زنگ بیش از دولت بریتانیا به طرح اصلاح اولیه, زندان, انتشار قانون

London, United Kingdom – دو زیر حملات اخیر در لندن انجام شده توسط محکومین که اجازه خروج از زندان در اوایل دولت وعده داده شده برای پایان دادن به زود از زندان آزاد برای “ترور” مجرم.

یک زندانی در خدمت معین جمله است که به طور معمول منتشر شد به صورت خودکار در نیمه راه از طریق خود حکم. اگر حکم خود است بیش از یک سال آنها خواهد بود منتشر شده مشروط.

بیشتر:

اما در قوانین اضطراری که دولت امیدوار است برای معرفی در روز به معنی “تروریسم” مجرم نمی خواهد در نظر گرفته شود برای آزادی های اولیه قبل از سرو حداقل دو سوم از یک جمله. آنها را ارزیابی توسط هیئت مدیره آزادی مشروط و اگر قضاوت هنوز هم یک تهدید برای جامعه باقی خواهد ماند در زندان است.

روز یکشنبه 20 ساله Sudesh امان بود که در خدمت سه سال حبس برای در اختیار داشتن و توزیع تروریستی مواد انجام یک حمله با چاقو در Streatham جنوب لندن در حالی که با پوشیدن جعلی انتحاری.

او شده بود از زندان آزاد شد یک هفته زودتر و کمتر از 24 ساعت پلیس نظارت است.

این حمله منجر به پلیس کشتن امان او پس از مجروح شدن سه نفر.

در نوامبر 28 ساله عثمان خان به کشته شدن دو نفر در حمله با چاقو در پل لندن نیز با پوشیدن جعلی انتحاری نیز به ضرب گلوله به مرگ توسط پلیس. او تا به حال منتشر شده در اوایل سال گذراندن نیمی از دوران محکومیت خود را بیش از یک شکست خورده بمب طرح.

داعش مسئولیت هر دو حمله.

برای بیش از یک دهه دولت در مبارزه با افراط گرایی و مقابله با افراط گرایی استراتژی شده اند به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت به عنوان نامتناسب با هدف قرار دادن مسلمانان و جوامع خود.

کریس آلن دانشیار در مرکز نفرت مطالعات در دانشگاه لستر

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: روز دوشنبه یک روز پس از خشونت در Streatham: “ایده اتوماتیک آزادی برای افرادی که بدیهی است که در ادامه به تهدیدی برای مردم آمده است به پایان عمر مفید آن است.”

کسانی که در حال حاضر زندانی می تواند خود را ببینید, جملات تغییر صورت گذشته نگر به انکار آنها در اوایل انتشار جانسون گفت: یک حرکت است که به احتمال زیاد به چالش کشیده می شود توسط کارشناسان حقوقی.

در همان روز معاون وزیر دادگستری رابرت Buckland مجلس گفت: “یکutomatic نیمه راه انتشار است که به سادگی درست نیست در همه موارد.”

او وعده داده شده طولانی تر و سخت تر جملات برای “جدی تروریستی مجرم” در حالی که “بدترین” قفل شده است تا به صورت اجباری حداقل 14 سال مدت است. زندانها خواهد بود بازرسی و نگهداری تحت برنامه ریزی و آزادی مشروط شامل سخت تر نظارت از جمله تست دروغ سنج.

160310080855190

دولت نیز دو برابر تعداد زیادی از مبارزه با تروریسم مشروط افسران.

اما گروه های حقوق و کارشناسان را محکوم کرده اند این برنامه به عنوان یک راه حل بی اثر می کند که کمی برای محافظت از مردم و خطرات آسیب رساندن به آزادی های مدنی.

کلر ذغال سنگ, آزادی, مدیر وکالت گفت: “دولت در پاسخ به حملات تروریستی اخیر در پاریس که موجب افزایش نگرانی برای ما آزادی های مدنی. از ماه گذشته زانو حرکت تند و سریع lie detector پیشنهاد تهدید به تغییر مردم را در جملات به صورت گذشته نگر که ریسک شکستن قانون در ادامه به معرفی اقدامات بدون بررسی و یا شواهد خطرناک است و ایجاد مشکلات بیشتر از آن را حل میکند.

“واضح انگلستان counter-terror سیستم در هرج و مرج است و به شدت نیاز به مناسب موشکافی و بررسی است.”

در حال حاضر در حدود 200 “ترور” محکومین در انگلستان زندانها که می تواند تحت تاثیر این تغییرات است.

