همه شما نیاز به دانستن در مورد ایران انتخابات پارلمانی

تهران – در آستانه انتخابات عمومی برای ایران 290-عضو مجلس خلق و خوی است سنگین در هوای سرد و بارانی در پایتخت به پای صندوقهای رای آمده در میان افزایش تنش سیاسی و اقتصادی تلاش و نگرانی عمومی و بی تفاوتی.

کشور آیت الله علی خامنه ای و حسن روحانی رئیس جمهور باید به نام برای انتخابات و خواست عمومی به گرد هم می آیند به عنوان آنها در طول بحران اخیر از جمله ایالات متحده آمریکا ترور ژنرال قاسم سلیمانی در ژانویه.

بیشتر:

نزدیک به 58 میلیون نفر واجد شرایط برای رای دادن در preselected لیست از نامزدها برای ایران 11th 290 کرسی مجلس.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد رای:

چرا این انتخابات مهم است ؟

این رای است که کلید آن را به عنوان اولین انتخابات پارلمانی پس از ما عقب نشینی از توافق هسته ای بین ایران و قدرت های جهانی در سال 2018 و reimposed تحریم ها علیه تهران از جمله در آن نفت و بخش بانکداری.

مالی اقدامات قرار دادن اقتصاد ایران به یک سقوط با رسیدن به تورم 33.5 درصد و رشد, کاهش حداقل شش درصد در سال گذشته است.

رای گیری خواهد شد بنابراین تعیین جهت از کشور آن را به عنوان چنگ زدن با وخیم تر شدن بحران اقتصادی و مجازات “حداکثر فشار” کمپین توسط ما. آن است که دیده می شود به عنوان یک آزمون از روحانی و محبوبیت خود را اصلاح طلب-متوسط اردوگاه که تحت سلطه مجلس پس از رای دهندگان دست آنها را در یک اکثریت پارلمانی در سال 2016 در بازگشت از معامله.

با توجه به مستقر در تهران مفسر سیاسی و تحلیلگر محمد اسلامی رای خواهد شد “منعکس راه مردم می خواهند دولت به رویکرد غرب پس از شکست [از] معامله”.

“این را بگویید که آیا مردم می خواهند همکاری بیشتر با [] غرب یا روسیه و چین و ضربه زدن به پتانسیل های داخلی به جای” او به الجزیره.

این رای نیز به عنوان مقدمه ای برای انتخابات ریاست جمهوری که برگزار خواهد شد در سال آینده.

“نتایج این نظرسنجی را منعکس عمومی خلق و خو در مورد کسانی که ممکن است رئیس جمهور بعدی گفت:” اسلامی. “اگر مجلس بعدی محافظه کار است یکی آن را در تحت فشار قرار دادن جمهوري داخلی و خارجی مسائل است.”

اما از آنجا که همه قانون توسط پارلمان تصویب شده و سپس به تایید شورای نگهبان قانون اساسی قدرتمند 12 عضو بدن است که به عنوان قانون اساسی این کشور watchdog که تا چه حد موثر است سوال برانگیز است.

A woman walks past parliamentary election campaign posters in T

یک زن پیاده روی گذشته انتخابات پارلمانی پوستر در تهران [نازنین طباطبایی/WANA از طریق رادیو فردا]

“مجلس نفوذ بیش از بحرانی امنیت ملی و سیاست خارجی خواهد بود حداقل به عنوان تصمیم نهایی گرفته شده توسط ایران, رهبر, آیت الله خامنه ای” تحلیلگر سیاسی گفت: محمد هاشمی با اشاره به این واقعیت است که نیمی از بدن است که انتخاب رهبر خود.

در حالی که مجلس مسئول است برای عبور از قانون در ایران تصویب بودجه سالانه تصویب موافقت نامه های بین المللی و معاهدات آن را کمی می گویند در این کشور در امور خارجی است.

به جای این نقش در اقتصاد و سیاست داخلی چیزی میانگین رای دهندگان آگاه هستند.

“این رای است که در مورد مسائل داخلی آن را در مورد اقتصاد و امنیت و دموکراسی و حقوق بشر” گفت: رویا هاشمی, 18 ساله دانشجو در تهران خواهد بود که تحریم انتخابات است.

برای محمد ملکی 31 ساله روزنامه نگار خواهد شد که رای گیری در تهران “این رای است که در مورد ایران شرایط اقتصادی [چرا که] ما می خواهیم یک مجلس برای حل و فصل ما سطح بالایی از بیکاری و شرایط بد زندگی.”

