پس از سال ها از سیاسی, درام, انگلستان در نهایت به ترک اتحادیه اروپا

London, United Kingdom – پس از بیش از سه سال کشمکش سیاسی خروج از دو نخست وزیر و ده ها تن از تظاهرات خشمگین در سراسر انگلستان Brexit است که در نهایت اتفاق می افتد.

در 23:00 GMT روز جمعه 31 ژانویه انگلستان را رسما پایان آن 47-سال عضویت در اتحادیه اروپا و تبدیل شدن به اولین کشور تا کنون به ترک جبهه و وارد یک دوره گذار برنامه ریزی شده به پایان 31 دسامبر 2020.

بیشتر:

روز جمعه شکستن صفوف نمی کند سیگنال پایان Brexit اما شروع یک برنامه به طور بالقوه پر سر و صدا فصل در حماسه ترک انگلستان فقط 11 ماه به مذاکرات به توافق تمام 27 باقی مانده کشورهای اتحادیه اروپا.

این هفته شاهد مناظره بیش از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا را در بروکسل.

پس از اعضای پارلمان اروپا (پارلمان اروپا) مورد حمایت و شرایط Brexit توافق آنها را شکست به آهنگ.

حزب سبز را مولی اسکات Cato گریه به عنوان او صحبت کرد و او امیدوار است برای یک روز بازگشت به اتاق در حالی که مبارزه با تروریسم در اروپا را Nigel Farage و همکاران او شد و اندرز برای تکان دادن پرچم اتحادیه.

200129104837441

برای حدود نیمی از جمعیت بریتانیا – 52 درصد رای به ترک منطقه یورو در ماه ژوئن سال 2016 رفراندوم Brexit روز است که با استقبال مدتها در انتظار جشن.

خیابان احزاب را به محل در سراسر کشور.

این نماینده محافظه کار مجلس برای دوور به نام برای آتش بازی به طوری دیدنی آنها دیده می شود از فرانسه و بیش از 10 ، 000 نفر در حال انتظار برای سیل خیابانهای وستمینستر 21:00 به وقت تهران به علامت عذرخواهی سخت-مناسب شکل که مبارزه را ترک کرده است به نام “یک لحظه” در انگلستان ،

اما برای نیمه دیگر – 48 درصد که رای به باقی می ماند – آن است که یک روز عزای عمومی.

دوره گذار

در طول 11 ماه دوره گذار “هیچ چیز در واقعیت تغییر خواهد کرد” گفت: Jonathan پرتس, استاد اقتصاد و سیاست عمومی در کالج کینگ لندن است.

بریتانیا ادامه خواهد داد به دنبال همه از اتحادیه اروپا قوانین و تجاری خود را در رابطه باقی خواهد ماند اما آن را نمی خواهد بخشی از اتحادیه اروپا و نهادهای سیاسی وجود خواهد داشت و هیچ انگلیسی, اعضای پارلمان اروپا.

“اکثریت قریب به اتفاق افراد و کسب و کار نمی خواهد هر چیزی را متوجه” گفت: پرتس.

دولت اولویت اول خواهد بود به ترتیب یک معامله تجاری برای آینده روابط تجاری با اروپا اگر آن را می خواهد برای جلوگیری از ضرر و زیان اقتصادی خود را با بزرگترین شریک تجاری اما تحلیلگران سوال که آیا توافق جامع را می توان در 11 ماه – مهلت نخست وزیر بوریس جانسون اصرار بر.

“این بسیار سریع جدول زمانی و مقدار زیادی از اتاق را برای یک قرار دادی توافق گفت:” Marley موریس, دستیار مدیر در موسسه تحقیقات سیاست عمومی مستقر در لندن فکر می کنم تانک.

“دولت است که به احتمال زیاد به شنده گرفتن یک معامله به سرعت و اجتناب از تاخیر,” او اضافه شده است.

پرتس به توافق رسیدند. “وجود خواهد داشت عمیق و جامع تجارت, معامله,” او گفت:.

“بازه زمانی کمتر از یک مشکل از این سیاست است.”

موضوع کلیدی این است که “آیا انگلستان در حال رفتن به چوب به موقعیت خود را حفظ نظارتی استقلال و نه موافقت با تراز با قواعد اتحادیه اروپا و چه تاثیری که می تواند در معاملات تجاری”.

