‘همیشه موهن’? آلمان جنگ بیش از N-word

چه کسی تصمیم می گیرد که آیا یک کلمه نژادپرست است? آن بستگی به زمینه ای ؟ این چیزی است که دولت آلمان در دادگاه گفت: بعد از راست AfD سیاستمدار بارها و بارها با استفاده از N-word در یک بحث است. این تصمیم باعث خشم — و عمل است.

در Duden آنلاین آلمانی فرهنگ لغت کلمه “Neger” (آخرت به عنوان N-word) تعریف شده است به عنوان یک اصطلاح برای “یک فرد (بسیار) پوست تیره.” در آن است که امروز در نظر گرفته می شود معادل آن از هر دو مورخ و بحث به زبان انگلیسی اصطلاح “Negro” و همچنین غیر قابل انکار نژادپرستانه اصطلاح “کاکاسیاه.” آلمانی کلمه تعریف نیز شامل یک هشدار در توصیف آن به عنوان “بسیار تبعیض آمیز” و “اجتناب شود.”

اینکه ادا در مجلس و یا در یک گفتگوی شخصی با استفاده از N-word در آلمان برای اشاره به مردم است “همیشه موهن,” فعال شارلوت Nzimiro می گوید. “سیاه مردم واژه با بسیاری از درد و رنج و تبعیض و خشونت به سمت آنها هدایت و همچنین نابرابری و غیرانسانی” می افزاید: Nzimiro.

Nzimiro بود بنابراین عصبانی هنگامی که دولت به دادگاه قانون اساسی از مکلنبورگ-فورپومن در شمال شرق آلمان حکومت می کرد در دسامبر 2019 در حالی که این اصطلاح به طور کلی درک می شود تحقیر امیز که آیا آن را در واقع بستگی به زمینه که در آن استفاده شده است.

این حکم پس از Nikolaus Kramer, دولت, رهبر راست پوپولیستی جایگزین برای آلمان (AfD) حزب با استفاده از N-کلمه چندین بار در طول یک بحث در ایالت مکلنبورگ-فورپومن در دولت و مجلس در ماه نوامبر سال 2018 است. او گفت: او می گفت “چیست و یا تهاجمی است.” زمانی که Kramer تنبیه شد برای استفاده از این اصطلاح او در دفاع از خود در دادگاه و برنده شد.

یک دوره ظلم و ستم

Nzimiro بود در قطار که او در مورد حکم. او “شکست در عرق,” او گفت: DW. خشمگین او تصمیم گرفت برای شروع یک دادخواست در change.org خواستار N-کلمه بود و از نظر قانونی به رسمیت شناخته شده به عنوان نژادپرست است. به تاریخ آن امضا شده توسط نزدیک به 100 ، 000 نفر و در حال رشد است هر روز طولانی تر. فعالان نیز سازماندهی یک تظاهرات برگزار می شود در هامبورگ در فوریه 29, آخرین روز ماه تاریخ سیاه.

N-کلمه تحسین کرد از زمان استعمار است. “سیاه پوستان مظلوم بودند و داده بودند به اصطلاح” Negro.’ آنها ناتوان چرا که آنها مجاز به تصمیم گیری برای خود آنچه را که آنها می خواستند به نام” Nzimiro توضیح می دهد.

Nzimiro (Sara Arrebola)

Nzimiro آغاز شده طومار محکوم کردن استفاده از N-کلمه در هر زمینه

Duden طبقه بندی اصطلاح به عنوان “تحقیر امیز” در سال 1996; چهار سال بعد این تغییر به “تبعیض آمیز است.”

N-کلمه ورود در حال حاضر همراه با اطلاعات جعبه است که نشان می دهد جایگزین مناسب شرایط مانند “آفریقایی-آلمانی” است که شبیه به استفاده از آفریقایی-آمریکایی در ایالات متحده است.

طاهر دلا از ابتکار مردم سیاه در آلمان (“ابتکار Schwarze Menschen in Deutschland”), یک سازمان غیر انتفاعی است که مبارزه برای عدالت نژادی, استقبال Duden توضیح توجه داشته باشید به دلیل آن را فراهم می کند و “خود-شناسه” شبیه به تعیین “مردم از رنگ.” او را رد واژه هایی مانند “سیاه سیاه” “تیره پوست” “رنگی” و…. که به نظر او “خارجی شناسه.”

“این بر اساس اسناد در دسته بندی که در نهایت هیچ ربطی به فرد آنها اعمال می شود و هرگز به طور کامل غیر سیاسی” او می گوید.

Screenshot Duden.de (Duden.de)

Duden آنلاین مطلب برای N-word شامل یک برچسب هشدار دهنده. آن را توصیف کلمه به عنوان ‘تبعیض آمیز’ فراهم می کند و گزینه های جایگزین که برخی از آنها نیز بحث برانگیز است.

بحث ادبی ویرایشها

آلمان کتاب صنعت رشد کرده است حساسیت بیشتری نسبت به این موضوع در سال های اخیر است.

