پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دلتنگ بازگشت به دنباله, انگشت, اشاره, بازی سرزنش تشدید

قرار بود آن را به بازگشت بزرگ برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به کمپین بلیزرز شنبه شب با یک “رالی” در Tulsa, Oklahoma. رئیس جمهور وعده داده شده هیچ صندلی های خالی و مبارزات انتخاباتی خود گفت که آنها دریافت بیش از یک میلیون بلیط درخواست.

به عنوان یک نیروی هوایی لمس کردن در 5:51pm زمان محلی کارکنان مواجه شدند و با سه عظیم مشکلات: محل است که می تواند نگه داشتن نزدیک به 20 ، 000 هواداران تنها یک سوم کامل, سرریز فضا در خارج از عرصه شد و در حال برچیده با توجه به حضور کم تعداد و برخی از پرسنل کلیدی که در حال حاضر در تولسا قادر به کمک به این دلیل که آنها در قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus.

پس از او وارد شده ریاست جمهوری, سیاست, پنج سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب بالند در مورد توانایی های خود را برای جذب جمعیت عظیم. در واقع جمعیت اندازه بسیار مهم است به او که برنده آن ساخته شده ماموریت خود را برای اولین بار دبیر مطبوعاتی به دفاع از اندازه خود را افتتاح جمعیت در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی از دولت او.

با اشتباه بین در پاسخ به کروناویروس همه گیر و عدم رسیدگی به قتل جورج Floyd — به جای تحریک نژادی تقسیم — سفر به نیویورک بود که بسیاری از دستیاران امیدوار خواهد بود و نیاز به تنظیم مجدد برای مغلوب ساختن پیشی جستن — 2020 کمپین kickoff به عنوان برخی از شرح داده شده است.

در عین حال پس از اول برنامه ریزی شده در Juneteenth یک روز که یادآور پایان برده داری رئیس جمهور مجبور شد برای تغییر تاریخ پس از گریه ناپاک.

آخر هفته بود و به جای دیکته شده توسط دادستان کل لایحه Barr ناگهانی جمعه شب شلیک جفری برمن در سابق آمریکا وکیل برای منطقه جنوب نیویورک که — در — حاضر به مرحله پایین. او به عنوان خروج کاخ سفید بعد از ظهر شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او “نیست” در این تصمیم هر چند فقط چند دقیقه زودتر Barr گفت: در نامه ای که رئیس جمهور خود را به حال او را اخراج.

“خوب, این است که به یک شروع بزرگ” یکی از دستیاران رئیس جمهور گفت: پس از این نظرات.

و آن را متوقف نمی وجود دارد. در نیروی هوایی یک مسیر به Tulsa, تهمت بود کبود در یادگیری است که اخبار درز کرده در مورد شش نفر از اعضای مبارزات انتخاباتی خود را پیشبرد تیم تست مثبت برای coronavirus پیش از آن در روز منابع متعدد گفته ABC News. بر روی زمین در تولسا برخی از کارکنان در حال رشد بودند پریشان به عنوان کلمه گسترش است که برخی از همکاران خود را به حال پایین آمدن با این ویروس شدند و در حال نقل مکان کرد به قرنطینه. روز دوشنبه کمپین تایید کرد که دو کمپین اضافی کارکنان که با حضور در این تجمع آزمایش مثبت برای coronavirus.

این کمپین گفت: کارکنان بودند در حضور و غیاب در کل رویداد بودند و “با پوشیدن ماسک.”

در این تجمع رئیس جمهور برافراشته در دستیاران صحنه جلوتر از سخنان خود خواستار پاسخ برای پایین مردم در انتخابات چگونه این تجمع سازماندهی شده بود و به همین دلیل این عرصه نبود پیکربندی متفاوت منابع متعدد گفت.

مشاوران رئیس جمهور با اشاره به سرعت انگشت در مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale که برای ماه مواجه شده است و انتقادات در مورد توانایی های خود را با موفقیت به اجرا مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. شایعات از او که در بلوک سفت مطرح با سرعت پیش بینی است که تولسا تجمع افتضاح خواهد بود کلش.

