پس از هاناو حمله آلمان مراحل حفاظت از مسلمانان

این حمله نژادپرستانه در هاناو نشان داد که چگونه شرایط خطرناک برای مسلمانان در آلمان است. ادامه خواستار امنیت بیشتر برای مسلمان موسسات در حال رشد به طور فزاینده ای فوری.

به ندرت Horst Seehofer به نظر می رسد تا صادقانه. آرام تشکیل شده اما با کمی صدای گوش خراش آلمان وزیر کشور بعد از ظهر روز جمعه افتتاح شد کنفرانس مطبوعاتی خود با خبرنگاران در مورد تیراندازی در هاناو. “آپارتاید پس زمینه برای این عمل در نظر من کاملا مسلم و نمی توان معتبرند با” او گفت:. Seehofer اشاره کرد که وجود دارد بسیار بالا بود “جناح راست” خطر در کشور و برای دموکراسی و که نشان دهنده “بزرگترین تهدید امنیتی در کشور ما است.”

افزایش حضور پلیس در حساس موسسات

به عنوان یک نتیجه از حمله روز چهارشنبه بعد از ظهر, وزیر کشور گفت: “حساس موسسات” مانند مساجد را افزایش حضور پلیس. بیشتر پلیس نیز به مستقر در ایستگاه های قطار و فرودگاه ها و مناطق در امتداد مرز Seehofer اضافه شده است. او هشدار داد که تقلیدی حملات و همچنین اعمال خشم بیش از تیراندازی در هاناو نمی تواند حکومت با اشاره به متعدد بزرگ و حوادث در حال وقوع در طول چند روز آینده از جمله کارناوال جشن. Seehofer گفت که او تا به حال هماهنگ طرح خود را با دولت داخلی وزیران و به حمایت از پلیس فدرال.

German Interior Minister Horst Seehofer visits the scene outside the Midnight hookah bar in Hanau.

تقلیدی حملات و همچنین اعمال خشم بیش از تیراندازی در هاناو نمی تواند رد کرد, گفت, آلمانی, وزیر کشور Horst Seehofer.

بیشتر بخوانید: آلمان برای افزایش حضور پلیس پس از ‘نژادپرستانه حمله تروریستی’

دولت آلمان ادغام کمیسر آنت Widmann-Mauz به نام برای بیشتر اقدام دولت برای مبارزه با اسلام هراسی است. او گفت که او می خواست به صحبت با او نگران وزرا همکاران در مورد اینکه آیا “ما در حال انجام به اندازه کافی (مبارزه) جناح راست افراط گرایی و جرایم ناشی از نفرت,” او گفت: Essener Funke Mediengruppe. مسلمانان و یهودیان و مردم با پس زمینه مهاجر هستند و احساس به طور فزاینده ای در معرض تهدید و حمله کردند و یک توجیه ترس از حملات. “این است که در حال حاضر همه مهم تر به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از آنها” Widmann-Mauz گفت. او پیشنهاد ایجاد یک کمیسیون متخصص و مورد اعتماد نقاط تماس در سراسر کشور برای تهدید افراد است. خوب پیشگیری کار باید پایدار بودجه Widmann-Mauz گفت. “ما نمی توانیم صبر کنید برای حمله بعدی است.”

بازاندیشی بحث

Zekeriya Altug سخنگوی ادکلن بر اساس ترکی-اسلامی اتحادیه امور مذهبی (DITIB) حمایت Widmann-Mauz پیشنهاد کارشناس کمیسیون. او همچنین خواستار تجدید نظر در این بحث در جامعه است. مشکل اسلام هراسی باید به رسمیت شناخته Altug گفت: تاکید بر آن را نیز باید بخشی از دستور کار در آلمان, اسلام, کنفرانس است. پیشنهاد کارشناس کمیسیون باید پیاده سازی و پشتیبانی مناسب اقدامات او اضافه شده است. مسجد نمایندگان باید فرم اصلی از جمله بدن و حفاظت از مساجد باید بهبود یافته Altug گفت.

The central DITIB mosque on the 'Day of Open Mosques' in Cologne, North Rhine-Westphalia.

مرکزی DITIB مسجد در “روز باز مساجد” در کلن, نوردراین-وستفالن.

Read more: نظر: همه ما متعلق به آلمان — اما نژاد پرستی نیست

این کار پلیس می افتد به آلمان فدرال متحده است. روز پنج شنبه دولت ایالت نوردراین-وستفالن در کشور تقویت اقدامات امنیتی خود را برای مسلمانان است. دولت وزیر کشور هربرت Reuel گفت که پلیس خواهد گشت زنی در مناطق عمدتا مسلمان و به طور خاص اشاره کرد 900 مسجد در سراسر ایالت نوردراین-وستفالن که افزایش حضور در نماز جمعه. علاوه بر این پلیس تماس به ارائه مسجد جوامع مشاوره و کمک. در این ساعت نوردراین-وستفالن می ایستد بصورتی پایدار و محکم در سمت خارجی ما شهروندان به ویژه کسانی که مهاجرت از کشورهای مسلمان گفت: Reul.

