زنگ و شکاکیت بیش از کره شمالی ادعا می کنند که coronavirus رایگان

سئول کره جنوبی – بیش از 160 کشور در سراسر جهان در حال مبارزه با COVID-19 اما به عنوان coronavirus چالش های حتی جهان پیچیده ترین سیستم های بهداشتی وجود دارد و یک ملت است که ادعا می کند به هیچ موارد در همه: کره شمالی.

“نه یک رمان coronavirus بیمار پدید آمده است” آهنگ در Bom رسمی از کره شمالی اضطراری کمیته بهداشت و درمان گفت: در ماه گذشته در این مقام Rodong Sinmun روزنامه.

بیشتر:

اما حتی اگر کره شمالی از coronavirus کیم جونگ سازمان ملل متحد رژیم است نه انجام یک کار خوب در متقاعد کردن بقیه جهان است.

در کره جنوبی تحلیلگران و کارشناسان پزشکی بسیار تردید از پیونگ یانگ ادعا می کند – و کسانی که با منابع در کره شمالی گفت: این ویروس در حال حاضر ravaging راه خود را از طریق این کشور است.

“با وجود این واقعیت است که کره شمالی مرزهای خود را بسته و یا حاضر به اجازه می دهد چینی و یا خارجی مسافران در آن است که به احتمال بسیار زیاد است که برخی از مردم کره شمالی در حال حاضر آلوده” گفت: Roh Kyoung-هو پزشک در طرح سلامت بیمه خدمات Ilsan بیمارستان وزارت علوم آزمايشگاهی.

“من فکر نمی کنم آن را حتی ممکن است به اندازه گیری موارد وجود دارد چرا که کره شمالی به سیستم پزشکی است که به خوبی تثبیت و یا پیشرفته.”

ویروس تایید ؟

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که اگر هر کسی در کره شمالی در حال حاضر قرارداد coronavirus اما سیاسی اخیر حرکت می کند به نظر می رسد سیگنال نگرانی در پیونگ یانگ.

200320051400949

در اوایل این ماه رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد شکست ماه های دیپلماتیک سکوت وافرش به نگارش یک نامه شخصی به کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در.

نامه ای به مطالب منتشر نکرده بودند اما یک جلسه از ماه ارشد دبیر مطبوعاتی اظهار داشت که پر بود از خوبی آرزوها و نگرانی در مورد کره جنوبی COVID-19 شیوع. این حرکت ناگهانی برخی از کارشناسان بدونم که اگر کره شمالی در حال کار بر روی یک درخواست تجدید نظر برای coronavirus کمک.

“من فکر می کنم که کره شمالی احتمالا قبول ماسک یا دست sanitiser یا ماسک و شاید هم برخی دیگر از اشکال سلامت کمک. و من فکر می کنم آن را باید انجام شود به دلایل بشردوستانه” گفت: Peter Ward, یک پژوهشگر در کره شمالی اقتصاد و نویسنده برای NK News.

“اما در همان زمان, من فکر می کنم ما باید تحت هیچ توهمی است که چنین انسانی حمایت ما را در هر اهرم در برخورد با کره شمالی در نظر denuclearisation.”

ایران بیش از کره شمالی هسته ای و موشکی قابلیت شده اند در انتظار برای ماه پس از سقوط از یک اجلاس بین کیم و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه فوریه سال گذشته است.

کره شمالی با انجام یک سری از موشک راه اندازی پس از آن اخیرا در شنبه زمانی که دولتی KCNA همچنین نشان داد که کیم تا به حال نامه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن.

یک مقام ارشد کاخ سفید رسمی تایید کرد که نامه فرستاده شده بود و گفت آن را “سازگار با تلاش برای تعامل با رهبران جهانی در حال انجام همه گیر” به گزارش رویترز،.

Seo Jae-pyoung یک فعال سیاسی در اصل از کره شمالی که در حال حاضر سران سئول مبتنی بر انجمن کره شمالی جداشدگان گفت که او شنیده بود گزارش COVID-19 در کره شمالی.

“من به صحبت به طور مستقیم با مردم در کره شمالی و شنیده می شود که کره شمالی اعلام وضعیت اضطراری” Seo گفت.

“من شنیده ام که اولین مورد در کره شمالی تایید شد در ژانویه 27, و مردم را از ارتش قفل کردن جاده ها و راه آهن در استان و شهرستانها و مردم حتی قادر به راه رفتن در خیابان.”

اطلاعات بیرون آمدن از کره شمالی شدیدا کنترل مرزها است که اغلب کمیاب و سخت به منظور بررسی.

با این وجود Seo ادعا می کند او به پیام های دریافتی از منابع حاکی از این است که ماسک های صورت هستند که قاچاقی به کشور از طریق چین و, ماسک از کره جنوبی به فروش می رسد در بازار سیاه و با توجه به عنوان هدیه به مقامات عالی رتبه.

و از آنجا که این کشور دسترسی محدود برای تست کیت کره شمالی است که اغلب پایگاه های آن در تشخیص علائم بیماران, او گفت:.

“به طور منظم و روزمره کره شمالی مردم واقعا نمی دانم در مورد این ویروس” Seo گفت. “در کره شمالی, آنها فقط آن را به عنوان شاهد برخی از بیماری ترسناک.”

North Korea

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد هفته گذشته خطاب پیشگامانه مراسم جدید پیونگ یانگ بیمارستان عمومی [KCNA از طریق رادیو فردا]

روزنامه نگاران و محققان نیز شنیده در مورد شیوع.

رابرت Lauler سابق NGO کارگر و انگلیسی سردبیر در Daily NK یک نشریه آنلاین است که مخاطبین در کره شمالی گفت: منابع گزارش شده 82 نفر در قرنطینه و 23 مرده از COVID-19 در کشور است.

“اطلاعات که از چند هفته پیش” Lauler گفت.

“هفته گذشته ما نیز فرار یک داستان در مورد یک نظامی است که گزارش اعلام کرد که حدود 200 تن از سربازان کشته شده بود از علائم است که به نظر می رسد coronavirus. اما در همه این موارد این اعداد ما قرار نیست لزوما 100 درصد از coronavirus. منابع ما نشان می دهد که شیوع و مردم در حال مرگ هستند.”

خطر ویرانی

یک coronavirus شیوع می تواند ویرانگر به کره شمالی مردم و اقتصاد است که در حال حاضر رنج می برند تحت تحریم های اقتصادی است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک سطح شگفت انگیز از ویرانی به کره شمالی اقتصاد و به خصوص به ناحیه سرسبز منطقه در کره شمالی است که در سمت شمال غربی این کشور” Lauler گفت. “من بدبین … با توجه به اینکه تحریم ها و تمام شرایط دیگر هنوز در محل این واقعا خبر خوشی برای اقتصاد رفتن به جلو است.”

به عنوان یک دولت استبدادی کره شمالی از دولت باید قدرت را به طور یک جانبه به سفارش مردم به مستند یا توقف سفر در سراسر کشور. برخی از دیپلمات های خارجی شد و بنا به گزارش ها مجبور به قرنطینه برای مثال و در نهایت پرواز به خارج از کشور بعد از اینکه منتشر شد.

North Korea

سفیر سوئد به کره شمالی یواخیم Bergstrom شمار برای عکاسی از خود در پیونگ یانگ کیم ایل سونگ مربع در مارس 3, پس از اجازه به ترک پس از یک ماه قرنطینه تحمیل شده بر دیپلمات های خارجی بیش از coronavirus نگرانی [یواخیم Bergstrom از طریق رادیو فردا]

کره شمالی در حال حاضر در معرض ویرانی چرا که از سال گذشته ضربات از طوفان Lingling و تب خوکی آفریقایی. علاوه بر این رهبر کره شمالی ضعیف بهداشت و درمان زیرساخت احتمالا غرق سریع گسترش COVID-19.

“در خارج از پیونگ یانگ و Hamhung اعتقاد من وجود دارد عملا هیچ موسسات پزشکی که در آن مردم هر روز می توانید به راحتی درمان” Seo گفت. “بسیاری از شهرستانها لازم نیست که یک آمبولانس یا حمل و نقل برای بیماران و بسیاری از افرادی که قرنطینه را مجبور به انجام این کار در خانه.”

سوء تغذیه و بیماری در سراسر کره شمالی در حال افزایش است از اواسط سال 2019 در هنگام برداشت شد به طور قابل توجهی آسیب دیده خشکسالی و سیل. بیش از 10 میلیون نفر دچار “کمبود مواد غذایی شدید” با توجه به سازمان ملل متحد.

“با توجه به سطح نسبتا پایین تغذیه در کشور و نرخ بیماری های مزمن شما را تصور کنید که نرخ مرگ و میر خواهد بود بالاتر در کره شمالی از بسیاری از جاهای دیگر” بخش گفت.

است که چرا او معتقد است کره شمالی است و نگه داشتن آن مشکوک به شیوع یک راز از بقیه جهان.

“دولت نگران است در مورد یک آگاهی عمومی از جدی شیوع است که می تواند کشتن صدها نفر از هزاران نفر از مردم,” او گفت:. “آنها در حال تلاش برای جلوگیری از اجتماعی و هراس اجتماعی و بی ثباتی است.”

میچ S Shin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>