تمام زن هیات داوران نام دست آلمان 2020

Leonie فون Hase برنده است سالانه مسابقه زیبایی غلبه بر 15 مسابقه دیگر در فینال. او در حال حاضر عهده دار نقش برای 12 ماه آینده.

Leonie فون Hase شد 2020 دست آلمان شنبه شب پس از نامیبیا متولد کارآفرین آنلاین scooped جایزه بزرگ پیش از لارا Runarsson میشل-آناستازیا Masalis و 13 دیگر فینالیست.

در 35 فون Hase قدیمی ترین شرکت کنندگان در این سال های آخر که برای این سال به تصویب رسید و شعار “توانمند سازی معتبر ،

“زنان نبوده است علاقه مند در تلاش برای معمولی و استاندارد از زیبایی برای مدت زمان طولانی در حال حاضر,” فون Hase گفت: در دست آلمان سایت. “درک من از یک ‘زیبا’ از قدرت شخصیت و اصالت او تابش.”

این رویداد در محل در اروپا پارک آرنا در نزدیکی فرایبورگ در جنوب آلمان برای 18 سال متوالی و فون Hase برنده بیش از شش-زن-قوی داوران نیز پس از پیروزی در ایالت شلسویگ هولشتاین نامزدی در پایان سال گذشته است. هر کدام از 16 ایالت آلمان می فرستد یک شرکت کننده به دست آلمان فینال.

برای اولین بار در سال 2020 دست آلمان مسابقه اجازه ازدواج زنان و مادران به شرکت و نه شامل یک لباس شنای زنانه دوتکه مسابقه. این مسابقه سال نیز شاهد محدودیت سنی مطرح شده توسط 10 سال شامل زنان تا 39 سال است. شرکت کنندگان باید حداقل 18 سال سن برای شرکت.

رژه پیروزی

این خواهد بود که فقط آغاز برای, در لباس بازرگان که ارائه شد با تاج توسط سال گذشته برنده نادین Berneis به عنوان او عازم یک سال در نقش.

Leonie Charlotte von Hase | Miss Germany 2020 (picture-alliance/dpa/P. Seeger)

Leonie فون Hase به او داده پیروزی تاج با سال گذشته مسابقه زیبایی برنده نادین Berneis

فون Hase ظاهر خواهد شد بر روی جلد شادی, مجله و همچنین دریافت VW Golf GTI. او همچنین در زمان خانه تعداد مو و زیبایی محصولات در علاوه بر این به مجموعه ای از کفش.

نفر دوم که می شود به عنوان معاون دست آلمان بود 22 ساله لارا Runarsson که قبلا برنده باواریا مسابقه است که او را به دست آورده در فینال.

نشان می دهد ارائه شده توسط افراد مشهور زن و شوهر جانا و حضور این Schölermann و ویژه خواننده و ترانه سرا کلوین جونز که ارائه سرگرمی موسیقی.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>