Alex Ovechkin هنوز هم Big 8 است و اکنون رکورد بزرگ NHL را دنبال می کند

[ad_1]

واشنگتن کپیتالز واشنگتن سنت دارد که در رختکن از نکات برجسته بازیکنان به رهبری پیتر لاویولت، مربی آنها تقدیر می کند. وقتی کسی یک پاس گل قابل توجهی را ثبت می کند یا اولین گل حرفه ای خود را منتشر می کند، لاویولت آن را به تیم اعلام می کند و اغلب برای نشان دادن آن لحظه توپ را به او می دهد.

لاویولت به سختی می تواند با الکس اوچکین کنار بیاید.

لاویولت در این ماه گفت: “او به جایی رسید که من بعد از بازی یک تکه کاغذ با لیستی از کارهایی که او انجام داده بود به دست می‌آورم. “هفته گذشته یک بازی بود که در آن ما پنج چیز داشتیم و فقط به دلیل آب و هوا یکی را دور انداختیم. این شگفت انگیز است.”

اووچکین که در ماه سپتامبر 36 ساله شد، نه تنها بر صحبت های مربی خود پس از بازی تسلط داشت، بلکه با هجوم گل ها و پاس گل ها توجه کل لیگ ملی هاکی را به خود جلب کرد تا نشان دهد که یک وینگر چپ سالم و بسیار با استعداد هنوز هم خوب است. مثل همیشه، هنوز هم Great 8.

او در شروع تعطیلات کریسمس 22 گل به ثمر رساند، که در اوایل شروع شد، زمانی که NHL بازی را برای هفته آینده به دلیل ویروس کرونا متوقف کرد.

اوچکین با یک گل کمتر از لئون درایت از ادمونتون، رهبر لیگ برتر است و 25 پاس گل او، اوچکین را پس از دریسیتله و هم تیمی اویلرز، کانر مک دیوید، هر کدام با 49 گل، سوم کرد. اوچکین تنها هفتمین بازیکن در 17 فصل متوالی با 20 گل است و در آستانه گلزنی است. 58 گل، که دومین گل برتر در دوران حرفه ای 17 ساله او و سومین گل برای هر بازیکن بالای 30 سال خواهد بود.

و به زودی لاویولت اووچکین را به خاطر تساوی دیو آندریچوک برای بیشترین گل در دوران حرفه ای خود، 274 گل، تجلیل کرد.

اما لیست بزرگتری وجود دارد که او در آن بالا می رود. اوچکین در لیست اهداف حرفه ای امسال از مارسل دیون و برت هال جلوتر است. او با 752 تنها پانزدهم از جارومیر جاگر برای مقام سوم است. از آنجا، تنها 801 و 894 گوردی هاو اثر وین گرتسکی باقی مانده است.

گرتسکی هفته گذشته در یک مصاحبه تلفنی گفت: «حتی بحث این نیست که او از کنار من رد شود، و فکر می کنم عالی است. او در راه رسیدن به 40 یا 50 گل امسال، شاید بیشتر است. شکی نیست که او در نهایت این رکورد را خواهد شکست.»

در نگاه اول، گرتسکی و اوچکین نمی توانند متفاوت باشند. گرتزکی دید نازکی از یخ داشت، بهترین بازیساز تمام دوران با قفل های بلوندش که از کلاه ایمنی جوفا بیرون می زدند، چهار جایزه استنلی و نه جام هارت به عنوان با ارزش ترین بازیکن، در حالی که امتیازات غیرقابل درک برای تیم های پنج شهر جمع آوری می کرد.

الکس اوچکین در لیست اهداف حرفه ای امسال از مارسل دیون و برت هال جلوتر است.  او با 752 تنها پانزدهم از جارومیر جاگر برای مقام سوم است.  از آنجا، تنها 801 و 894 گوردی هاو اثر وین گرتسکی باقی مانده است.

اوچکین، با یال سفید پشمالو، لبخند منقبض، شخصیت با شکوه و هیکل هافبکش – او هر قسمت از شش پا، دو اینچ و 240 پوندش – نیروی مستقیم‌تری است که کبودی‌ها، استایل قدرتمند، و ضربه سیلی سوزان به او کمک کرده است. او سه جام هارت و استنلی را جمع آوری کرد، همه در یک شهر شایان ستایش، و او را به یکی از ترسناک ترین حریفان بازی تبدیل کرد.

تی جی اوشی، هم تیمی اوچکین گفت: «او هاله ای روی یخ دارد. او در آنجا مثل یک کوسه است.

از این نظر، اوچکین و گرتسکی کاملاً شبیه هم هستند. هر کدام با تلاش رقابتی بی‌نظیر و درک درستی از آنچه برای غلبه بر دروازه‌بان لازم است. پنج سال پیش، آن دو به همراه همسرانشان برای شام در نوبو، مالیبو، کالیفرنیا، یک مسابقه هاکی به میزبانی سرگئی کوچاروف، معاون ارتباطات پایتخت، که زمانی که هر دو با تیم فونیکس کایوتز بودند، با گرتسکی کار می کرد، رفتند.

