الجزایر دفن بقایای ضد استعماری مبارزان پس از 150 سال

الجزایر به خاک سپرده باقی مانده از 24 مبارزان مقاومت در بازگشت از پاریس پس از بیش از یک قرن و نیم به عنوان آن مشخص 58 سالگرد استقلال خود را از فرانسه است.

جمجمه از مبارزان – شات و شماری در سال های اولیه اشغال فرانسه – گذاشته شد و به روز یکشنبه استراحت در طول زندگیاش در ال آلیا گورستان.

تابوت پیچیده شده در پرچم ملی را کاهش داده شد به تازه حفر قبر در شهید مربع از الجزایر بزرگترین زمین دفن در کنار قهرمانان ملی مانند بالا شورش رهبر Emir Abdelkader.

نخبگان واحد از گارد ویژه ارائه اسلحه در حالی که یک مراسم تشییع جنازه مارس در پس زمینه بازی یک AFP news agency گزارش خبرنگار.

جمجمه یک بار به عنوان غنائم جنگ با استعمار فرانسه افسران بودند پرواز به الجزیره فرودگاه بین المللی روز جمعه و پس از نقل مکان به کاخ فرهنگ و ارشاد اسلامی که در آن آنها قرار داده شده بر روی صفحه نمایش.

بازگشت از جمجمه بود نتیجه سال از تلاش های الجزایر مورخان و می آید در میان یک رشد جهانی حساب با میراث استعمار.

رئیس جمهور Abdelmadjid Tebboune که در بخشی از این مراسم در روز شنبه گفت: از آن زمان به نوبه خود یک صفحه در سال روابط سرد با فرانسه تماس در پاریس به عذر خواهی برای آن استعماری گذشته است.

“ما در حال حاضر به نیمه عذر خواهی. گام بعدی مورد نیاز است … ما در انتظار آن گفت:” کانال خبری فرانس 24 در مصاحبه.

Algeria receives remains of fighters from Franceبازگشت از جمجمه بود نتیجه سال از تلاش های الجزایر مورخان [Anadolu]

عذرخواهی لازم بود به “صورت مشکل از حافظه است که به خطر می اندازد بسیاری از چیزهایی که در روابط بین دو کشور”, Tebboune گفت.

آن را “آن را ممکن است برای خنک تنش و ایجاد آرامش فضای اقتصادی و روابط فرهنگی” به ویژه برای بیش از شش میلیون الجزایری که در فرانسه او اضافه شده است.

فرایند طولانی

با وجود خفقان گرما یک صف طولانی تشکیل شده در خارج از کاخ و برخی از زنان و مردان انتظار به پرداخت خود را در جهات گریستم با توجه به فیلم پخش چندین ایستگاه های تلویزیونی.

“من آمد به عنوان یک جنگنده به عنوان نامعتبر از جنگ از آزادی به عنوان یک شهروند که عاشق کشور خود گفت:” علی Zemlat.

85 سال مبارزه در رحم, 1954-1962 جنگ به پایان رسید که در فرانسه 132 سال از حکومت استعماری در الجزایر.

24 مبارزه استعمار فرانسه نیروهای اشغال الجزایر در سال 1830 و در یک سال 1849 شورش. پس از آنها شماری از آنها جمجمه گرفته شد به فرانسه به عنوان غنائم.

Algeria receives remains of fighters from France

رئیس جمهور پاکسازی توافق در سال 2018 به بازگشت باقی مانده است اما این روند به تعویق افتاد بیش از موانع اداری [Anadolu]

در سال 2011 الجزایر مورخ و پژوهشگر علی فرید Belkadi کشف جمجمه در موزه در پاریس سراسر از برج ایفل و هشدار مقامات الجزایر.

محقق لابی برای سال برای خود بازگشت و الجزایرs و سپس رئیس جمهور بوتفلیقه بیمار در نهایت راه اندازی رسمی درخواست بازگشت.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی توافق برای بازگشت در سال 2018 اما موانع اداری منجر به تاخیر در بازگشت خود را.

“ما باید بهبود بخشی از حافظه مامورخ Mohamed el-Korso آسوشیتدپرس گفت news agency. اما این مبارزه باید ادامه یابد تا زمانی که بهبود تمام باقی مانده از مبارزان مقاومت که در شماره صد و آرشیو ما انقلاب است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول