آلاباما افسر اخراج بیش پست از معترض در محدوده تفنگ

آلاباما رئیس پلیس می گوید یکی از افسران اخراج شده پس از ارسال یک عکس در رسانه های اجتماعی است که به تصویر کشیده شده یک معترض در تیررس تفنگ دامنه

هوور علا. — آلاباما رئیس پلیس می گوید یکی از افسران اخراج شده پس از ارسال یک عکس در رسانه های اجتماعی است که به تصویر کشیده شده یک معترض در تیررس تفنگ دامنه.

افسر سابق رایان برف اخراج شد جمعه هوور رئیس پلیس نیک Derzis گفت.

افسر ارسال شده تصویر در Facebook سهشنبه در پاسخ به یک مقاله در مورد معترضان در وندی رستوران در آتلانتا که در آن Rayshard بروکس کشته شد AL.com گزارش شده است. معترضان را به آتش کشیدند رستوران ژوئن 13 شب بعد از پلیس کشته بروکس 27 ساله با مرد سیاه, در, رستوران, پارکینگ پس از او در برابر دستگیری و اخراج یک تیزر در حالی که او در حال فرار است.

برف بستری برای ارسال تصویر که هم شامل نظر: “بازدم. احساس می کنید. مکث. مطبوعات به طور پیوسته. این چیزی است که در آینده” Derzis گفت.

“هنگامی که من تو را دیدم این پست و تصویر آن بیمار من,” Derzis گفت. “این قطعا نه پایبند به استانداردهای مورد انتظار از هر افسر که ما لباس می پوشد.”

“این نوع رفتار را نمی توان تحمل در گروه ما است و نه نماینده حرفه ای انتظار می رود همه ما افسران” Derzis اضافه شده است.

هوور است درست در جنوب بیرمنگام و در مورد 86,000 ساکنان.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>