ارشد کمپین کارکنان به نام شب یک “خود وارد زخم” و انتقاد Parscale برای overpromising یک rowdy جمعیت و مشارکت اعداد است که در میانهی شب قبل از دیده شده است.

در بیانیه این تهمت کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: “براد ساخته شده است یک تیم شگفت انگیز و در حال انجام یک کار بزرگ است. او را قوی کرده است 10 سال در ارتباط با رئیس جمهور و مغلوب ساختن پیشی جستن ،

و پس از این تجمع رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی خود را با اشاره به سابقه رتبه بندی در فاکس نیوز در دفاع از رویداد آخر هفته. “وای! مغلوب ساختن پیشی جستن رالی می دهد @FoxNews “بزرگترین شنبه شب مخاطبان در آن HUSTORY”. آیا آن را نمی شگفت انگیز است که تقریبا هیچ کس در Lamestream رسانه ها گزارش این نه عمده feat!,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز دوشنبه.

چند درک این تصمیم به رفتن به تولسا در وهله اول با بسیاری از فکر به جای آن شده اند که دقیق به هدف قرار دادن یک میدان نبرد دولت است که رئیس جمهور نیاز به پیروزی در انتخابات مجدد مانند فلوریدا و یا آریزونا ارشد, کمپین منابع گفت: ABC News.

یکی از برگ برنده های کمپین دستیار به نام این تجمع یک “بزرگ ناقص” است که در زمانی که رئیس تیم نیاز به یک برنده بیشتر از همیشه با غرق شدن رای گیری اعداد و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن کردن-بالا بردن برگ برنده های کمپین و جمهوری خواه کمیته ملی برای اولین بار در ماه مه.

یکی دیگر از مشاوران گفت: قرار دادن این “مسخره” یک میلیون بلیط شماره درخواست شد “خودکشی”است.”

پشت صحنه آن را به عنوان روشن شد که مردم در انتخابات خواهد بود به مراتب پایین تر از حد انتظار کمپین دستیاران درهم به آمده تا با یک دفاع در نهایت چفتی کردن به رسانه های اجتماعی پست های نشان دادن تظاهرات در نزدیکی منطقه و سرزنش آشنا و هدف مورد علاقه رئیس جمهور: رسانه ها.

“من به تماشای جعلی اخبار هفته در حال حاضر و همه چیز منفی است. “آیا رفتن نمی آیند هیچ چیز را نمی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در بالای راهپیمایی خود را بیان. “شما رزمندگان با تشکر از شما” او افزود: ضمن تشکر از کسانی که در جلسه حضور داشتند.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز دوشنبه مناقشه گزارش می دهد که رئیس جمهور بود تحریک شده با اندازه تجمع جمعیت و در عوض گفت که او “بسیار خوشحال” با این رویداد است.

“رئیس جمهور بسیار خوشحال بود با این تجمع است. من با او بود. و من فقط باید بگویم این رسانه ها گزارش می دهد که او به نحوی خشمگین در هواپیما — وجود دارد هیچ پایه ای در واقعیت به آن است. من با او در دریایی یکی در راه وجود دارد, در, دریایی, یکی پس از. او بسیار-بسیار خوشحال با چگونه رالی رفت” McEnany گفت: در روز دوشنبه نشست خبری.

با Parcasle کار در سنگ 2016 تهمت مدیر کمپین کوری Lewandowski — که همچنین یک زمان مشاور رئیس جمهور دوباره انتخابات — در زمان نادر شات در رئیس جمهور فعلی تیم سیاسی خواستار اجرای تولسا تجمع یک “اشتباه فاحش است.”

“من فکر می کنم یک اشتباه اساسی ساخته شده است. بیش از امیدوار کننده و ارائه بزرگترین اشتباه شما می توانید در سیاست” Lewandowski گفت: در مصاحبه با برنامه رادیویی نیوهمپشایر امروز با جک هیت در روز دوشنبه.

Lewandowski گفت که زمانی که او مدیر کمپین در سال 2016 “ما هرگز چیزی مثل این” و اضافه کرد که این تیم نیاز به “بازگشت و دوباره ارزیابی سیستم است که در آن مردم بودند کسانی که بلیط و تعیین اگر آنها واقعی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>