پیش از بحث بلومبرگ نقش دفاع به عنوان وارن می رود در این حمله

به عنوان بلومبرگ preps خود را برای اولین بار بحث مرحله رقبا آماده به او را در

حتی به عنوان او آماده می شود تا خود را برای اولین بار بحث مرحله در بیش از یک دهه سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ و مبارزات انتخاباتی خود را در حال حاضر girding خود را به صورت دستکش بلند از همکار 2020 مدعی است.

و جلوتر از شب مخالفان خود مانند بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست در حال حاضر نشان داد که او باید آماده برای یورش و در حال پاره شدن به بلومبرگ در دو خیلی مسائل برای مبارزات انتخاباتی خود: رکورد خود در مسابقه و عدالت کیفری و چگونه او قوی تر ثروت خود را در مبارزات انتخاباتی خود.

میلیاردر شهردار سابق شهر نیویورک هنوز شرکت در هر یک از اولیه مسابقات-پرش چهار اوایل متحده است.

“مایک بلومبرگ است گسترش از “توقف و frisk” ویران سیاه و قهوه ای و جوامع” وارن توییتی شنبه بعد از ظهر. “سالها او با استفاده نژادپرستانه توجیه به دفاع از عمل—و بیشتر نظرات در حال حاضر در حال متداول شدن است. ما نیاز به یک نامزد که دموکراتیک رای دهندگان می توانید اعتماد است.”

و وارن بیشتر رفت.

“این شرم آور مایک بلومبرگ می توانید خرید راه خود را به بحث” وارن توییتی. “اما حداقل در حال حاضر اصلی رای دهندگان کنجکاو در مورد چگونه هر نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید یک تظاهرات زندگی می کنند چگونه هر یک از ما را در یک egomaniac میلیاردر.”

صدای جیر جیر خود را بر مشتاق, اگر مضطرب چشم که با نامزدهای دموکرات در حال حاضر بازیگران نسبت به رفتن پا به پا با بلومبرگ در میان اوج موشکافی خود شهرداری تصدی و ظهور خود را در پای صندوقهای رای است.

“بلومبرگ است تجسم راه رفتن از او پیام اصلی – که میلیاردرهای در حال تلاش برای خرید و فاسد دموکراسی ما. و همچنین است که ما نمی تواند دموکراتیک نامزد که بد است در جنسیت و نژاد و مسائل اقتصادی است.” آدم سبز کار کرده است که با وارن و تیم او از سال 2012 به عنوان یکی از بنیانگذاران تغییر تدریجی مبارزات انتخاباتی کمیته مترقی PAC گفت: ABC News.

“وارن بسیار خوب در تماس خائنانی و شما می دانید او را تجسم یک تبه کار در سمت راست وجود دارد در مرحله بزرگ با او” سبز گفت.

به عنوان مخالفان به طور موثر نکته دست خود را در چگونه آنها ممکن است او را در مرحله بلومبرگ مبارزات انتخاباتی شده است در دبستان حالت — کامل با مسخره بحث خود کارکنان ارشد بازی دیگر نامزدها. خود را بخشی از تیم العالم در حال پخش است جرم نیز هست.

“مخالفان تحقیقات @BernieSanders می تواند پر کردن realDonaldTrump خالی Foxconn تسهیلات در ویسکانسین” بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey توییتی شنبه. “این است که بسیار مخرب و حتی شاید رد صلاحیت.”

بلومبرگ نیز رفته در دفاع فعال در بحث حوا قرار دادن دو طرح در دو تا از مسائل کلیدی است که با آن مواجه شدید موشکافی: عدالت کیفری و پول است. او متعهد $22.5 میلیارد دلار برای کاهش جمعیت زندان به نصف در دهه های آینده متعهد به سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار برای حمایت از مردان جوان از رنگ و جرم زدایی از ماری جوانا.

او همچنین قول به “اصلاحات وال استریت” رفتن تا آنجا که به نام بررسی اولیه او حریف که تاسیس مصرف کننده حمایت مالی دفتر, ستایش و امیدوار کننده برای تقویت آن حمایت. در یک تلاش آشکار برای فاصله خود را از دیوار خیابان بلومبرگ خواستار قوانین سختگیرانه تر در بانک ها و دیگر شرکت های مالی حتی به عنوان او ساخته شده است برخی از ثروت گسترده در امور مالی جهان است.

برای مخالفان خود را’ بخش – بلومبرگ از حضور در این مرحله ممکن است در حال حاضر باز کردن اتاق نه فقط برای ایده های تازه — اما سوخت تازه برای اصطکاک در مرحله شخص مدعی را به ابجو بد و کم مایه در یکی از دیگری بیشتر: در شرکت مسئوليت مثلا چیزی وارن حامیان احساس شیرین نقطه — و سبز می گوید, ABC News, یک ضعف برای کسی مثل سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“وجود دارد برخی از آسان محور وجود دارد” سبز می گوید ABC. “یکی می تواند استدلال می کنند که بلومبرگ ممکن است اکسیژن بیشتری در اتاق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>