دیگر منتقدان گفت: گسترش زندان زمان را محدود اثر “deradicalising” محکومین و امنیت عمومی.

بنیامین Ward, انگلستان, مدیر دیده بان حقوق بشر الجزیره گفت:: “آیا کسی که در خدمت تمام مدت از خود جمله یا یک بخش در برخی از نقطه آنها منتشر خواهد شد. کلید این است که در مورد deradicalisation به دنبال چه چیزی اتفاق می افتد در زندان است.”

ساعت Johnson خود اذعان انگلستان deradicalisation سیستم مشکل داشت گفتن با خبرنگاران در روز دوشنبه “نمونه هایی از موفقیت های بسیار کمی هستند” در حالی که به طور خاص اشاره به “افرادی که تسلیم به اسلام”.

کارشناسان هشدار داد که قوانین جدید می تواند ایجاد دو لایه تبعیض آمیز و سیستم زندان است که در آن مسلمانان هستند درمان متفاوت است.

“توقف انتشار خودکار برای یک گروه از مجرمین در تعداد کمی از موارد که مجرم در رفته به reoffend ایجاد ناعادلانه و مغرضانه سیستم برای هر دو مجرم و قربانی” Mandeep Dhami استاد در دانشگاه میدلسکس لندن کار کرده است که در دو زندان و مطالعه میانجیگری در زندان تنظیمات الجزیره گفت:.

توصیف دولت بریتانیا در پاسخ به مقابله با “افراط گرایی” به عنوان “محزون می خوانی ناکافی” او افزود: “گروههای دیگری وجود دارند که مجرم نیز reoffend پس از انتشار خودکار و قربانیان خود را باید بپرسید که چرا دولت نمی خواهید برای محافظت از آنها را از جرم و جنایت خشونت آمیز.

“به طور مشابه, ایجاد یک سیستم است که به نظر می رسد به نفع برخی از مجرمین را تنها در خدمت بیشتر به بیگانه و کسانی که احساس محروم و که ممکن است کشیده شود به ایدئولوژی افراطی که نقطه به نقطه سیستمیک اجتماعی تعصبات.”

London Bridge

یک پلیس به صحنه حادثه در پل لندن در 29 نوامبر سال 2019 پس از عثمان خان کشته قربانیان جک مریت و لی جونز در یک حمله با چاقو [Facundo Arrizabalaga/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE]

و همچنین به عنوان Johnson, Michael Gove ارشد وزیر کابینه گفت: در مصاحبه با اسکای نیوز روز سه شنبه: “یک تفاوت بزرگ وجود دارد بین کسانی که افراطی اسلامگرا تروریست ها و کسانی که محکوم دیگر را اعدام می نمایند.”

در مورد تلاش برای اعمال قوانین جدید صورت گذشته نگر کریس آلن دانشیار در مرکز نفرت مطالعات در دانشگاه لستر در این باره گفت: “تضعیف حاکمیت قانون است که بسیار واقعی بالقوه برای تغذیه به افراطی روایت است که نشان می دهد که بریتانیا – و” غرب ” به طور گسترده تر است – در برابر مسلمانان و دین اسلام است.

در حالی که مقدمه ای از اقدامات اضطراری که به دنبال به صورت گذشته نگر بازنویسی شرایط و ضوابط موجود اعتقادات نگران کننده است حتی بیشتر از آن است که پتانسیل برای ساخت و ساز از دو لایه در سیستم عدالت کیفری که در آن ترور مربوط به محکومیت تبدیل به دخالت و نامتناسب با برخورد در مقایسه با مشابه دیگر جرایم است.”

در ضمن در حال رشد است راست تهدید در انگلستان است.

در ماه سپتامبر سال گذشته نیل باسو انگلستان سر مبارزه با تروریسم گفت: راست “تروریسم” شد سریعترین مشکل رو به رشد او به عنوان گزارش چندین خنثی توطئه – که برخی از آنها طراحی شده برای کشتن مردم است.

برای بیش از یک دهه دولت در مبارزه با افراط گرایی و مقابله با افراط گرایی استراتژی شده اند به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت به عنوان نامتناسب با هدف قرار دادن مسلمانان و جوامع خود گفت:” آلن.

در حالی که این تهدید در حال رشد از راست افراطی در سال های اخیر حداقل کمک فشار به عقب در برخی از این انتقادات بیان – و از همه مهمتر عمل کردن بر اساس است که افراط گرایان اسلامی و یا تروریست ها در حال حاضر بدتر از دیگر افراط گرایان … را دست یک پیروزی به افراط گرایان که به دنبال تقسیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>