در طول غذا، اوچکین گرتسکی را با سؤالات بمباران کرد.

گرتسکی گفت: “چیزی که به نظرم خیلی خوب بود این بود که او از من نخواست گل بزنم – او مجبور نبود از کسی در مورد آن سوال بپرسد.” او می‌خواست بداند چگونه تیمش را برای بردن جام استنلی انتقال دهد. طراوت بخش بود.”

این زوج عجیب با هم در ارتباط هستند و گرتسکی، مانند بسیاری از هواداران هاکی، به طور منظم برای قدردانی از اووچکین در مسابقات پایتخت شرکت می کند. اگر اووچکین چند بازی را بدون گل سپری کند، گرتسکی پیامک های حمایتی می فرستد و به روس سالم یادآوری می کند که گل ها گاهی اوقات به صورت گروهی می آیند.

گرتسکی که 2857 امتیاز حرفه ای او را با 936 امتیاز بالاتر از جاگر و 1490 امتیاز بالاتر از اووچکین در جایگاه دوم قرار داد، گفت: “من بزرگترین طرفدار او هستم.”

اما رکورد گلزنی حرفه ای، مانند رکورد دویدن در خانه بیسبال، از با ارزش ترین و به راحتی قابل تشخیص در این ورزش است. علامت یونانی 894 زمانی غیرقابل عبور در نظر گرفته می شد. اما Ovechkin ممکن است از 900 فراتر رود.

وقتی از اوچکین در این مورد سؤال می شود، معمولاً می گوید که “کسی هرگز نمی داند” فردا چه اتفاقی خواهد افتاد. اما این میل خاموش نشدنی برای گلزنی او را از کودکی پرورش داده است. اوچکین زمانی که 12 ساله بود و در تیم جوانان روسیه برای دینامو مسکو بازی می کرد، با 53 گل وارد آخرین بازی فصل شد.

اووچکین به یاد می آورد: “پیش از بازی، پدرم به من گفت که پاول بوره با 57 گل رکورددار است.” من شش گل زدم و با 59 گل تمام کردم.

اوچکین 9 بار رکورد NHL را رهبری می کند. بسیاری از ارزیابی‌های او از طریق سیلی بالستیک و ضربه‌های منفرد او بود، اما برخی دیگر از طریق ضربات مچ دست، ضربه‌ای، بک‌هند، مانورهای ماهرانه با یک دسته و حتی یک بک‌هندر دیوانه‌وار، روی سرش در حالی که روی پشتش در برابر کایوت‌ها می‌لغزید. و به دنبال آن یکی از جشن های نمادین و پرهیاهو او برگزار شد.

اووچکین گفت: من همیشه عاشق گلزنی بودم. به یاد می‌آورم وقتی کوچک بودم، مسابقه را دوست داشتم تا ببینم شما در جدول رده‌بندی کجا هستید، گل‌ها، پاس گل‌ها، امتیازات و هر چیز دیگری.»

اما اووچکین که او را از همه بزرگان دیگر متمایز می کند، شاید از نظر بدنی زبده ترین گلزن بازی باشد که تا به حال دیده است. او مانند هاو و هال آماده بررسی و بررسی است، اما اوچکین گاهی به دنبال او می گردد.

اوچکین از برترین گلزنان فصل 06-2005، سالی که پس از انتخاب شماره 1 در سال 2004 به لیگ هجوم آورد و در انتظار قفل شدن بود، بیش از 200 گل بیشتر از سیدنی کرازبی، استفان استامکوس، اریک استال و اوگنی به ثمر رساند. او بیش از 2000 گل حرفه ای از هر کدام دارد. (طبق آمار NHL، Ovechkin بیش از 3160 بازدید در نوامبر داشته است و هیچ یک از دیگران 1000 بازدید نداشته اند.)

او در این فصل 42 گل به ثمر رسانده است، به اندازه مجموع رقبای مک دیوید و دریسیت.

اوشی به یاد آورد که چگونه زمانی که اوشی برای سنت لوئیس بلوز بازی می‌کرد، بار سنگین آزمایش له کردن اووچکین را تحمل کرد و او را با یک کامیون مقایسه کرد.

او گفت: «تعداد گلزنان بزرگی در لیگ وجود دارد. «هیچ‌کدام مثل اوی ضربه نمی‌زنند. که آن را بسیار عالی می کند. او یک هیولا است.”

