پس از 2 دیوان عالی کشور برنده فلوریدا مرد می شود $875K از شهرستان

چند نفر مبارزه کرده اند هر شهرستان سالن تمام راه را به دادگاه عالی ایالات متحده و برنده شد اما Fane Lozman آن را دو بار

فورت لادردیل فلوریدا. — چند نفر مبارزه کرده اند هر شهرستان سالن تمام راه را به دادگاه عالی ایالات متحده و برنده شد اما Fane Lozman ، در حال حاضر فلوریدا او مبارزه از سال 2006 در حال رفتن به او پرداخت هزاران دلار در هزینه های قانونی.

ریویرا ساحل شورای شهر رای دادند و روز شنبه به تایید $875,000 حل و فصل با Lozman که حقوقی خود را آغاز کرد اودیسه با مبارزه با بیش از تشنج از خود خانه شناور و پس از آن ادعا کرد که متمم اول قانون اساسی نقض زمانی که او دستگیر شد و در جلسه شورای. پول پرداخت خواهد شد توسط یک شرکت بیمه با توجه به شهر سایت.

در هر دو مورد دادگاه عالی ایالات متحده حکم به نفع Lozman, 58, که گفت که او به صرف بیش از یک دهه در این موارد. او گفت: آزادی بیان در مورد خاص باید انشعابات در سراسر کشور به عنوان آن مربوط به قبل از حضور نهادهای دولتی, صلح آمیز, اعتراض, اخبار, پوشش رسانه ای از حوادث و غیره.

“نکته این است که همه آزادی بیان برای اعطا” Lozman در مصاحبه ای گفت:. “من فکر نمی کنم آنها متوجه حمایت از آزادی بیان در حال کاهش است. آن مهم است برای من به موضع به صورت رایگان سخنرانی. به همین دلیل من آن را انجام داد.”

ریویرا بیچ است که عمدتا آفریقایی و آمریکای شهرستان در حدود 35000 نفر از مردم در سواحل شرق از پالم بیچ کانتی در شمال جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر.

Lozman سابق دریایی خلبان شد که ثروتمند پس از اختراع نرم افزار برای آینده و گزینه های تجاری در ابتدا زد گرفتار ریویرا بیچ در سال 2006 بیش از 60 فوت (18 متر) شناور خانه او لنگر انداخت در شهرستان مارینا.

Lozman آغاز شده بود اعتراض یک چند میلیارد دلاری طرح توسعه مجدد در آنجا رها شده اما او خانه شناور شد و در نهایت کشف و ضبط و نابود شده است. Lozman شکایت کرد و دیوان عالی کشور حکم در سال 2013 است که این شهر تا به حال هیچ گونه حق تصمیم گیری محققان می گویند روشن دقیقا چه کشتی و چه در زیر دریایی ها قانون است.

عدالت Stephen Breyer این حال به می گویند: “”نه هر ساختار شناور است یک رگ.’ به حالت آشکار چوبی washtub پلاستیک dishpan شنا پلت فرم در کرجی های بزرگ, تور ماهیگیری درب گرفته لولا یا پینوکیو (زمانی که در داخل نهنگ) نیست ‘کشتی’ حتی اگر آنها ‘مصنوعی contrivances’ قادر به شناور در حال حرکت تحت دو و اتفاقا حمل حتی یک نمایشگاه به اندازه مورد و یا دو زمانی که آنها انجام این کار است.”

در میان است که نبرد Lozman دستگیر شد در حالی که تلاش برای صحبت به ریویرا بیچ شورا در طول یک سال 2006 نشست. اگر چه هزینه کاهش یافته است Lozman شکایت کرد بر اساس متمم اول قانون اساسی نقض شده است.

دیوان عالی کشور یک بار دیگر در سال 2018 موافقت با Lozman منجر به حل و فصل خود را بیش از هزینه های قانونی در این زمینه است. قاضی جان رابرتز پس از مشاهده تصویری از Lozman بازداشت یافت آن نگران کننده است.

“من در بر داشت این ویدئو خیلی سرد. منظورم شخص است وجود دارد برای حدود پانزده ثانیه و بعد چیزی که او می داند که او را در حال رهبری کردن در دستبند, صحبت کردن بسیار آرام صدای کل زمان” رابرتز گفت.

Lozman باقی مانده در مواجهه با ریویرا بیچ بیش از ى از اموال او صاحب در خواننده جزیره ثروتمند محاصره در پایان در شرق این شهر در امتداد اقیانوس اطلس. در عین حال او گفت که او با افتخار از آنچه او و وکلای او انجام داده اند تا کنون.

“من خوشحالم که ما ساخته شده ایستاده است و آنچه در آن می گذرد را,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>