نیروی هوایی سرسختانه 3 پیمانکاران دولت با کروناویروس از افغانستان

ABC News Corona Virus Government. Response

بیماران منتقل شدند در یک سیستم طراحی شده در سال 2014 شیوع ابولا.

سه دولت ایالات متحده پیمانکاران که تست مثبت برای رمان coronavirus تخلیه شدند از افغانستان در روز شنبه با توجه به Air Mobility Command.

پیمانکاران شد پرواز در یک C-17 هواپیما به Ramstein, آلمان, آن, آنها دریافت درمان در لندستوهل مرکز پزشکی منطقه ای. خود را تخلیه از افغانستان نخستین بار است که ارتش آمریکا دارای حمل و نقل coronavirus مثبت بيماران پس از وقوع آغاز شد.

به منظور به حداقل رساندن خطر سرایت به aircrew در حالی که در همان زمان اجازه می دهد برای مراقبت های پزشکی نیروی هوایی مورد استفاده در حمل و نقل جداسازی سیستم یک بیماری عفونی مهار واحد است که می تواند امن در داخل هواپیما. سیستم توسعه یافته در سال 2014 شیوع ابولا اما این اولین بار است که از آن استفاده شده است برای حمل و نقل بیماران.

حدود 20 نفر خدمه روی عرشه کشتی C-17 شامل یک بیماری عفونی پزشک مهم مراقبت از حمل و نقل تیم یک جامعه اقتصادی آسیا و حمل و نقل انزوا اپراتورهای سیستم.

به عنوان جمعه 205 وزارت دفاع پیمانکاران زندگی می کردند با coronavirus با توجه به پنتاگون داده است. یکی دیگر از 2,031 خدمات اعضا و 493 وزارت دفاع غیر نظامی کارکنان نیز مورد تأیید.

پنتاگون با اشاره به عملیاتی امنیت, نگرانی, کاهش یافته است را نشان می دهد تعداد کل اعضای خدمات آسیب دیده در محل داده شده است.

در مارس 24, رهبری ناتو در افغانستان اعلام کرد که چهار ائتلاف خدمات اعضا تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus — برای اولین بار آزمون مثبت موثر بر ماموریت — اما نمی خواهد خود را نشان می دهد ملیت. در آن زمان حدود 1500 خدمات اعضا و شهروندان بود که هر دو به تازگی وارد در افغانستان و یا در بازگشت از مرخصی جدا شد در “غربالگری امکانات” به عنوان یک اقدام پیشگیرانه با توجه به مصمم پشتیبانی می کند. یکی دیگر از 38 پرسنل شد “برگزاری نمایشگاه آنفولانزا مانند علائم” قرار داده و در انزوا به دریافت مراقبت.

دانستن آن ممکن است نیاز به حمل و نقل coronavirus بیماران در اروپا, آفریقا و شرق میانه, نیروی هوایی زودتر اعزام دو حمل و نقل سیستمهای ایزولاسیون و خدمه خود را به آلمان است.

در پنتاگون جلسه در اوایل این ماه معاون فرمانده Air Mobility Command سرهنگ ژنرال جان توماس به نام چنین زیستی مهار واحد “بهترین وسیله برای حمل و نقل COVID مثبت بیمار است.”

“در حالی که درمان بیماران در جایی است که همیشه گزینه مورد نظر ما پیش بینی وجود دارد به احتمال زیاد شرایطی که در آن چنین مراقبت در دسترس خواهد بود و بهترین گزینه خواهد بود برای حمل و نقل بیمار به امکانات دیگر را,” او گفت:.

در ضمن متخصصان پزشکی از نیروی هوایی دانشکده هوافضا پزشکی در حال آموزش پزشکان در پایگاه مشترک چارلستون در کارولینای جنوبی به کار سیستم در پیش بینی های اضافی استفاده در آینده است. پزشکان یاد بگیرند که چگونه به درستی قرار داده و در تجهیزات حفاظت فردی به دنبال مدیریت پسماند روشهای شبیه سازی در پرواز, مراقبت از بیمار و خود را آشنا با تجهیزات و موجودی در میان فعالیت های دیگر.

حمل و نقل جداسازی سیستم شامل یک سرسرا ماژول و دو انزوا ماژول — در مجموع از دو نفر به ازای هر واحد — و می تواند امن در C-130H C-130J و C-17 هواپیما. سرسرا ماژول فراهم می کند فضا برای پرسنل پزشکی به ایمنی ضدعفونی و حذف تجهیزات حفاظت شخصی. یک C-17 می تواند دو سیستم واحد برای مجموع چهار بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>