همه بیماران آلوده در ویتنام درمان: یک coronavirus معجزه ؟

هو چی مین ویتنام – دلیل گسترش سریع از شیوع کروناویروس در سراسر جهان در ویتنام اوایل این هفته اعلام شد که تمام 16 بیماران آلوده در کشور شده است از بیمارستان مرخص شده اعلام کرد درمان این بیماری کشنده.

برای آخرین بار 15 روز از جمله روز جمعه دولت نیز شناسایی شده هیچ مورد جدید از عفونت یکی از آخرین گزارش شده در فوریه 13, حتی به عنوان یک روستا در شمال هانوی تحت مستند برای 20 روز.

بیشتر:

“اگر مبارزه با COVID-19 بوده است که جنگ و سپس ما را برنده دور اول و نه در تمام طول جنگ به دلیل وضعیت می تواند بسیار غیر قابل پیش بینی” ویتنام وزارت بهداشت به نقل از معاون نخست وزیر Vu دوک سد عنوان کرد و گفت با اشاره به کروناویروس در طی یک کنفرانس آنلاین با شهرستان و مقامات استانی در روز سه شنبه.

در سراسر جهان شیوع بیماری در حال حاضر به کشته شدن تقریبا 3000 و آلوده بیش از 83,000 از شنبه.

آن یک داستان متفاوت اما در ویتنام و سازمان بهداشت جهانی (WHO) مقامات و کارشناسان بهداشت و درمان گفت: دولت swift پاسخ به بهداشت و درمان اضطراری بسیار مهم بود و به آن بحران در مرحله اولیه.

توسط چهارشنبه دولت ویتنام اعلام کرده بود که 16 و نهایی بیمار مبتلا به این ویروس شده بود از بیمارستان مرخص.

50-سال-پیرمرد عنوان NVV بود زودتر گرفتار عفونت از 23 سال دختر که تنها به NTD. هر دو بومی پسر Loi منطقه در شمال استان Vinh Phuc, که در آن 11 مورد یافت شد.

دختر یکی از هشت کارگران از یک شرکت ژاپنی که در بازگشت از چین در شهر ووهان در مرکز این ویروس در ژانویه 17. در همه شش نفر در میان این گروه از کارگران مشخص شد که آزمایش مثبت برای این ویروس بعد.

برخی از بستگان و دوستان خود را نیز آلوده. در میان آنها بود سه ماهه نوزاد جوانترین coronavirus بیمار به تاریخ.

فعال و مداوم پاسخ

از شنبه همه 16 نفر از جمله قدیمی ترین در 73 باید درمان شده و از بیمارستان مرخص شده.

Dr Kidong پارک که نماینده در ویتنام نسبت به موفقیت دولت “proactiveness و ثبات در سراسر واکنش”.

Coronavirus - Vietnam

ویتنام رمان coronavirus کابوس زمانی شروع شد که دو اتباع چینی یافت شد اولین موارد این کشور در ژانویه 23 [فایل: خام/رویترز]

ویتنام رمان coronavirus کابوس زمانی شروع شد که دو اتباع چینی یافت شد موارد برای اولین بار در شهر هو چی مین در 23 ژانویه اولین روز از سال جدید قمری, جشن, تعطیلات, مصاحبه غم انگیز هوایی در طول فصل جشن.

ویتنام رسما اعلام کرد coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر در فوریه 1, زمانی که تعداد موارد در کشور افزایش یافت و به شش.

در فوریه 13, وزارت بهداشت نیز دستور داد تمام 10,600 ساکنان پسر Loi تحت مستند برای 20 روز پس از بیشتر موارد تایید شد.

“در این کشور فعال کرده پاسخ آن سیستم در مراحل اولیه شیوع بیماری با تشدید نظارت, افزایش آزمایشگاهی تست حصول اطمینان از عفونت پیشگیری و کنترل و مدیریت پرونده در امکانات بهداشتی خطر روشن ارتباط و پیام چند بخشی, همکاری,” پارک که رسمی الجزیره گفت:.

هیچ دارو و در عین حال

“وجود دارد هیچ دارو برای این ویروس نشده است. ما با تکیه بر اصول اساسی,” نگوین تان بلند, معاون وزیر بهداشت گفت: در یک کنفرانس خبری در هانوی در اوایل ماه فوریه پس از 10 مورد گزارش شده است.

بهداشت و درمان کارگران دستور داده شده است که به دنبال برخی از پروتکل های ارزیابی عفونت و سطح شدت.

اول, پزشکان مورد نیاز برای درمان علائم مانند تب است. دوم این بیماران قرار داده شده بر روی یک سخت رژیم غذایی مغذی.

مرحله سوم با توجه به Nguyen است نزدیک به نظارت بر سطح اشباع اکسیژن در خون بيمار.

در حالی که تلاش هایی برای از بین بردن عفونت های پشت بیمارستان’ درب ویتنام نیز به حالت تعلیق در کلاس های گسترش معافیت تحصیلی برای محافظت از دانش آموزان است. میلیون ها نفر از دانش آموزان در تمام 63 شهرستانها و استان در ویتنام شده اند بازگشت به مدرسه پس از آغاز سال جدید قمری جشن.

