الگوریتم های با سرعت بالا فروش و منجر به سریع ترین خرس بازار در بازار سهام تاریخچه

بازار سهام ایالات متحده را به شیرجه رفتن در این سال بوده است سریع تر از هر زمان دیگری در تاریخ است.

چه رانندگی با سرعت و شدت خرس بازار تشدید آشپزی ایرانی است که بیشتر شایع تر از آن بود که در طول رکود بزرگ در سال 2008. متاسفانه ثروت حفاظت در خطر است به عنوان وجوه در حساب های بازنشستگی رقابت و شکست خورده هستند با برنامه ریزی ماشین آلات.

رفتن سراشیبی سریع

مارس سال 2020 دارای رکورد چگونه به سرعت قیمت سهام کاهش یافته و به یک خرس بازار — تنها 16 روز پس از S&P 500 شاخص SPX +1.15% آمار آخرین آن بسته شدن بالا Feb. 19. دوم-سریع ترین خرس بازار بدنام 1929 سقوط است که در تنظیم کردن رکود بزرگ پس از آسانسور قطره از سال 1987 به دوشنبه سیاه. بازار خرس معمولا به عنوان تعریف یک 20 درصد کاهش در قیمت ها.

چه مدت آن را به صورت سهام به افت 30%? نوزده روز در این سال و یک کراوات برای مقام دوم بین سقوط سال 1929 و 1987 — 55 روز. در طول دات کام مجسمه در سال 2000 و 2008 بحران آن زمان تقریبا کامل سال به صورت سهام به عقب نشینی 30 درصد از اوج.

ناکس ریدلی

آمریکایی ها سرمایه گذاری در سهام از طریق 401(k)و دیگر حساب های بازنشستگی ممکن است غافل که آنها بخشی از یک اقلیت کوچک از سرمایه گذاران که در آن برای دراز مدت است. پسر ده بلنی یک مدیر صندوق در مشتری مدیریت دارایی گفت: 80 درصد از بازار سهام شد و کنترل ماشین آلات در فروش در سال 2018 را در سه ماهه چهارم. در سال 2017, تحلیلگران در J. P. Morgan گفت: “اساسی اختیاری معامله گران” اختصاص تنها 10 درصد از سهام حجم معاملات.

Isabelnet

با وجود مدارک و شواهد از عواقب منفی شایع الگوریتمی تجارت تبدیل شده پذیرفته شده به عنوان هنجار جدید. اما این اولین بار است که الگوریتمی تجارت ممکن است ترکیب یک رکود اقتصادی به عنوان یک آمریکایی کشیدن پول از حساب های بازنشستگی برای دسترسی به پول نقد.

در واقع این دولت است که کمک به آمریکایی ها دریافت دسترسی آسان تر به پول نقد: coronavirus-امداد لایحه صرف 10% اولیه-خروج مجازات برای توزیع تا 100.000 دلار از واجد شرایط بازنشستگی حساب.

در مارس 19, رئیس جمهور تهمت هشدار داد که این کشور می تواند 20 درصد بیکاری که در آن قرار داده و آن را در تاریخ همتراز با رکود بزرگ در 24.9% افزایش بیکاری. همانطور که دیدیم در سال 2008 بیکاری گسترده نیروهای طبقه متوسط به برداشت از حساب های بازنشستگی خود را به پرداخت صورتحساب. این بار وسط کلاس باید پول کمتری به جلو. فدرال رزرو است که یک بازیکن در اینجا به عنوان بانک مرکزی تحت فشار قرار دادند مدیران صندوق به بازارهای سهام به نگه دارید تا با تورم است.

هفته گذشته رویترز گزارش داده است که بیشتر بازنشستگان در فلوریدا نگران بازار سهام سقوط از آنها در مورد کوروناویروس. این است که با وجود این ویروس بودن به خصوص مرگبار برای افراد مسن است.

جوانب مثبت نمی تواند رقابت

برخی از بهترین ذهن مالی نیز در حال از دست دادن به ماشین آلات. فیلیپ Jabre یکی از بهترین در اروپا شناخته شده مدیران صندوق های تامینی برای تولید outsized بازده بازگشت مشتری سرمایه در سه صندوق های تامینی در دسامبر سال 2018 است.