در سال 2009 نسخه های جدید از پی پی جوراب بلند سری, نوشته شده در 1940s توسط آسترید لیندگرن, آیا دور با شرایط تبعیض آمیز. پی پی جوراب پدر بود و دیگر هیچ “Negro پادشاه” اما “دریای جنوب, جنوب دریای پادشاه است.” در سال 2013 Thienemann Verlag انتشارات حذف N-word از پرفروش ترین کتاب های کودکان توسط نویسنده Otfried Preussler زیر توافق با نویسنده.

چنین تغییراتی نمی uncriticized اما. مثلا اولریش Greiner, یک روزنامه نگار به صورت هفتگی روزنامه Zeitابراز خشم و انزجار بیش از چگونه “انسانی قصد به احساسات اقلیت به در نظر گرفتن” می تواند منجر به “سانسور.”

The cover of Astrid Lindgren's book Pippi Longstocking (picture-alliance/F.-P. Tschauner)

پی پی جوراب بلند پدر تغییر نام داد ‘جنوبی دریای پادشاه” که این کتاب به تازگی rereleased

نژادپرستی: یک تجربه روزمره

در حالی که آفریقایی-آمریکایی در تاریخ نگاری آمده است یک راه طولانی در ایالات متحده آفریقایی-آلمانی جنبش در آلمان است که هنوز هم فقط گرفتن آغاز شده و اگر در همه.

دلا انتقاد, چگونه, بر خلاف ما بسیاری از افراد در آلمان می دانم که بیش از حد کمی در مورد نژاد پرستی و اثرات آن, ریشه ها و مظاهر. “ما در حال حاضر به پرداخت برای این بحث است زیرا مردم قادر به تکثیر نژادپرستانه نظریه ها و دیدگاه ها و مفاهیم” او می گوید.

Tahir Della from the 'Inititiative Schwarze Menschen in Deutschland' (picture-alliance/dpa/L. Schwedes)

دلا از ابتکار مردم سیاه در آلمان است که در برابر برچسب بر اساس طبقه بندی attributive

دلا باور نمی نژادپرستانه فکر می سازه که فراتر از بحث بر N-کلمه هستند مبتنی منحصرا در راست طیف سیاسی. استاد کریم Fereidooni موافق است; او تحقیقات انتقادی مسابقه تئوری در موسسات آموزشی در دانشگاه روهر در بوخوم.

در واقع رسانه های اجتماعی پست نشان می دهد یک نژادپرست ذهنیت گسترده است. افریقایی-آلمانی ها و دیگر اقلیت ها از جمله کسانی که با خانواده تاریخ مهاجرت اغلب به اشتراک گذاری روزمره خود تجربه نژادپرستی و تبعیض از طریق ارسال با هشتگ #MeTwo.

بیشتر بخوانید: #MeTwo: به شود و یا نمی شود, آلمانی, کافی

چگونه به مقابله با نژادپرستی?

سال گذشته آلمان شاهد افزایش توهین نژادپرستانه و اظهارات ضد یهودی در برابر خطرات فیزیکی و حتی کشنده حملات. این تحولات را مورد توجه رهبری کشور.

در دسامبر کریسمس, سخنرانی رییس جمهور آلمان فرانک والتر اشتاین مایر خواسته شهروندان برای دفاع از یک دیگر: “شما کسانی هستند که باید برای به دست آوردن و صحبت تا زمانی که شما ببینید کسی که توهین در اتوبوس زیرا آنها نگاه متفاوت و یا زمانی که شما می شنوید نژادپرستانه تهمت بودن بازیگران در زمین بازی و یا میخانه. شما باید یک صدا بر روی اینترنت و در رسانه های اجتماعی است.”

ادامه مطلب: عروسی سلطنتی: آلمانی ZDF پخش متهم به نژاد پرستی در پوشش آن

Professor Karim Fereidooni (privat)

Fereidooni زمینه پژوهش ترکیبی از بحرانی مسابقه تئوری با موسسات آموزشی و آموزش

Fereidooni می گوید: دانشگاه ها نیز مبارزه با چگونگی برخورد با نژادپرستی. “من باور دارم که بحرانی مسابقه تئوری ظریف گیاه. آن را در حال رشد است و در حال حاضر, اما من هنوز هم تنها می دانم که 10 همکارانش در آلمان که در تعامل با آموزش معلم و کسی که فراموش اختصاصی بحرانی نژاد کار,” او می گوید. هدف نهایی او این است که بحرانی مسابقه تئوری تبدیل به بخشی ضروری از آموزشی حرفه ای.

شعار: ‘توقف N-word’

Nzimiro دادخواست به کارگردانی است که در مکلنبورگ-فورپومن در دادگاه های ایالتی و همچنین فدرال Antidiscrimination آژانس. در حالی که هنوز معلوم نیست که او در نظر دارد به ارائه آن او قصد دارد به استفاده از دوره موقت برای ادامه مبارزات انتخاباتی او کار می کنند. برخی از طرح های در حال حاضر نیروهای پیوست. خود را فراگیر شعار “توقف N-word.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>