Amaud Arbery قتل: گرجستان دادستان وعده برای پیدا کردن عدالت

دادستان در امور خارجه ایالات متحده از گرجستان در حال حاضر دست زدن به حمله Ahmaud Arbery صحبت کرد و برای اولین بار در مورد این پرونده روز جمعه متعهد به “مطمئن شوید که ما پیدا کردن عدالت” برای یک خانواده و جامعه است.

گرجستان دفتر تحقیقات مدیر (GBI) ویک رینولدز نیز به نظر می رسد در کنار Cobb County District Attorney Joyette هلمز و گفت که “در این مرحله ما احساس اعتماد به نفس افرادی که نیاز به شارژ متهم شده اند”.

بیشتر:

Arbery یک غیر مسلح سیاه پوست کشته شده در فوریه 23 بعد از یک پدر و پسر مسلح خود و به دنبال او پس از لکه 25 سال در حال اجرا در محله شان یک تصویری از این حادثه نشان می دهد. بیش از دو ماه قبل از تصویب مقامات گرگوری McMichael و پسرش, تراویس McMichael در اتهام قتل جنایت و تشدید حمله.

هلمز و رینولدز را در کنفرانس خبری در GBI ستاد در Decatur, به دنبال بازداشت در روز پنج شنبه از ویلیام “Roddie” برایان Jr به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست.

Bryan, 50, است مردی که تلفن همراه تصویری از Arbery تیراندازی باعث اعتراض ملی.

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما پیدا کردن عدالت در این مورد. ما می دانیم که ما یک خانواده و یک جامعه را در نیوبرانزویک” هولمز گفت.

پرسید که چگونه برایان می تواند به اتهام قتل اگر او نمی ماشه در سلاح استفاده می شود برای کشتن رینولدز با اشاره به برایان حکم بازداشت که می گوید او تلاش “برای محدود و بازداشت” Arbery بدون اختیارات قانونی توسط “استفاده از وسیله نقلیه خود را در موارد متعدد” قبل از Arbery به ضرب گلوله کشته شد.

ویدئو نشان می دهد که قتل Ahmaud Arbery (02:01)

برایان وکیل کوین گاف گفت: مشتری هیچ نقشی در Arbery مرگ تصریح می کند که: “Roddie Bryan است نه در حال حاضر و هرگز بیش از یک شاهد به تیراندازی.”

اما GBI مدیر گفت: “اگر ما اعتقاد او شاهد ما نمی خواهد که او را دستگیر کردند”.

در گرجستان, قانون, جرم اتهام قتل به این معنی است که مرگ رخ داده در طول این کمیسیون از یک زمینه ای جنایت می کند و نیاز به قصد کشتن. قتل محکومیت در گرجستان, حمل به حکم حداقل از زندگی در زندان با یا بدون آزادی مشروط.

GBI تحقیقات برای قرار دادن تا به زودی

رینولدز گفت: رسیدگی به Arbery به قتل شد و هنوز هم فعال و مداوم اما که او انتظار می رود او محققان را به پایان برساند به زودی و با دست بیش از این مورد به هولمز. او گفت: او همچنین انتظار می رود رسیدگی به رسیدگی به این پرونده توسط دو دادستان محلی به پایان خواهد رسید و به زودی تبدیل به دفتر دادستان کل است.

این GBI نیز در کار بود “دست در دست” فدرال با مقامات رینولدز گفت. پس از گرجستان فاقد یک جنایت نفرت قانون هر hate crime prosecution را باید انجام شده توسط پلیس آمریکا.

گرگوری McMichael گفت: پلیس به او مشکوک Arbery شد یک سارق و Arbery حمله پسر خود را قبل از ضربه بودن. Bryan زندگی در همان زیربخش فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick. Arbery مادر گفت: او معتقد است پسرش بود فقط در حال اجرا در این محله است.

پس از برایان تصویری به بیرون درز آنلاین در مارس 5, فرماندار برایان کمپ به نام قتل “کاملا وحشتناک”. این GBI در زمان بیش از مورد از پلیس محلی و دستگیری از McMichaels به دنبال در مارس 7.

Ahmed Arbery

سفید و نارنجی متقابل با ‘A’ بر روی آن می ایستد در زمین گیر کرده در امتداد بزرگراه 17 در ورودی Satilla سواحل محله که در آن Ahmaud Arbery یک جوان غیر مسلح سیاه پوست کشته شد [داستین اتاق/رویترز]

این Glynn پلیس شهرستان حادثه گزارش می گوید: گرگوری McMichael گفته یک افسر است که در یک نقطه Arbery “آغاز شد در حال اجرا به عقب جهت که از آن او آمد و “رادی’ تلاش برای جلوگیری از او که ناموفق بود”. آن است که تنها ذکر است در گزارش پلیس از هر گونه پتانسیل مشارکت توسط Bryan.

گاف را بلافاصله بازگشت ایمیل و پیام های متنی در روز جمعه. او گوشی اش جواب نداد و پست صوتی کامل بود. بیانیه خود در روز دوشنبه گفت: Bryan “است نه یک vigilante. Roddie نیست شرکت در کشتار وحشتناک این مرد جوان. Mr Bryan مرتکب هیچ جرم و جنایت و خرس هیچ مسئولیت کیفری در مرگ Ahmaud Arbery.”

وکلای Arbery پدر و مادر ابراز قدردانی بیش از برایان بازداشت.

“ما به نام برای دستگیری او از همان ابتدا از این فرایند” وکلا S Lee مریت بنیامین Crump و L کریس استوارت در بیانیه ای گفت. “دخالت خود را در قتل آقای Arbery واضح و آشکار به ما به بسیاری از سراسر کشور و پس از تحقیق کامل روشن بود به GBI به عنوان به خوبی.”

گرگوری McMichael بازنشسته سال گذشته پس از بیش از دو دهه به عنوان یک محقق برای دفتر دادستان محلی. به دلیل آن روابط Brunswick قضایی مدار دادستان منطقه Jackie Johnson recused خودش. دو نفر دیگر خارج از دادستان پا کنار در جانشینی قبل از هلمز منصوب شد.

در حال حاضر بریان است که در پشت میله های زندان همراه با McMichaels در Glynn زندان شهرستان است. یک قاضی است و در عین حال به تصمیم می گیرید که آیا به رایگان آنها را در اوراق قرضه در انتظار محاکمه است. وکلای مدافع برای پدر و مادر باید خواست مردم را به عجله به قضاوت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>