هوش مصنوعی و داده های سلامت: یک بیماری همه گیر تهدیدی برای حریم خصوصی ما

در گوش دادن پست در این هفته: همه گیر می دهد بزرگ شرکت فنی یک شانس برای دسترسی به جام مقدس از مجموعه اطلاعات – سوابق پزشکی شما. به علاوه علم روزنامه نگاران و منابع خود را.

هوش مصنوعی و داده های سلامت: یک بیماری همه گیر تهدیدی برای حریم خصوصی ما

خودتان را در کفش از بیمه خدمات درمانی بریتانیا مالیات پرداخت کننده بودجه خدمات بهداشت عمومی. شما درمان حدود یک میلیون بیمار در هر 36 ساعت است و قبل از همه گیر. میزان سلامت اطلاعات شما در حال حاضر در گردونه خارج بسیار زیاد است – و شما می خواهید به مهار آن داده ها در مبارزه با COVID-19.

بنابراین شما به نوبه خود به بخش خصوصی و شرکت های فن آوری برای کمک به شما انجام این کار است. به نظر می رسد برای ایجاد حس اما مسئله اینجا است: شرکت های شطرنجی با سابقه بیش از دست زدن به اطلاعات شروع به فرود آن قرارداد. و, به, تاریخ, دولت بریتانیا حاضر به افشای قرارداد.

اطلاعات هر شخصی بیشتر از سلامت خود را داده است. و در میان این همه گیر انگلیسی عمومی رها شده است در تاریکی که در آن است که داده ها در جریان است و آنچه این شرکت ها و دولت ممکن است قادر به انجام آن پایین جاده.

همکاران:

مونا اسلون – همکار موسسه دانش عمومی NYU
کری nataly motek – مدیر Foxglove
فیل غرفه – co-ordinator, MedConfidential
برایان Glick – editor-in-chief, کامپیوتر, هفتگی

ما رادار:

ریچارد Gizbert صحبت می کند به تولید یوهانا هس در مورد محلی ایستگاه های تلویزیونی در ایالات متحده تشکیل پرونده های مشابه در جهان بزرگترین خرده فروش آمازون و دست زدن به آن از COVID-19 در محل کار – به علاوه عمده رسانه ها و بازیکنان در برزیل که تحریم Bolsonaro این جلسات.

روزنامه نگاری علم در کانون توجه

برای سال در حال حاضر روزنامه نگاران در سراسر جهان شده اند در یک دوره سقوط در گزارش در علم پزشکی است. آنها تا به حال هیچ تجربه ای در پوشش یک بیماری همه گیر است و ما باید مستند به برخی از کاستی ها در گزارش خود. در حال حاضر ما در حال تبدیل به روزنامه نگاران با برخی از اعتبار واقعی در این زمینه: علوم و بهداشت خبرنگاران. در بسیاری از موارد آنها برای اولین بار به رسمیت شناختن خطرات ناشی از شیوع این بیماری در ووهان ترک بقیه از ما به بازی گرفتن. در طول تاریخ جنبهی و معمولا کمتر در اتاق های خبر, علم و سلامت خبرنگاران در حال حاضر پیدا کردن تخصص خود را در تقاضا. اما افزایش خود را به برجسته شده است همراه با یک سطح جدید از موشکافی در این نوع کار را انجام می دهند. و منتقدان خود را در حال بیرون آمدن از چوب. گوش دادن پست‘s Flo فیلیپس مذاکرات به سه علم روزنامه نگاران در مورد بالا و پایین – از پوشش COVID-19 بیماری همه گیر.

همکاران:

هلن Branswell – ارشد بیماری های عفونی, خبرنگار, آمار, اخبار,
کای Kupferschmidt – مشارکت خبرنگار مجله علمی
Vidya Krishnan – دانش و سلامت روزنامه نگار

منبع: الجزیره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>