انتخابات مجادلات

رای گیری در میان تیز انتقادات از قدرتمند شورای نگهبان پس از رد صلاحیت بیش از 70,000 آرای انتخابات پیش رو باشد. بسیاری از کسانی که حذف شده از مجلس انتظار اصلاح طلبان نامزد از جمله 81 زمان قانونگذاران.

پیشرو طرفدار اصلاحات سیاستمداران انتقاد از این حرکت گفت: این محدودیت شانس خود را در برنده شدن در انتخابات اما این شورا گفت: پیش از رای گیری که اقدامات انجام شده بودند با انگیزه های سیاسی.

حرکت ساخته شده است آن را مشکل تر برای اصلاح طلبان را به نفع خود بسیاری از کرسی در پارلمان به گفته تحلیلگران.

“این بسیار بعید است اگر نه غیر ممکن است برای اصلاح طلبان به نفع دیگری رای دادن یا به دست آوردن اکثریت در پارلمان با توجه به وسعت رد صلاحیت نامزدهای خود را,” هاشمی الجزیره گفت: پیش از رای دادن.

200127020036462

رای گیری نیز می آید میان رای دهندگان بی تفاوتی و انتظارات پایین مردم در انتخابات به ویژه در شهرهای بزرگ.

“مردم در شهرهای بزرگ به طور کلی نسبت به هر دو گروه [اصلاح طلبان و محافظه کاران] و سرخورده با امکان تغییر از طریق انتخابات” سعید گلکار استادیار در دانشکده علوم سیاسی و خدمات عمومی در دانشگاه تنسی در Chattanooga الجزیره گفت:.

“اما در شهرهای کوچک و مناطق روستایی مشارکت هنوز هم باید حدود 55-60 درصد عمدتا به دلیل انتخابات در شهرهای کوچک است که در مورد سیاست اما [مسائل محلی از جمله] توزیع اجاره و قدرت خانواده و قبیله اختلافات,” او اضافه شده است.

اکثر مردم الجزیره صحبت می کرد به پیش از رای گیری گفت: آنها نخواهد بود ،

“من تحریم انتخابات. هیچ یک از نامزد لیست را حل و فصل آنچه ما نیاز داریم بیشتر: یک اقتصاد بهتر و دموکراسی و حقوق بشر گفت:” 31 ساله محمد کتابدار در تهران میدان انقلاب که نمیخواستند به اشتراک گذاشتن نام خانوادگی خود را برای ترس از عواقب.

که عمده جناح?

مجلس نامزدهای انتخاباتی در ایران معمولا در تراز وسط قرار دارد با اصلاح طلبان یا محافظه کاران همچنین به عنوان اصولگرا. این دو جریان اصلی سیاسی.

محافظه کاران به طور سنتی به عنوان حمایت از دولت بیشتر مداخله اجتماعی و اقتصادی و بسیاری از آنها پشتیبانی نمی کند ایران و مذاکرات با ما.

از سوی دیگر اصلاح طلبان تحت فشار قرار دادند برای ایران دیده می شود به حمایت از یک باز-بازار اقتصاد.

ایران انتخابات: رای دهندگان بی تفاوتی


اما در حالی که اصلاح طلبان در نظر گرفته شده بیشتر طرفدار غرب نسبت به اردوگاه محافظه کار این بخش از جناح است که ساده نیست.

“در این کشور است به وضوح تقسیم بین اصلاح طلبان هستند که گفته می شود طرفدار غرب در یک طرف و محافظه کاران هستند که گفته می شود ضد غربی از سوی دیگر” محمد هنگ کنگ, استاد زبان و ادبیات انگلیسی در دانشگاه تهران گفت: Al Jazeera. “وجود دارد یک طیف گسترده ای از اردوگاه های متعدد در هر طرف.”

هنگ کنگ توضیح داد که در هر بلوک سیاسی وجود دیدگاه های مختلف در مورد مسائل از جمله ایران در سیاست خارجی و روابط با غرب است.

تحلیلگر سیاسی و کارشناس مسائل اسلامی موافقت کرد و اضافه کرد که سیاست خارجی یک تعریف مسئله است.

“برخی از محافظه کاران باز هستند به جعل روابط با غرب و حمایت از توافق هسته ای, در حالی که دیگران نمی شد گفت:” اسلامی.