اوشی به عنوان یک هم تیمی، بدنی بودن اوچکین را از راه های دیگری احساس کرد. قبل از مسابقه در راهرو زمانی که بال پر سر و صدا و ساکن به سمت مسابقه حرکت می کند، ضرباتی به سینه وارد می شود. لحظات خطرناک تر برای هم تیمی هایش زمانی اتفاق می افتد که یکی از آنها گل می زند.

اوشی گفت: یک بار آنقدر مرا در آغوش گرفت که به خودم گفتم باشه، باید مربی را ببینم. او مانند یک توله سگ دو ساله است که نمی داند چقدر بزرگ است.

اوچکین دیگر از طریق پیست پرواز نمی کند و مدافعان را به همان اندازه که قبلا انجام می داد نابود می کند. حالا صندلی هایش را انتخاب می کند. در بازی اخیر مقابل شیکاگو، متروپولیتن بی حال بود تا اینکه اووچکین در ابتدای وقت دوم، کانر مورفی را به تساوی کشاند و شتاب را تغییر داد. در طول اینترمیت، لاویولت به تیم اطلاع داد که اگر فوق ستاره آنها می تواند اینقدر فیزیکی باشد، بقیه هم می توانند همین کار را انجام دهند.

لاویولت گفت: «به نظر شبیه اوی قدیمی بود. او هنوز آن را می پوشد زمانی که ما به آن نیاز داریم.

اما اووچکین یک جنبه تصفیه شده نیز دارد. گرکی او را با هم تیمی قدیمی خود مارک مسیه و کوارتربک تام بردی و اسطوره تنیس راجر فدرر مقایسه می کند، فوق ستاره های کهنه کار که موفقیت خود را تا اواخر دهه 1930 و سپس از طریق رژیم های غذایی فعلی و رژیم های ورزشی همراه با رقابت بی امان حفظ کردند.

نیکلاس باکستروم، متحد دیرینه اوچکین، که 269 گل (35.8 درصد) پاس گل داد، گفت: “من هرگز کسی را گرسنه ندیده ام.” مهم نیست که او آن را در منطقه خودش، یک منطقه بی طرف، همه جا به دست آورد. او فکر می کند، “من گل می زنم، که بی نظیر است.”

اوچکین می گوید که او “بسیار خوش شانس” است که برای مدت طولانی با بکستروم و سایر هم تیمی های با استعدادی مانند اوگنی کوزنتسوف بازی کرده است. بکستروم و اوچکین به مدت 14 سال با هم بوده اند – از جمله 19 بازی برای دینامو مسکو در طول تعطیلات NHL 2012-13 – به اندازه ای که بدانیم آن دیگری تقریباً در تمام مدت کجا خواهد بود، روی یخ یا خارج از یخ.

باکستروم که همچنین به توانایی اووچکین برای قرار گرفتن در مکان مناسب اشاره کرد، به شوخی گفت: “خب، اگر او را جایی نبینم، او را می شنوم.”

تماشای اووچکین در یافتن این مکان‌ها بدون جنک، مطالعه هندسه هاکی است که یادآور تصاویر کوسه اوشی است. حرکات کوتاه و دقیق آن – به پهلو، عقب و جلو، فقط برای یافتن حتی یک اینچ فضای اضافی – می تواند در هنگام گرفتن یک شلیک مرگبار تفاوت ایجاد کند.

برایان مک‌کلن، مدیر کل Capitals، می‌گوید که امسال Ovechkin حس باورنکردنی خود را از بازی و چگونگی توسعه آن افزایش داده است.

مک للان گفت: “او باهوش ترین مردی است که تا به حال در منطقه تهاجمی حضور داشته است.” “این یک بازی هوشمندانه است که او انجام می دهد. از اهداف تغذیه به کاری که اکنون انجام می دهد تکامل یافته است.

از 22 گل اوچکین در سال جاری، تنها دو گل با امضای او به ثمر رسیده است – یک شوت بزرگ که مستقیماً از یک پاس گرفته می شود، معمولاً از دایره چپ به سمت دروازه بان راست، یک منطقه یخی معروف به دفتر اوچکین. مچ دست و چهار تا از عکس های فوری.

با این حال، گاهی اوقات کمتر به محاسبات، تاکتیک ها و چشم انداز مربوط می شود. اگر یک بازیکن جوان از اووچکین فرمول مخفی برای گلزنی صدها گل بخواهد، او به طرز شگفت انگیزی توصیه مستقیم می کند.

اووچکین در حالی که لبخند می زند گفت: “شلیک کن.”

چقدر سخت می تونی

“آره.”

اووچکین در تالار مشاهیر کار کرد و کاری را انجام داد که کار را برای دروازه بانان و مربی سخت می کند که سعی می کند همه چیز را بدون دیدن پایان پیگیری کند.

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و موضوع آن است منشور رفتار. ستاره از این دیدگاه ها پشتیبانی نمی کند.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir
دانلود کتاب جدید

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort su tesisatçısıgüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroad