هواپیمایی حذف ماسک گاز با ماندگاری مسافر پس از او هراس مسافران

این مرد ناشناس عینک یک ماسک ضد گاز بر روی یک پرواز از دالاس به هوستون.

خطوط هوایی آمریکا حذف مرموز ماسک گاز-پوشیدن مرد از Houston-محدود پرواز و rebooked او در یکی دیگر از هواپیما پس از مسافران شد دست پاچه هواپیمایی, مقامات گفت.

حضور مرد که ماسک ضد گاز به طور کامل پنهان چهره اش شدت دستپاچه بسیاری از کسانی که در هیئت مدیره پرواز 2212 از دالاس به هوستون به عنوان آنها منتظر به پرواز دوشنبه شب مسافر یوسف می گویند گفت هوستون ABC ایستگاه KTRK.

“من تا به حال یک صندلی در پشت” می گویند گفت. “من نگاه کردم و دیدم یک پسر در آینده بر روی این هواپیما با پوشیدن یک گاز کامل ماسک بود که نوع عجیب و غریب. او نمی باید یک فیلتر — هر چند که من فکر کردم حتی بیشتر عجیب و غریب است.”

“بلافاصله مردم شروع به صحبت کردن در پشت هواپیما گفت:” می گویند. “شما نمی تواند چهره خود را ببینید. شما نمی تواند شناسایی هر گونه ویژگی های او. مردم نگران بودند او مخفیانه چیزی در هیئت مدیره و او که ماسک به صورت خود ایمنی است.”

وقتی پرسیده شد که توسط یک پرواز به حذف ماسک, می گویند, گفت KTRK که مرد خودداری کرد. می گویند مرد گفت: در نهایت خارج شد هواپیما پس از خدمه به نام امنیت.

این حادثه ناشی از پرواز و خروج به تاخیر تقریبا یک ساعت, می گویند, گفت:.

می گویند ارسال شده یک عکس در توییتر همراه با پیام “فقط اطلاعات شما پرواز 2212 به هوستون بود که با تاخیر یک ساعت و, چون به شما اجازه این مرد روی هواپیما با پوشیدن یک ماسک ضد گاز. این پس از آن پاچه مردم در هواپیما و ما تا به حال به صبر برای او به همراهی کردن.”

“واکنش دل و روده من این بود که او احتمالا نگران coronavirus داده بود در ماسک گاز به عنوان overkill نوع از حفاظت” می گویند گفت KTRK. “اما پس از آن متوجه شدم آیا این فیلتر به طوری که واقعا حس می شود.”

“آنچه ما شنیده از خانم نشسته در کنار او بود و او گفت که او می خواست برای ایجاد یک بیانیه. من نمی دانم آنچه در این بیانیه بود. من مطمئن هستم که آنچه اهداف خود بودند. به من به نظر می رسید بی ملاحظه” می گویند گفت.

خطوط هوایی آمریکا مقامات پس از آن گفت: KTRK روز جمعه که نقاب مرد بود rebooked در پرواز بعدی به هوستون “و پرواز بدون ماسک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>