پس از حمله هاناو ایستاده در برابر نژادپرستی

هاناو است برگزاری مراسم یادبود برای زندگی از دست رفته در حمله دو هفته پیش. هر چند این شهر در عزاداری محلی گروه مبارزه با نژاد پرستی در بر داشت تمدید پشتیبانی پس از تیراندازی.

دو هفته پس از یک بیمار روانی انسان به کشته شدن نه نفر در یک تیراندازی داد و بیداد در فرانکفورت شهر هاناو در چه محققان به نام یک حمله نژادپرستانه. پس از حمله نفوذ زندگی روزمره در شهر کوچک به عنوان جان Kannamkulam در دیدار با همکار فعالان به موضع علیه نژاد پرستی.

Kannamkulam متولد شد و در هاناو و از مهاجران هندی. او شده است به طور فعال در شهرستان برای سال ها و کمک های بین المللی آغاز هفته علیه نژادپرستی که صورت گرفته است برای 25 سال گذشته در آلمان و گذشته هشت در هاناو. این حوادث همزمان با سازمان ملل متحد روز بین المللی رفع تبعیض نژادی در 21 مارس ،

ادامه مطلب: هاناو تیراندازی: آنچه ما می دانیم درباره قربانیان

“مهم ترین چیز این است که ما را در حضور ما و شناخته شده در این روز است. و که ما با ارسال یک سیگنال قوی و ایستاده با هم در همبستگی علیه نژادپرستی” Kannamkulam می گوید DW.

John Kannamkulam in Hanau (DW/L. Hänel)

Kannamkulam می خواهد به یک صدا برای کسانی که تجربه کرده اند نژادپرستی

این رویداد را سال — آغاز می شود که در مارس 9 و شامل خوانش نمایش فیلم و کارگاه های آموزشی — به ناچار تحت سلطه حمله در فوریه 19. Kannamkulam می گوید این حمله تاثیر می گذارد هر کس نه فقط کسانی که با مهاجر ریشه.

“این است که در مورد دموکراسی ما است که در حال تهدید است. هر کس درک نمی کند که در حال حاضر از دست نبرد,” او می گوید.

هفت Kannamkulam را همکار فعالان پیوست او در مرکز شهر. آنها راه اندازی یک اطلاعات پایه در خارج از یک مرکز خرید تبلیغات بین المللی هفته در برابر نژادپرستی در دو پوستر. فعالان فن در تمام جهات به توزیع صورتی آگهی های چاپ شده با کلمات: “100% کرامت انسانی است.”

ادامه مطلب: ‘Ferhat می خواستم برای انجام کاری خوب برای هاناو’

مبارزه با نژاد پرستی دستاوردهای کشش

ولفگانگ Kischel سران این شورا که مختصات حوادث و فرد طرح های درگیر بین المللی در هفته علیه نژاد پرستی. بین مکالمات با رهگذران او می گوید که در این سال اولین بار است که وجود دارد بتنی سوالات و بزرگتر را در خارج از علاقه.

John Kannamkulam and Wolfgang Kischel in Hanau, Germany (DW/L. Hänel)

Kannamkulam و Kischel (مرکز) یافت پذیرای مخاطبان مرکز شهر برای خود ضد نژادپرستی آگهی

“مدارس برای مثال از من خواسته اند یا ارسال آنها را به برنامه های ما بروشور و یا آن را به آنها را,” او می گوید. “که اتفاق نمی افتد, در سال های گذشته, بنابراین ما مطمئن شوید که ما می تواند دست همه آنها را. خارج از حدود 3500 بروشور ما در حال حاضر حدود 800 چپ بقیه منتقل شده اند به مردم است.”

توزیع آگهی است فقط آغاز است. از احترام به قربانیان حمله Kannamkulam و همکارانش طرح راه اندازی خود را بزرگتر کمپین تبلیغاتی تنها پس از مراسم یادبود روز چهارشنبه که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان است که انتظار می رود برای حضور در.

