اتهام پلیس تیرانداز با یک کینه’ تحت تعقیب توسط هیات منصفه

هر دو از ماموران جان سالم به در تیراندازی و منتشر شد از بیمارستان است.

یک هیئت منصفه در برانکس است تحت تعقیب یک متهم به تلاش برای قتل پلیس نیویورک گروه افسران در طول 12 ساعت تیراندازی داد و بیداد.

رابرت ویلیامز گفته باز آتش در داخل 41 حوزه در فوریه. 9 پس از راه رفتن به یک مشخص شده وسیله نقلیه پلیس و تیراندازی در داخل آن روز قبل از. افسر پل Stroffolino زده بود در گردن در طول Feb. 8 حادثه و سرهنگ خوزه Gautreaux شد ضربه در بازو در حوزه.

هر دو افسران آزاد شده اند از بیمارستان است.

ویلیامز 45 متهم شد در دو جداگانه رسیدگی به شکایات و در بعد از ظهر جمعه یک هیئت منصفه مجرم شناخته و او را برای گرفتار در دوربین عکسبرداری در لنگوود خیابان حوزه.

دادستان با برانکس دفتر دادستان منطقه اعلام کرد در مقابل یک دادگاه پر شده با ده ها تن از افسران و همکاران که ویلیامز بود تحت تعقیب در 11 فقره اقدام به قتل یک افسر پلیس, 12 فقره اقدام به قتل و جنایی در اختیار داشتن یک سلاح.

دوم هیئت منصفه برای Stroffolino مورد انتظار برای اعلام یافته های خود را در زمان بعد.

خانواده و دوستان از ویلیامز که آنها نیز در دادگاه روز جمعه گفت: ABC نیویورک ایستگاه WABC که او را دچار پریشانی عاطفی پس از پسر او فوت در سال 2018 است.

منابع پلیس قبلا گفته ویلیامز گفت: او گفته بود که برگزاری یک کینه در برابر پلیس پس از یک سال 2018 DWI بازداشت.

ویلیامز است که انتظار می رود در دادگاه مارس 6 برای دیوان عالی کشور تفهیم اتهام و برای ورود به یک درخواست.

اگر به جرم اقدام به قتل یک پلیس او چهره های 25 سال به زندگی در زندان را برای هر تعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>