المللی کارگران’ روز تحریم در مارس 1 که شامل آلمان ، اما خرده فروشی کرگدن اختلافات است که شرایط در آن انبارها منجر به شیوع بیماری در گرونولد. “وجود دارد هیچ واقعی شیوع” آمازون ادعا کرد که در پاسخ به یک DW درخواست برای نظر.

اما پاسخ این شرکت کوزه با این واقعیت است که هر گونه سریع و غیر معمول گسترش بیماری در نظر گرفته شده است شیوع. به تازگی در کشتارگاه در سراسر آلمان, حوادث مشابه با ده ها تن از موارد باعث یک مقدار سخت تر و سریع پاسخ.

ادامه مطلب: برده داری مدرن در قلب آلمان کشتارگاه شیوع

آمازون شناور این ایده که وینزن می تواند یک “کانون” با تعداد زیادی از coronavirus عفونت بود اما این از عهده اطلاعات رسمی از آن county, Harburg. با توجه به آمار دولت این منطقه از بیش از 250.000 نفر تا به حال 531 موارد در مجموع پس از همه گیر آغاز شد 53-68 که می توان به آمازون انبار. از مجموع 491 باید درمان شده و 13 فوت کرده اند. که برگ 21 فعال موارد بسیار پایین تر از 50 مورد در هر 100,000 نفر است که آلمان در نظر آستانه یک COVID-19 “کانون”.

“هیچ چیز مهم تر از سلامتی و ایمنی ما کارگران است. ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای محافظت از آنها را به عنوان آنجا که ممکن است” آمازون گفت: DW اضافه کرد که آن را اجرا کرده است یک قایق از اقدامات ایمنی از جمله اجباری ماسک صورت بسته شدن آن کافه تریا با اضافه کردن بیشتر شاتل به محل به طوری که کارگران کمتر سفر در هر یک از اتوبوس ایجاد “یک طرفه” گردشگاهها در سراسر ساختمان و اجباری متوسط چک برای هر یک از کارکنان به عنوان آنها می رسند در ساختمان است.

اتحادیه می گوید: برخی از اقدامات اوضاع را بدتر

با توجه به کارگران اتحادیه وردی نه تنها بسیاری از این مقررات بیش از حد کوچک و بیش از حد در اواخر برخی از آنها در واقع افزایش خطرات بهداشتی برای کارکنان و خود را در حال حاضر بدبختی شرایط کار حتی بدتر است.

ادامه مطلب: حقوق کارگران در آلمان

“در لهستان به عنوان مثال” یک وردی سخنگوی گفت: DW “کارکنان در آمازون انبار مجبور به شکایت این شرکت پس از یک زن نمی تواند تنفس در زیر ماسک و درگذشت.” این زن مانند بسیاری از دیگران بود و نه ارائه یک جایگزین و یا مجاز به ماندن در خانه و بدون ترس از اخراج شدن.

“در گرونولد بله آنها بیشتر اتوبوس شاتل — اما هنوز جمعیت از کارکنان است که باید برای ایستادن نزدیک به هم و منتظر اتوبوس بعدی می رسند… “یک راه” گردشگاهها آن را سخت تر برای دریافت در اطراف ساختمان و کارگران در حال حاضر معافیت های کوتاه حتی کوتاه تر…آنها همچنین گفت که تغییر قوانین باید شفاف و روشن و که فشار به کار به سرعت در هزینه های خود را به خوبی بودن است و حتی بالاتر از آن بود.”

علاوه بر این اتحادیه گفت: در اوایل بیماری همه گیر که بسیاری از موارد در گرونولد انبار رخ داده است کارگران ارائه شد یک جایزه برای نمایش — تشویق بیمار برای رسیدن به محل کار صرف نظر از اینکه چگونه آنها احساس و یا اگر خطر آنها در برخواهد داشت ممکن به همکاران. کارگران گروه نیز مجبور به دخالت چندین بار به عنوان آمازون به نظر می رسد با استفاده از همه گیر برای تحمیل عالی نظارت و بیشتر محدودیت های غیر ضروری در آن کارکنان زندگی از جمله استفاده از تکنولوژی شناسایی چهره.

خواهد آمازون صورت همان حساب به عنوان گوشت صنعت ؟

پس از چهار عمده شیوع کروناویروس ترسیم شد به کشتارگاه در سراسر آلمان قانونگذاران باید در نهایت شروع addressingdecades-طولانی رسیدگی به شکایات در مورد شرایط کار و درمان عمدتا کارگران خارجی در گوشت گیاهان پردازش. آن باقی مانده است دیده می شود اگر همان نوع مقررات خواهد آمد برای آمازون یک شرکت شناخته شده برای آن دست سنگین لابی در یکی از معدود صنایع در واقع با اضافه کردن شغل در طول یک بحران است که محور بسیاری از دولت های ملی از جمله آلمان را به طور مداوم وزن خطرات به سلامت شهروندان در برابر خطرات ناشی از به طور فزاینده ای راکد اقتصاد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>