در نامه ای به سهامداران Jabre نوشت: “بازارهای مالی را به طور قابل توجهی تکامل یافته در طول دهه گذشته رانده شده توسط فن آوری های جدید و بازار خود را در حال تبدیل شدن سخت تر به پیش بینی سنتی است که شرکت کنندگان خیلی خفیف جایگزین مدل های کامپیوتری.”

دیگر مدیران که رونق در دهه های قبلی به تازگی خود را بسته صندوق های تامینی از جمله لوئیس بیکن از Remington بودجه; Jeffrey Vinik قبلا مدیر در وفاداری ماژلان صندوق و لئون Cooperman از امگا مشاوران.

با توجه به ولز فارگو روبات ها جایگزین خواهد شد 200,000 شغل بانکی بیش از 10 سال آینده. سیتی گروپ C +2.95% تشکیل شده است یک آزمایشگاه برای عبور قطار معامله گران و توسعه دهندگان برای یادگیری ماشین و هوش مصنوعی است. زبان برنامه نویسی پایتون است که به خصوص در تقاضای بالا در بانک های پیشرو مانند J. P. Morgan Chase JPM, +3.73% و گلدمن ساکس GS +1.00%.

بنابراین بزرگترین موسسات مالی قرار دارد برای کرایه به خوبی در یک بازار که در آن الگوریتمی تجارت غالب. است که برگ های متوسط آمریکا با حتی کمتر مزیت است.

شواهد بیشتری از algo آسیب

هنگامی که یک موسسه بزرگ اقدام به خرید یا فروش زیادی موقعیت کامپیوتر الگوریتم پیدا کردن قیمت ناهنجاری و تجارت در طرف دیگر آن است. این یکی از دلایلی است که اکثریت بزرگی از معاملات روزانه رکورد شکسته شد این ماه است.

بازار ممکن است به پایین 30 ٪ -plus, اما ماشین آلات در حال جشن گرفتن در معاملات امروز حرکت خود را به عنوان آنها “خرید غوطه” و به سرعت به فروش (یا خرید) در ساعت نهایی. این نوسانات به ارزش میلیون ها دلار که یک ماشین زمان معاملات روزانه ورودی و خروجی.

“فلش سقوط” در مارس 6, 2010 ناشی از میانگین صنعتی داو جونز DJIA +2.39% به رها کردن 998.5 امتیاز (حدود 9 درصد) در عرض چند دقیقه تنها به بهبود بخش بزرگی از این کاهش بعد از آن در روز.

با توجه به کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) با فرکانس بالا معاملاتی “آیا نمی شود به فلش سقوط, اما کمک به آن را خواستار فوریت جلوتر از دیگر شرکت کنندگان در بازار.”

فلش حرکت می کند نزدیک به 1 ، 000 امتیاز در هر دو جهت در حال حاضر طبیعی جدید با 14 اتفاق می افتد در 30 روز گذشته. چهار نفر از کسانی که روزانه حرکت می کند بیش از 9 درصد. تجارت محدودیت شناخته شده به عنوان قطع کننده مدار ضربه شد چهار بار در این ماه است.

نه یک سطح میدان بازی

قوها سیاه تعریف شده است به عنوان حوادث غیر قابل پیش بینی است که فراتر از آنچه به طور معمول انتظار می رود. اما تاثیر شدید این بازار فروش گسترش گذشته که تعریف. وجود دارد در اصل بوده است هیچ وقت برای سرمایه گذار به طور متوسط برای تنظیم.

شاید ما به یک coronavirus واکسن و یا ضد ویروسی فردا و کسب و کار خواهد شد به طور معمول. یا مخالف اتفاق می افتد و همه چیز بدتر خواهد شد. یک چیز قطعی است: تا زمانی که مقررات ماشین آلات خواهد شد و سود هر دو راه.

بث Kindig سان فرانسیسکو مبتنی بر فناوری تحلیلگر با بیش از یک دهه تجربه در تجزیه و تحلیل عمومی و خصوصی شرکت های فن آوری. Kindig منتشر خبرنامه رایگان در سهام فن آوری در Beth.فن آوری و اجرا می شود حق بیمه خدمات پژوهشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>