ایرباس قصد دارد برای کاهش هزار شغل در سراسر اروپا

این planemaker آلمان-بر اساس تابعه دفاع و فضا گفت: آن را تحت “بازسازی” پس از خسارت های مالی. این گروه را کاهش دهد در مجموع 2,362 شغل.

ایرباس اعلام کرد این برنامه ریزی برای کاهش 2,362 شغل در دفاع از خود و فضای بخش است که مقر آن در نزدیکی مونیخ بعد از دو سال.

اروپا چند ملیتی هوافضا شرکت قطع خواهد شد 829 شغل در آلمان به 630 در اسپانیا 404 در فرانسه و 357 در بریتانیا. بیشتر 142 مشاغل قطع خواهد شد در کشورهای دیگر.

این planemaker ذکر یک “فضای مسطح در بازار و به تعویق افتاد قرارداد در دفاع سمت” برای تصمیم گیری در پشت کار به کاهش است.

ایرباس اضافه شده است که آن همکاری با اروپایی خود را با این نسخهها کار شورای تجدید ساختار در آن.

“ایرباس دفاعی و فضایی را فراهم خواهد کرد به روز رسانی در برنامه های خود و در ادامه یک گفتگوی سازنده با کارکنان مجلس نمایندگان گفت:” این در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: نظر: A380 رویای سقوط-زمین

آلمانی ممنوعیت منجر به از دست دادن بزرگ

ایرباس گزارش هفته گذشته از دست دادن خالص از €1.36 میلیارد دلار ($1.47 میلیارد دلار) برای سال 2019. از دست دادن بود و عمدتا به دلیل €3.6 میلیارد دلار جریمه بیش از یک رسوایی رشوه خواری و همچنین توسعه اضافی هزینه برای ایرباس A400M Atlas چهار موتور turboprop نظامی حمل و نقل هوایی.

تکرار مشکلات فنی با A400M رهبری نیروی هوایی آلمان به رد تحویل دو هواپیما در سال گذشته است.

این بخش نیز از دست داد امیدوار کننده مشتری بالقوه پس از آلمان ممنوع دفاع-صادرات به عربستان سعودی ایرباس دفاع و فضا رئیس خنجر Hoke و گفتگو کرد.

ممنوعیت هزینه شرکت €221 میلیون; آن تحمیل شد و پس از قتل عربستان روزنامه نگار جمال Khashoggi در پاییز سال 2018 است.

فرانسه و آلمان پروژه

شرکت دفاعی و فضایی بخش حساب برای 15 درصد از ایرباس درآمد.

ایرباس گفت که “در حالی که در این زمینه دیدگاه های کسب و کار به خصوص در هسته اصلی کسب و کار باقی می ماند جامد”, کاهش شغل مورد نیاز پس از این کتاب-به-لایحه نسبت (نسبت سفارشات دریافت شده به مقدار صورتحساب) کاهش یافته است زیر 1 برای سومین سال متوالی است.

تقسیم شد و انتظار به انعقاد قرارداد در آلمان برای یک پروژه به منظور توسعه مشترک فرانسه و آلمان جت های جنگنده و هواپیماهای بدون سرنشین نظامی پس از قانونگذاران آلمانی اختصاص حدود €80 میلیارد دلار برای آزمون مرحله از پروژه. Hoke بود در ابتدا با ابراز خوشبینی برای این پروژه است.

اما آلمان وزارت دفاع هنوز هم ساخته شده تا ذهن خود را با توجه به آژانس خبری AFP.

“ما دیگر می خواهم به همه ما سود بستگی به چند ‘white elephants,’ یعنی بسیار بزرگ قرارداد” ایرباس اجرایی رئیس گیوم Faury گفت: فرانسه در مالی هفتگی لا تریبون برای توجیه بازسازی.

“ما می خواهیم مدل کسب و کار سودآور با جریان عادی فعالیت و کاهش وابستگی در این قرارداد”.

mvb/ng (AFP dpa رویترز)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>