مسافرت هوایی پس از همه گیر: چه انتظار می رود در آلمان

مسافرت هوایی در اتحادیه اروپا به نظر می رسد به طور فزاینده ای در دسترس است. آلمانی فرودگاه Association منتشر کرده است یک لیست از اقدامات این امید را حفظ خواهد کرد مسافران امن نگه دارید و پرواز در هوا.

Coronavirus محدودیت های مسافرتی به آرامی در حال برداشته در سراسر اروپا و با امکان سفر هوایی چیدن بازگشت تا در آینده ای نزدیک فرودگاه آلمان انجمن (ADV) منتشر کرده است یک راهنما تخمگذاری اقدامات بهداشتی فرودگاه قصد دارند به دنبال به منظور کاهش خطر است که مسافران و کارکنان را تبدیل به آلوده در حالی که سفر با هواپیما.

در مقایسه با آوریل و مه سال گذشته حجم مسافر در آلمان بود 99% این انجمن گفت.

“آنچه مهم است این است که سیگنال به مسافران و سیاستمداران است که این فرودگاه آماده شده و در حال بدست گرفتن تمام اقدامات لازم” راهنمای گفت.

دستورالعمل منتشر شده در ADV سایت در شنبه متشکل از یک لیست از توصیه های کشیده و با حمایت کارشناسان از همه ADV فرودگاه در همکاری با فرودگاه پزشکی حرفه ای.

Passengers of a flight to Nur-Sultan sit inside a plane before take-off at Almaty International Airport, Kazakhstan May 1, 2020. (Reuters/Almaty International Airport/Y. Sergienko)

قزاقستان Air Astana بازگشت به آسمان در یک ظرفیت محدود این ماه

ادامه مطلب: اجتماعی-فاصله پرواز جدید عادی است ؟

افزایش ماسک مورد نیاز

17-صفحه سند شامل توصیه هایی برای coronavirus سلامت و اقدامات ایمنی برای تمام مناطق کلیدی از فرودگاه از جمله بررسی های شبانه روزی و توشه نقل و انتقالات و کنترل مرز در میان دیگران.

با توجه به راهنمای مسافران در تمام فرودگاه های آلمان را ملزم به پوشیدن ماسک صورت در چک-در حالی که انتظار برای هیئت مدیره و در حالی که شبانه روزی در کنترل مرز و در چمدان ادعا می کنند. در حال حاضر تنها در ایالات باواریا, برلین, بادن-وورتمبرگ, نوردراین-وستفالن و نیدرزاکسن نیاز مسافران به پوشیدن ماسک صورت در تمام نقاط فرودگاه. دیگر کشورهای فدرال تا کنون تنها نیاز ماسک در چک امنیتی و هنگامی که رها کردن چمدان.

به منظور اطمینان از فاصله بیشتر بین افراد و فرودگاه فراهم خواهد شد تعداد بیشتری از چک در شمارنده و همچنین بیشتر اتوبوس برای حمل و نقل مسافران از فرودگاه ترمینال به هواپیما. صندلی در انتظار مناطق مسدود خواهد شد و مسافران باید به حداقل نگه داشتن فاصله 1.5 متر (5 فوت) بین هر یک از دیگر در حالی که انتظار در خط.

در کنترل مرز مسافران را تشویق به حذف چهره خود را با ماسک (اجازه می دهد افسران خود را برای دیدن کامل صورت) قبل از ورود به کنترل شمارنده به منظور جلوگیری از کاهش خطوط. اسکنر اثر انگشت نیز ضد عفونی در افزایش نرخ.

فرودگاه تصمیم خواهد گرفت که به صورت فردی چگونه به انجام و اجرای استانداردهای جدید برای مثال از طریق استفاده از دوربین های امنیتی و یا پلیس نظارت است.

Flughafen nach Corona-Lockerungen - Passengers with protective face masks, gloves and other measures as seen at Istanbul Airport on March 18, 2020 in Istanbul, Turkey, during the Covid-19 crisis. (picture-alliance/N. Economou)

به عنوان اواسط ماه مارس چهره فرودگاه در سراسر جهان (استانبول در این مورد) بودند و در حال حاضر شروع به تغییر

ادامه مطلب: Coronavirus: چگونه آلمان بزرگترین فرودگاه مقابله?

در حال اجرا در نیمی از ظرفیت

با توصیه های بهداشتی و امنیتی معیار در محل این انجمن گفت: این انتظار فرودگاه در ابتدا به خدمت بین 20 ٪ و 50 ٪ off عادی خود ظرفیت.

این اقدامات فوق العاده به طور موقت و تنظیم خواهد شد با توجه به حجم مسافر. “هدف این است که تدریجی عادی مسافرت هوایی” آزادی گفت.

“همه مسافران باید بدانید که آنها در معرض بیشتر خطر ابتلا به عفونت از آنها در هر حمل و نقل عمومی و یا تراموا” گفت: ADV مدیر عامل رالف Beisel. “در همان زمان هر فرد است که به نام تا به انجام بخشی خود را و به دنبال بهداشت و اجتماعی فاصله و مقررات است.”

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>