تهدیدات قبل از حمله

بسیاری از جوامع مسلمان مشاهده این اقدامات به عنوان آینده بیش از حد دیر است. آنها مدت طولانی است که هشدار دهنده در حال رشد راست افراطی گری. فقط چند روز قبل از این حمله در هاناو وجود دارد بسیار بتنی دلایل برای نگرانی است. در حمله پلیس در ایالت نوردراین-وستفالن, 12 مرد مظنون به تعلق به یک جناح راست افراطی سلول تروریستی که در حال برنامه ریزی حمله به مساجد بازداشت شدند. دو روز قبل از آن وجود دارد تهدید به بمب گذاری در مقابل مساجد در چهار ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع شهرستانها: Essen هاگن بیلفلد و اونا.

Hanau | Solidaritätsbekundung nach Schießerei (Getty Images/AFP/P. Hertzog)

مردم را به شرکت در یک شب زنده داری در هاناو پس از حداقل نه نفر کشته شدند در دو تیراندازی.

مواد منفجره یافت نشد اما شواهد کافی بود نصب که آن را مانند به نظر می رسید تنها یک سوال از زمان تا زمانی که مسلمانان شد قربانیان. در عین حال پس از این حوادث دولت هنوز هم واکنش نشان داد و با خویشتن داری به تماس برای افزایش امنیت. برخی متحده ادعا کرد که در حال حاضر وجود ندارد و خاص آشکار خطر است.

انتقاد از مقامات امنیتی آلمان

آن را در برابر این پس زمینه است که شورای مرکزی مسلمانان در آلمان صادر قوی واکنش به حمله در هاناو. رئیس Aiman Mazyek ابراز نا امیدی که به دلیل “دهه انفعال” در بخشی از سیاستمداران و مقامات امنیتی برای محافظت از آلمانی مسلمانان و اقلیت های افراطی جناح راست تروریست ها احساس “جسارت به ارتکاب چنین مرگبار عمل می کند.”

بیشتر بخوانید: آلمان در سیاسی آب و هوا به سوخت راست حملات مانند هاناو

پس از چهار خشونت Mazyek دوباره به نام مسلمانان را در سراسر کشور به خود “اقدامات حفاظتی برای خود و خانواده خود را در عبادتگاه ها و موسسات.” در این زمینه او با انتقاد از گزارش رسانه ها در مورد اسلام و از مهاجران به عنوان “توهین آمیز.” Mazyek اغلب استدلال می کنند که مساجد را به اندازه کافی امنیت. وجود دارد همیشه قتل و تهدید به حمله, او گفت:. “این است که نه انتزاعی خطر اما یک خطر واقعی است.”

خواهد مساجد محافظت می شود مانند کنیسه?

بسیاری از مسلمانان در آلمان خواهد در نتیجه استقبال قابل مشاهده پايدار و حفاظت از مساجد است که می رود فراتر از خطر حاد موقعیت های شبیه به کنیسه که دریافت حمایت ویژه در آلمان با توجه به گذشته تاریک و بتن ضد سامی تهدید.

در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع برای مثال حفاظت پلیس در کنیسه ها و دیگر موسسات یهودی مانند مدارس یا خانه های بازنشستگی است که همیشه “بالا” با توجه به وزارت کشور. پس از این حمله در یک کنیسه در هلی در ماه اکتبر سال گذشته موسسات یهودی “بودند محافظت 24 ساعت در روز و هفت روز هفته است.”

ادامه مطلب: جهان اسلام رهبران بازدید آشویتس در “سیگنال قوی’ از ادیان حمایت

ایالت نوردراین-وستفالن در کشور بیش از فقط ارسال افسران پلیس وظیفه گارد. دولت به طور رسمی توافق با جامعه یهودی به صرف €3 میلیون ($3.26 میلیون دلار) در هر سال برای افزایش امنیت در موسسات یهودی از جمله استقرار ماشین های پلیس در خارج از ساختمان, تقویت, درب, نصب دوربین های مدار بسته و ساختمان به اصطلاح وحشت در اتاق که در آن مردم می توانند پناهگاه خود را از خطر است. آیا مشابه مراحل بتن خواهد شد گرفته شده برای محافظت از مسلمانان و اماکن عبادت باقی مانده است دیده می شود.

همبستگی با مسلمانان

در یک نقطه تمام کارشناسان در مورد: صد در صد حفاظت هرگز نمی تواند به دست آورد. به دلیل طرح های مختلف از آنچه که دولت برآورد می شود بین 2,600 و 2,700 مسلمان مکان عبادت در کشور امنیت کامل به سختی می توان تضمین شده است. بعلاوه تروریستی در هاناو نیست حمله به یک مسجد بلکه دو شیشه میله های زندان. با این وجود افزایش حفاظت به ویژه در نماز جمعه هنگامی که در مساجد مشغول به خصوص می تواند نه تنها به عنوان یک عامل بازدارنده آن را نیز می تواند نشان می دهد که جامعه آلمان می خواهد برای محافظت از آن مسلمانان است.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>