اما جایگاه این گروه در مرکز شهر هاناو آن به سرعت آشکار می شود که در حال حاضر وجود دارد علاقه به مبارزه با نژاد پرستی. پس از کمتر از یک ساعت همه آگهی تحویل داده اند ، حتی هاناو شهردار نوئل Kaminsky متوقف می شود به صحبت کردن با مردم در مورد نگرانی های خود را پس از این حمله است.

فضا برای پردازش

Kannamkulam به چند آگهی برای این شهر فرهنگی, فروم. این ساختمان در مرکز شهر هاناو دارای یک کتابخانه عمومی اتاق مطالعه و فضاهای رویداد. در یکی از استقبال باز اتاق با قد بلند ویندوز Kannamkulam در دیدار با الک Hohmann که سر هاناو را مرکز آموزش بزرگسالان.

گفتگو به سرعت تبدیل به حمله. در دو جمعه, مارس, فرهنگی, فروم, میزبان یک بحث باز گروهی که در آن هر کس خوش آمدید برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را و درد پس از حمله نژادپرستانه.

John Kannamkulam and Elke Hohmann in Hanau, Germany (DW/L. Hänel)

Elke Hohmann (سمت چپ) می گوید: مردم نیاز به یک محل به روند خود ترس و غم و اندوه

“مردم در هاناو در حال صحبت زیادی در مورد این حمله است. من فکر می کنم آن را مورد پردازش و مورد برخورد با تمام احساسات است که آمده است همراه با آن — نگرانی ترس و همچنین خشم است که می تواند بوجود می آیند می گوید:” Hohmann.

بین المللی هفته در برابر نژاد پرستی خواهد بود بدون استثنا Hohmann می افزاید: گفت او نمی تواند تصور کنید که وجود دارد خواهد بود یک رویداد است که نه آدرس این حمله در برخی از راه.

بیشتر بخوانید: آلمان و جناح راست افراطی گری: ابعاد جدید از ترور

نژاد پرستی ‘باعث می شود من نابرابر فرد’

برای Kannamkulam که تجربه نژادپرستانه آزار و اذیت از دوران کودکی مبارزه با نژاد پرستی آغاز می شود با گوش دادن و با افرادی که آشکارا به او آمده با تمایل جدی برای درک آسیب است که نژاد پرستی inflicts.

“نژاد پرستی به معنی صفات انسانی آن را می سازد من نابرابر فرد,” او می گوید.

اما کار می کند پایان ندارد وجود دارد. وجود دارد نیاز به یک راه جدید برای صحبت کردن در مورد نژاد پرستی و تاثیر آن, او می گوید.

“پدر و مادر من زندگی می کردند از طریق نژادپرستانه تجربه, اما آنها هرگز در مورد آن صحبت کردیم و ساخته شد به احساس کوچکتر به عنوان انسان است. آنها در از دست دادن برای کلمات” Kannamkulam می گوید. پدر و مادر خود را تجربه متقاعد او را به مبارزه برای باز تر و متنوع جامعه است.

Kannamkulam می گوید نژادپرستی تنها می تواند به طور موثر مبارزه با یک رویکرد دو جانبه: مردم آگاه از این موضوع و در همان زمان رسیدگی به پرونده های افراطی جناح راست گروه با نیروی کامل از قانون است.

زادگاه خود را از هاناو است که هنوز هم در عزاداری و Kannamkulam می گوید: شهروندان در حال پردازش حمله با پنج مرحله از غم و اندوه: انکار و خشم و چانه زنی افسردگی و پذیرش. او امیدوار است که ساکنان قادر خواهد بود برای سوار کردن و عاطفی و ذهنی تخلیه امواج که به دنبال در پی تروما و این که در پایان جدید و قوی تر حس جامعه باقی خواهد ماند.

“ما باید نه از دست دادن اعتماد به نفس می گوید:” Kannamkulam. “به دنبال بازگشت به قرن مهاجر در این شهرستان از جمله خانواده من و دیگر خانواده های ما قادر خواهد بود به انجام این کار با هم.”

هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>