با توجه به فواد ایزدی استادیار مطالعات آمریکا برای دکترا برنامه در دانشگاه تهران “در حالی که اصولگرا سوال ایده ایجاد روابط حسنه با غرب و تمایل به بیشتر های مذهبی در چشم انداز خود را در اجتماعی, سیاست اصلاح طلبان بیشتر علاقه مند به کاهش تنش با غرب است.”

که انتظار می رود را به نفع خود و چرا ؟

زیر توده disqualifications از نامزدهای اصلاح طلب انتخابات این بار به احتمال زیاد رقابت بین اصولگرایان جمع آوری شده در اطراف تهران است شهردار سابق محمد باقر قالیباف که پشتیبانی 2015 هسته ای و فوق العاده محافظه کاران که آن را رد کرد.

“بعد از شناخته شده ترین میانه رو و رد صلاحیت شده انتخابات خواهد بود بین جناح های مختلف از تندروها” گفت: گلکار.

“برخی از این جناح هستند “تکنوکرات’ جناح مانند قالیباف و حامیان او در حالی که دیگران بیشتر ایدئولوژیک تندروها مانند Paydari مقابل” توضیح گلکار.

این Paydari جلو در نظر گرفته شده است فوق العاده محافظه کار بلوک که تمایل به حمایت اصولی که منجر به انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی است.

Parliamentary election campaign posters are prepared in Tehran, Iran February 13, 2020. Picture taken February 13, 2020. Nazanin Tabatabaee/WANA (West Asia News Agency) via REUTER

مبارزات انتخابات پارلمانی پوستر آماده در تهران [نازنین طباطبایی/WANA از طریق رادیو فردا]

با توجه به هاشمی “آن را بی خطر است برای گفتن که ایران 11th مجلس خواهد بود و تحت کنترل محافظه کاران که خواهد شد به احتمال زیاد به معنی سخت تر سال برای روحانی و منجر به افزایش تنش در داخلی ایران و سیاست های بین المللی.”

“پارلمان جدید خواهد [بود] شامل[d] از نمایندگان مجلس که عمدتا گرفته آشکار مواضع در برابر [در] 2015 ایران,” او اضافه شده است.

که کلید نامزدها به تماشای ؟

اگر چه ایران دارای بیش از 250 احزاب سیاست ایران حول محور سیاسی جریان.

برخی از نام های پیشرو پدید آمده است که در تهران پیش از انتخابات عبارتند از: نامزد اصلاح طلب مجید انصاری انتخابات محمد باقر قالیباف و مرتضی آقا تهرانی که نشان دهنده فوق العاده محافظه کار فعلی.

پس از شورای نگهبان disqualifications های اصلاح طلب بلوک سیاستگذاری کمیته گفت که آنها دیگر نمی خواهد با قرار دادن یک لیست رو به جلو در تهران اما اجازه احزاب به اعلام لیست های خود را به طور مستقل.

200208131949835

نامزد اصلاح طلب انصاری است که یک روحانی و سابق مجلس که در خدمت به عنوان معاون رئیس جمهور ایران و رئیس جمهور سابق محمد خاتمی. او در حال حاضر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یک بدن وظیفه حل و فصل اختلافات بین مجلس و شورای نگهبان است.

“اگر انصاری باعث می شود [آن را] به مجلس او ادامه خواهد داد روحانی سیاست های حمایت از ایجاد روابط حسنه با غرب و سیاست های اقتصادی که بیشتر نئولیبرالی” گفت: ایزدی.

در میان محافظه کاران قالیباف برجسته ترین نام. سابق شهردار تهران زد علیه روحانی در انتخابات ریاست جمهوری گذشته و شناخته شده است به بلند پروازانه توهم است.

در ضمن آقا تهرانی است که یک روحانی و فوق العاده محافظه کار سیاستمدار و دبیر کل جبهه انقلاب اسلامی, پایداری نام دیگری برای Paydari ،

با توجه به هنگ کنگ, در حالی که Paydari گروه در رادیکال پایان این طیف وقتی که می آید به محافظه کار-principalist اردوگاه قالیباف نشان دهنده بیشتر در میانه سمت اردوگاه.

ایزدی می گوید: “هر دو Ghaliba و تهرانی متعلق به principalist اردوگاه اما قالیباف نشان دهنده متوسط بیش جانبی به آن است. هر دو انتقاد روحانی در مورد عملکرد خود از لحاظ اقتصادی و [خود را] نرمی به سمت غرب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>