الفبای سهام کاهش در درآمد از دست ندهید; YouTube ad ابر درآمد در نهایت نشان داد

الفبای Inc. سهام کاهش یافته است 4% در گسترش تجارت پس از شرکت در سه ماهه چهارم درآمد سقوط کوتاه از وال استریت در روز دوشنبه. اما این تغییر در درآمد افشا کردم که توجه سرمایه گذاران.

گوگل شرکت مادر سوار خود را حق رای دادن کسب و کار, موتور جستجو, تبلیغات, خرید و فروش, به گزارش درآمد حاصل از $46.08 میلیارد دلار در مقابل انتظارات $46.94 میلیارد از تحلیلگران نظرسنجی توسط FactSet.

حروف الفبا را GOOGLE, +3.48% GOOG +3.61% درآمد خالص از $10.67 میلیارد دلار یا $15.35 هر سهم تحت الشعاع FactSet برآورد $12.49 هر سهم.

درآمد تعجب بود که این تصمیم بر اساس حروف الفبا به شکستن درآمد برای یوتیوب, هر چند آن را بلافاصله توضیح آن تغییر در سیاست. “من واقعا خوشحال با ما در ادامه پیشرفت در جستجو و در ساختمان دو از ما جدیدتر رشد مناطق — یوتیوب در حال حاضر در 15 میلیارد دلار سالانه درآمد تبلیغ و ابر است که در حال حاضر در $10 میلیارد دلار درآمد اجرای نرخ” الفبای جدید اجرایی سوندار پیچای در بیانیه ای گفت.

در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران پس از سه ماهه, نتایج Sundar در ابتدا توضیح داد که افشای تصمیم گیری به عنوان یک ابزار “به بینش بیشتر به کسب و کار ما.”

یوتیوب درآمد در سال 2019 شد $15.15 میلیارد 36 درصد از 2018 و تقریبا دو برابر است که از 2017. Google Cloud فروش شد $8.9 میلیارد دلار در سال افزایش 53 درصد از 2018 و دو برابر شدن آن در مجموع در سال 2017.

جستجو-موتور, نیروگاه, که ارزش بازار در صدر $1 تریلیون ماه گذشته است اما پس از کاهش به زیر این علامت یکی از چهار بزرگ با تکنولوژی شرکت های تحت بررسی توسط تنظیم کننده فدرال برای آن شیوه های کسب و کار. دیگران Apple Inc. AAPL -0.27% , Facebook, Inc. FB +1.13% و Amazon.com Inc. AMZN, -0.23% .

همچنین نگاه کنید به: گوگل می شود سوم آمریکا tech شرکت به ارزش $1 تریلیون

JMP اوراق بهادار تحلیلگر ران Josey گفت MarketWatch او انتظار می رود یک 18.5% سال بیش از سال پرش در گوگل هسته اصلی کسب و کار تبلیغات به 32 میلیارد دلار. او همچنین از نزدیک به تماشای Google Cloud مرتبط با فروش و چه پیچای برای گفتن در مورد آینده استراتژی شرکت. پیچای همچنین گوگل مدیر عامل ترویج شد و در ماه دسامبر.

الفبای سهام را با صعود 29.9 درصد بیش از 12 ماه گذشته در مقایسه با افزایش 19.2% به صورت گسترده تر S&P 500 شاخص SPX +0.73% .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>