ساجد جاوید بریتانیا صدراعظم آلمان بدل شده ادامه داد: تراز با مقررات اتحادیه اروپا, انعکاس جانسون است که بارها و بارها گفت که او می خواهد برای شکستن رایگان از بلوک قوانین.

اما اتحادیه اروپا گفته است که نیاز به انگلستان به ماندن در خط اگر آن را می خواهد تعرفه صفر صفر سهمیه ایران.

اگر هیچ تجارت و معامله توافق شده است و تصویب تا پایان سال 2020 انگلستان می تواند به صورت سازمان تجارت جهانی موظف تعرفه بر صادرات به اتحادیه اروپا.

“تجارت خواهد رنج می برند و برخی از سرمایه گذاران خارجی به احتمال زیاد خروج از صنایع بزرگ مانند پر رونق بخش خودرو گفت:” جیمز مک براید, معاون سردبیر در شورای روابط خارجی.

در ماه اکتبر یک بیانیه مشترک از هوا فضا, خودرو, مواد شیمیایی, مواد غذایی و نوشیدنی و دارویی بخش است که کمک می کند در مجموع 98 میلیارد پوند ($128bn) به اقتصاد بریتانیا هر سال هشدار داد, انگلستان Brexit برنامه مطرح می تواند یک “خطر جدی برای تولید رقابت”.

بریتانیا و اتحادیه اروپا نیز باید به مذاکره آینده از آن رابطه را در اجرای قانون به اشتراک گذاری داده ها و امنیت حمل و نقل هوایی استانداردهای ایمنی و دسترسی به ماهیگیری در آب و تنظیم داروها.

برای مثال انگلستان تنظیم شده است به ترک اروپا حکم بازداشت طرح – که اجازه می دهد تا پلیس بریتانیا به دستگیری اتباع اتحادیه اروپا به نمایندگی از اروپا خدمات پلیس و باید به توافق برسند به یک جایگزین.

مهاجرت

پس از دوره گذار انگلستان ایجاد یک سیستم جدید مهاجرت که به پایان خواهد رسید آزادی حرکت.

حق اتباع اتحادیه اروپا که در حال حاضر در انگلستان زندگی می کنند اما نمی خواهد تحت تاثیر قرار, مقامات وعده داده اند.

حاکم محافظه کاران را متعهد به معرفی یک “استرالیا-سبک امتیاز بر اساس سیستم برای کنترل مهاجرت” رویکردی است که درمان شهروندان غیر اتحادیه اروپا و شهروندان اتحادیه اروپا (مگر اینکه آنها شهروندان ایرلندی) مایل به انتقال به انگلستان همان.

در اوایل این هفته مستقل مهاجرت کمیته مشورتی را رد کرد و این سیستم به عنوان “بی معنی”.

آن هنوز نامشخص است دقیقا چگونه این طرح به کار خواهد کرد.

“در عمل شهروندان اتحادیه اروپا احتمالا پیدا کردن آن سخت تر به کار و زندگی در انگلستان در آینده” گفت: موریس.

سوال پایین خواهد آمد به: چرا شما از آمدن به انگلستان? چه نوع از کار شما می توانید پر ؟ آن را می خواهد به محدود کردن مهاجرت به پایین پرداخت می شود پایین ماهر شغل. وجود دارد به احتمال زیاد به یک رویکرد لیبرال تر برای پر کردن بالاتر ماهر شغل است.”

برای شهروندان بریتانیا آن را نیز خواهد شد سخت تر برای زندگی و کار در خارج از کشور – اما در نهایت این بستگی به مذاکرات با کشورهای عضو فردی می افزاید: موریس.

برخی از تحلیلگران نگران هستند که اتحادیه اروپا بدون بریتانیا به معنی ضعیف تر اروپا و به خصوص در یک مفهوم جهانی است که در آن ما به طور فزاینده ای حمایتی و چین به طور فزاینده تهاجمی است.

“واضح است که از دست دادن یکی از کشورهای عضو قابل توجهی به اتحادیه اروپا گفت:” پرتس “و آن را نشانی از آن را کاهش می دهد جغرافیای سیاسی و امنیتی نفوذ. آن را سخت بدانید که چه متوسط تا دراز مدت آثار خواهد بود.”

Leave campaigners

Pro-Brexit تظاهرات ایستاده در خارج از پارلمان در لندن, بریتانیا, 14 ژانویه 2019 [فایل: خواهد الیور/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>