الجزایر دست دشوار حبس برای سه مخالف

دادگاه در الجزایر دست اند دشوار احکام زندان برای سه مخالف که Facebook نوشته های آنها تلقی می شود به طور بالقوه آسیب رساندن به منافع ملی با توجه به گروه های حقوق بشر.

Soheib Debaghi دریافت یک سال حکم روز چهارشنبه به اتهام تشویق به تجمع غیر قانونی, توهین یک نهاد رسمی و انتشار به طور بالقوه مخرب مواد, کمیته ملی برای آزادی بازداشت شدگان (CNLD) گفت: در آن Facebook صفحه.

بیشتر:

سازمان عفو بین الملل گفت: دو تن دیگر از فعالان Larbi Tahar و Boussif محمد Boudiaf بودند دست به 18 ماه زندان توسط دادگاه در غرب شهر البیض نیز برای پست Facebook.

عصبانی بیکاری و فساد و سالمندان نخبگان به عنوان دیده می شود از تماس با این جوان الجزایری ها شروع به گرفتن به خیابان ها در ماه فوریه سال گذشته در اعتراض به, در ابتدا در برابر بیمار جمهور بوتفلیقه بیمار قصد دارد در دفتر باقی می ماند و سپس برای حذف تمام باقی مانده از سیاسی و نظامی ایجاد که تحت سلطه این کشور برای چندین دهه است.

تظاهرات گسترده خواستار تعمیرات اساسی این کشور نظام سیاسی را لرزاند الجزایر برای بیش از یک سال قبل از آمدن به وقفه در ماه های اخیر.

مقامات ممنوع راهپیمایی به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر شیوع کروناویروس جدید, اگر چه مخالفان در حال حاضر به نام یک توقف به آن کرده است.

فعالان و تحلیلگران ترس مقامات با استفاده از این بیماری همه گیر به عنوان بهانه ای برای خرد کردن Hirak جنبش اعتراضی.

با توجه به CNLD برخی از 50 نفر در حال حاضر بازداشت بیش لینک کلیک کنید برای جنبش است.

اواخر ماه گذشته عفو بین الملل به مقامات برای پایان دادن به “خودسرانه تعقیب با هدف خاموش کردن Hirak فعالان و روزنامه نگاران” در طول همه گیر و خواستار آزادی بازداشت شدگان است.

حقوق گروه گفت که مقامات به خطر انداختن بازداشت شدگان “بهداشت” با توجه به خطرات ناشی از COVID-19 شیوع بیماری در زندان ها و مکان بازداشت”.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>