AG بر ایجاد نیروی کار متمرکز در مقابله با ضد دولت افراط گرایان’

این حرکت در میان ناآرامی های مدنی خواستار نژادی عدالت است.

دادستان کل لایحه بر کارگردانی کرده است ایجاد یک جدید اجرای قانون نیروی کار خواهد شد که با تمرکز بر “مقابله با ضد دولت افراط گرایان.”

در یک یادداشت ارسال شده در اطراف بخش جمعه Barr اشاره هر دو antifa حرکت و جناح راست boogaloo جنبش به عنوان میان گروه که گروه به دنبال مختل کردن از انجام هماهنگ اعمال خشونت در سراسر این کشور در ماه گذشته.

“هدف نهایی نیروی کار خواهد بود نه تنها برای فعال کردن تعقیب از افراط گرایان که درگیر در خشونت و اما برای درک این گروه به خوبی به اندازه کافی است که ما می تواند به توقف چنین خشونت قبل از آن رخ می دهد و در نهایت از بین بردن آن به عنوان یک تهدید برای امنیت و حاکمیت قانون” Barr می گوید در این یادداشت.

Barr اختصاص داده است ایالات متحده وکیل نیوجرسی کریگ Carpenito و آمریکا وکیل برای منطقه شمال تگزاس ارین Nealy کاکس با هدایت نیروی کار, که همچنین شامل اعضای اف بی آی و دیگر وکلای آمریکا دفاتر در سراسر کشور است.

اعلام می آید در میان ناآرامی های مدنی خواستار عدالت نژادی در این کشور برانگیخته و با کشتن جورج فلوید است.

Barr گفت: در اوایل این ماه که دولت فدرال است شواهدی وجود دارد که رادیکال جناح چپ antifa جنبش و همچنین دیگر گروه های افراطی را “ربوده” مشروع تظاهرات در سراسر این کشور را به تحریک خشونت و گفت: برخی “بازیگران خارجی” تصرف در ناآرامی به ایجاد اختلاف در آمریکا

در یک کنفرانس خبری در وزارت دادگستری در کنار بخش های دیگر سر بر و FBI مدیر کریس Wray هم جدا کردن antifa جنبش — که رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز مقصر خشونت — در بیانیه آغازین هر چند DOJ ارائه نشده شواهد مستقیم از گسترده دخالت antifa پیروان در خشونت دیده می شود تا کنون در سراسر کشور است.

روز قبل از, اما, DOJ, اعلام دستگیری سه مرد متصل به راست boogaloo حرکت بودند که به اتهام توطئه به تحریک خشونت در تظاهرات در لاس وگاس.

بر گرفته شده از یک خط سخت علیه معترضان در گذشته است. او آمد به منظور عقب راندن اعتراض در مقابل کاخ سفید راه را برای رئیس جمهور تهمت عکس op در سنت جان کلیسای اسقفی هر چند او گفت: مأموران اجرای قانون در حال حاضر در حال حرکت به عقب راندن معترضان از پارک در مقابل کاخ سفید هنگامی که او وارد وجود دارد و او می گوید او نمی دهد فرمان برای متفرق کردن جمعیت اما او پشتیبانی تصمیم گیری.

Barr گفت که مقامات در زمین شناسایی شده بود “محرکین” بودند که پرتاب پرتابه و در غیر این صورت ساخت محیط نا امن منطقه است.

در گسترده پادکست مصاحبه با حزب جمهوری خواه تد کروز سناتور. نوشته شده در این هفته بار خطاب به وزارت تحقیقات از اعمال خشونت در هفته های اخیر در اطراف اعتراضات فلوید مرگ است. Barr گفت: بخش “حدود 500 تحقیقات در جریان است” و هنوز هم تنها جدا کردن antifa جنبش نام — — حتی اگر هیچ فدرال کیفرخواست علنا از جنبش به یک متهم فردی است.

ABC News’ کیت کشیش کمک به این گزارش.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>