اتهام تجاوز قربانی به شهادت جمعه در Harvey Weinstein محاکمه

به اتهام تجاوز به عنف صورت گرفت در شهر نیویورک در ماه مارس 2013.

امروز Harvey Weinstein خواهد آمد چهره به چهره با زن او را به اتهام تجاوز در شهر نیویورک اتاق هتل در سال 2013.

شاهد است که نه عموم شناسایی خودش نیست که نام توسط ABC News آنجا که می گوید: او قربانی یک تجاوز جنسی.

حساب او نشان دهنده پیچیده ترین از همه حساب های شش زنان شهادت در برابر Weinstein در این دادگاه — و خواهد شد از ویژگی های اول و مستقیم در مورد شهادت Weinstein تزریق دارو اختلال نعوظ به آلت تناسلی خود را.

Weinstein متهم است با انجام یک اجباری جنسیت, عمل میریام “میمی” Haleyi در سال 2006 و با تجاوز متهم در نظر گرفتن شاهد امروز ایستاده است. Weinstein التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات را رد کرده است تا کنون درگیر شدن در nonconsensual ،

پس از اتهام تجاوز به عنف در مارس 18, 2013, شاهد “پریشان منزجر و وحشت زده فرار به یک حمام به جمع آوری خودش” منهتن دادستان مگان هست گفت: در طول باز کردن بحث. او متوجه امپول سوزن در زباله و وحشتزده از او گفت: Weinstein نداده فرسوده کاندوم.

بعد Hast گفت: او Google-جستجو نام بر روی برچسب و آموخته بود که آن را اختلال در نعوظ دارو است.

در Weinstein به اصرار او و هم اتاقی او پیوست Weinstein شب بعد در یک فیلم برتر هست گفت.

“حتی پس از او به زور مورد تجاوز قرار گرفته توسط متهم او ادامه داد: برخی از صورت ظاهر از ارتباط با او برای سال” هست گفت.

که شامل اخلال حساب هست به یک جلسه در ماه نوامبر 2013 در شبه جزیره هتل در نیویورک که در آن دادستان گفت که پس از گفتن Weinstein او تا به حال دوست پسر او عصبانی و دوباره با خشونت مورد تجاوز او اصرار دارد که او “بدهکار او را یک بار دیگر.” (Weinstein است متهم در این حادثه است.)

وکلای دفاع خواهد استدلال می کنند که رابطه بود که همیشه رضایت طرفین و نقطه به ایمیل های متعدد او پس از آن فرستاده شده به Weinstein, از جمله یکی از فوریه سال 2017 با این مضمون که “من شما را دوست دارم من همیشه انجام دهید. اما من از آنها بدم میاید احساس مانند یک غنیمت تماس بگیرید. :)”

اگر شما یا کسی که شما می دانید که تجربه تجاوز جنسی و به دنبال منابع تماس ملی تجاوز جنسی تدریس خصوصی در 1-800-656-امید (4673).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>