همه شما نیاز به دانستن در مورد آخرین عربستان سرکوب در 500 کلمه

عربستان سعودی راه اندازی کرده است جدید سرکوب علیه ارشد خانواده سلطنتی و مقامات با توجه به گزارش چند در آنچه به نظر می رسد تاج شاهزاده محمد بن سلمان را آخرین تلاش برای تحکیم کنترل از تمام اهرم های قدرت در داخل عربستان است.

در میان کسانی که برگزار شد در سرکوب گسترده دو تا از برجسته ترین اعضای خانواده سلطنتی: شاهزاده احمد بن عبدالعزیز برادر کوچکتر از پادشاه عربستان سعودی و شاهزاده محمد بن نایف پادشاه برادرزاده و سابق ولیعهد.

بیشتر:

شده است وجود دارد هیچ نظر رسمی از مقامات عربستان در بازداشت, اما گزارش های در حال ظهور در روز جمعه باعث شایعات در مورد امکان کودتا یا ناگهانی وخامت سلامت از 84 سال از پادشاه است.

در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است:

دستگیری

وال استریت ژورنال (WSJ) در روز جمعه ذکر منابع آشنا با این موضوع عنوان کرد و گفت نقاب با گارد سلطنتی دادگاه بازداشت شاهزاده احمد و محمد بن نایف در خانه های خود. نگهبانان نیز بازداشت برادر محمد بن نایف با توجه به گزارش.

رفت و برگشت گسترش روز شنبه, مجله بعد از آن گزارش شده شامل ده ها تن از مقامات وزارت ارشد افسران ارتش و دیگران مظنون به حمایت از یک کودتا. شاهزاده نایف بن احمد, سابق, ارتش, از هوش نیز در میان بازداشت شدگان است.

دستگیری ها مطرح شده حدس و گمان در مورد پادشاه سلمان سلامت و اینکه آیا مادربورد را صعود به تاج و تخت قریب الوقوع بود.

اما در يكشنبه رسمی در حمله عربستان به تصاویر منتشر شده از پادشاه ریاست جمهوری را بر برگزاری مراسم تحلیف از تازه منصوب شده عربستان سفرای اوکراین و اروگوئه.

روز یکشنبه وزیر کشور عبدالعزیز بن سعود بن نایف و پدرش شاهزاده سعود بن نایف منتشر شد پس از اینکه مورد سوال توسط دادگاه سلطنتی مجله گزارش شده است.

انتقال بحث

پسر پادشاه سلمان MBS کرده و به تحکیم قدرت پس از جایگزینی عمویش محمد بن نایف به عنوان وارث تاج و تخت در سال 2017.

بعد از آن که در سال ده ها تن از اعضای ارشد خانواده سلطنتی و میلیاردر بازرگانان گرد و بازداشت در یک هتل لوکس در پایتخت ریاض در چه دولت عربستان با برچسب به عنوان بخشی از یک ضد فساد درایو.

تحلیلگران می گویند که سرکوب تلاش توسط MBS مشاهده به عنوان پادشاهی را عملا حاکم برای تحکیم قدرت خود در داخل خانواده سلطنتی است.

در خصوص بازداشت دو عضو ارشد شاهزادگان دیده می شود که ممکن است جایگزین به MBS – است که به احتمال زیاد یک پیشگیرانه حرکت برای مدیریت خطرات ناشی از انتقال از شاه سلمان به پسرش به گفته ناظران.

مادربورد دارای سوخت خشم در میان برخی در حکم خانواده با سفت کردن قدرت را در دستان خود و برخی از سوال و توانایی خود را برای رهبری زیر بین المللی واکنش به 2018 قتل روزنامه نگار برجسته جمال Khashoggi توسط عربستان عوامل و همچنین به عنوان یک نفتی ایران نفت زیرساخت در سال گذشته بود که ادعا توسط حوثی های یمن, منابع گفته خبرگزاری رویترز.

عربستان خودی و دیپلمات های غربی می گویند که این خانواده بعید است که به مخالفت با MBS در حالی که شاه سلمان زنده است به رسمیت شناختن است که او بعید است که به نوبه خود در برابر پسر مورد علاقه خود.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>