‘ایمنی برای اولین بار’

معاون وزیر آموزش و پرورش و آموزش Nguyen Huu انجام دهد گفت: در جلسه روز سه شنبه که “ایمنی دانش آموزان باید بالاتر از همه” با توجه به وزارت آموزش و پرورش وب سایت.

وزارت آموزش مدارس برای ضد عفونی کردن قبل از کلاس های درس دانش آموزان سر کلاس های خود را.

معلمان و کارکنان خواسته شده است به یاد دانش آموزان در مورد بهداشت مناسب مانند شستن دست و انجام حرارت چک در دانش آموزان در هنگام ورود خود را. مدارس نیز نیاز به آماده سازی سلامت, فرم های مورد استفاده برای نظارت بر دانش آموزان است.

Son Loi, Vietnam

در فوریه 13, وزارت بهداشت دستور داد تمام 10,600 ساکنان پسر Loi تحت مستند به مدت 20 روز در تلاش برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس [فایل: Nhac Nguyen/خبرگزاری فرانسه]

یک سند از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر شده در روز پنج شنبه و دیده الجزیره دستور مقامات اجازه می دهد تا دانش آموزان برای بازگشت به مدرسه در مارس 2 “اگر Covid-19 وضعیت به خوبی کنترل شده و وجود دارد بیشتر پیچیده تحولات”.

دانش آموزان از آموزش و پرورش متوسطه در سطح و پایین تر داده می شود یک هفته دیگر یا دو مدرسه است.

“من بسیار عصبی در مورد بازگشت به کار. امیدوارم این رفتن به OK با توجه به این آب و گفت:” لو Hanh روانشناسی مشاور در دبیرستان با نزدیک به 2000 نفر از دانش آموزان در شهر هو چی مین گفت.

هوشی مین شهر بزرگ این کشور نزدیک به دو میلیون دانش آموزان از مهد کودک به ادامه تحصیل و آموزش حرفه ای مدارس.

‘بان کی مون در حیات وحش صادرات’

در حالی که ویتنام است شامل ویروس به خوبی به این نکته برخی بر این باورند که بیشتر باید انجام شود به خصوص با حیات وحش تجارت است.

حیوانات وحشی شناخته شده به عنوان لینک اجازه می دهد این بیماری کشنده به پرش به انسان شبیه به سندرم حاد تنفسی (سارس) در سال 2002 و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) در سال 2012.

Wild animals - Vietnam

در ژانویه 28, نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc دستور ممنوعیت واردات از حیوانات حیات وحش به ویتنام [فایل: خام/رویترز]

ویتنام کانون از قاچاق حیات وحش و مصرف نیز ramped تا اقدامات در این زمینه است.

در ژانویه 28, نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc دستور ممنوعیت واردات از حیوانات حیات وحش به ویتنام است.

جنگل حفاظت بخش نیز به طور موقت ممنوع و حمل و نقل از حیوانات وحشی از مکان فعلی خود را در ویتنام تا اطلاع ثانوی با توجه به یک سند رسمی منتشر شد دو هفته پیش.

چگونه این دستورات در حال اجرا و چقدر عمل گرفته شده برای مقابله با ریشه نامشخص باقی مانده است اما, گفت,,,, Dr بن راوسون از صندوق جهانی حیات وحش در ویتنام است.

“در حال حاضر وجود ندارد مستقیم ممنوعیت مصرف حیات وحش است که راننده برای حمل و نقل غیر قانونی و غیر قانونی تجارت در استان” راوسون به الجزیره.

غیر قانونی و بازارها و رستوران ها و مزارع که در آن حیوانات در قفس, ذبح ذخیره شده و در خدمت به خریداران بدون بهداشت مناسب ممکن است تا حد زیادی تحت تاثیر اقدامات تا کنون به عنوان “این ممکن است شامل حرکت از حیات وحش در سراسر استان مرزهای آن محدود شده است” او اشاره کرد.

‘آن را هنوز رتبهدهی نشده است’

در حالی که ویتنام موفق به مهار این ویروس در حال حاضر کشور نباید رها کردن آن گارد با توجه به گسترش عفونت در جاهای دیگر مانند کره جنوبی, مقامات گفت.

پس از کره جنوبی شد بزرگترین coronavirus مرکز در خارج از چین, نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc دستور ممنوعیت از مسافران وجود دارد.

روز جمعه ویتنام اعلام کرد تعلیق موقت ویزا برای کره جنوبی اتباع شروع در روز شنبه.

Coronavirus - Vietnam

گردشگران پوشیدن ماسک محافظ به عنوان آنها سفر در اطراف شهر تاریخی هانوی در روز جمعه [Manan Vatsyayana/خبرگزاری فرانسه]

در همان زمان به ویتنام نیز اعلام کرد که ایران و ایتالیا مسافران قرار خواهد شد به 14 روز در قرنطینه پس از ورود در کشور است.

که اعلام کرده است یک اورژانس بهداشت جهانی بیش از این ویروس و روز جمعه آژانس سلامت سازمان ملل متحد گفته است که “بزرگتر شدن” ،

پارک که در ویتنام گفت که مبارزه با این ویروس در کشور است “به مراتب بیش از” صدایی که زنگ در افزایش جهانی انتقالات.

“ما در یک مقطع بحرانی در شیوع. کشورها از جمله ویتنام باید از این زمان برای آماده سازی برای امکان گسترده تر انتقال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>