پس از آلمان و راست رسوایی حزب چپ موج به عنوان صدراعظم آلمان CDU غرق

پس از متهم به تبانی با راست AfD در ایالت شرقی تورینگن تصویب برگزاری انتخابات گرفته شده nosedive در منطقه است. حزب چپ این برد ناگهانی پشتیبانی می کند.

یک نظرسنجی جدید انجام شده در پی یک راست رسوایی در آلمان در ایالت شرقی تورینگن نشان داده سود قابل توجه برای حزب چپ و جست و خیز قابل توجهی در پشتیبانی از آنگلا مرکل دموکرات مسیحی (CDU) در دولت, بر اساس یک نظرسنجی توسط infratest dimap راه اندازی شده توسط پخش عمومی MDR.

این CDU در ایالت تورینگن در کشور شده اند متهم به تبانی با راست جایگزین برای آلمان (AfD) به یک نامزد محافظه کار دولت منتخب لیگ برتر با وجود این واقعیت است که حزب خود — کسب و کار-لیبرال دموکرات آزاد (FDP) — به سختی پاک 5% پرش از روی مانع برای رسیدن به تورینگن دولت در مجلس در انتخابات منطقه ای ماه اکتبر گذشته.

ادامه مطلب: چرا همه در آلمان صحبت کردن در مورد تورینگن و AfD?

حمایت از حزب چپ رسید به 39% کامل هشت امتیاز جلوتر از آن اکتبر نتایج. این CDU غرق در حدود همان مقدار از 21.7 درصد به 13 درصد. رایگان-بازار FDP که نامزد دولت برای, برتر, Thomas Kemmerich شد در مرکز رسوایی کاهش یافت و به تنها 4 درصد معنی آنها اجازه داده نمی شود هر کرسی در مجلس اگر رای بودند امروز برگزار شد.

شاید بسیاری جای تعجب است که با وجود اعتراض برای حمایت از AfD بهبود کمی از 23.4 به 24 درصد.

مرکل ریل در برابر منطقه ای CDU

هفته گذشته آلمان شد لرزاند که FDP توماس Kemmerich ضرب و شتم وقت حزب چپ برتر Bodo Ramelow توسط تنها یک رای از منطقه ای به قانونگذاران. آن را بعد از ظهور, با توجه به بسیاری از در آورد محافل که CDU, FDP و AfD در ایالت تورینگن در کشور تا به حال تلویحا به توافق ناراحت روز قبل از رای گیری.

Kemmerich از پایین پا و آن هنوز مشخص نیست و اگر هنگامی که تورینگن خواهد شد که دولت تازه انتخابات.

صدراعظم بلافاصله castigated دولت CDU برای “رها کردن حزب ارزش” و اخراج او کمیسر سابق کمونیست شرقی متحده, که همچنین معاون حزب در ایالت تورینگن در کشور.

این رسوایی همچنین مرتب کردن حرفه ای از Annegret Kramp-Karrenbauer مورد ستایش قرار داد به عنوان صدراعظم آلمان دست برداشت جانشین. Kramp-Karrenbauer شدت پایین به عنوان رهبر CDU و اعلام کرد او را نمی خواهد اجرا برای صدراعظم آلمان در انتخابات فدرال برای سال آینده.

es/ng (AFP dpa)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>