آفریقا موارد بالاتر از 1000; رئیس جمهور مخالف خود ممنوعیت سفر

آفریقا موارد coronavirus افزایش یافته است بالاتر از 1000

اوآگادوگو, بورکینا فاسو — آفریقا موارد coronavirus رز بالاتر از 1000 روز شنبه در حالی که دو سر از وزارت امور خارجه به نظر می رسد به زودی سفر خود را به محدودیت حضور رئیس جمهور دیگر را افتتاح.

آنگولا اعلام کرد اولین موارد به معنی حداقل 40 از آفریقا 54 کشور در حال حاضر تحت تاثیر قرار. کنگو گزارش اول خود را به مرگ; بورکینافاسو گزارش دو آنهایی که جدید است. ساحل عاج شد, آخرین اعلام شد, بسته شدن مرزهای آن. و اتیوپی مقامات انتخاباتی در مورد ویروس’ اثر در یک انتخابات ملی بعد از این سال.

آنگولا خود را بسته و هوا و زمین و دریا و مرزهای این هفته اما نامیبیا رسانه ها نشان داد رئیس جمهور جاو lourenço از در مراسم تحلیف رئیس جمهور نامیبیا حقه Geingob. همچنین در حضور رئیس جمهور Mokgweetsi Masisi از همسایه بوتسوانا است که در این هفته به حالت تعلیق در مسافرت های بین المللی توسط همه کارمندان دولت.

رئیس جمهور زیمبابوه Emmerson Mnangagwa نیز وجود دارد. او اعلام کرد یک فاجعه ملی حتی قبل از اینکه کشور را تایید کرد اولین ویروس مورد در روز جمعه. روز شنبه به کشور خود اعلام کرد که اولین مورد در پایتخت آن هراره.

بورکینافاسو در حال حاضر دارای بیشترین مرگ و میر ویروس از هر کشور در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. این کشور غرب آفریقا یکی از بالاترین caseloads در این قاره با 64.

چندین وزرای دولت در بورکینا فاسو باید آزمایش مثبت از جمله وزیر امور خارجه. روز جمعه رئیس جمهور Roch مارک مسیحی Kabore اعلام کرد این کشور دو فرودگاه بین المللی که نزدیک به دو هفته غیر نظامی و باری.

بورکینافاسو یکی از آفریقای شکننده ترین دولت با رشد بحران انسانی ناشی از حملات مربوط به افراط گرایان اسلامی. بیش از 130 بهداشتی مراکز بسته اند موثر بر بیش از 1.5 میلیون نفر, دولت و کمک به گروه می گویند.

با توجه به پاسخ دولت طرح دیده می شود توسط آسوشیتد پرس اضطراری تیم نیست روت برای یک بیماری تنفسی شیوع و اصلا مناسب دنده محافظ.

نیز وجود دارد کافی غربالگری در مرزها. هیچ یک از بورکینافاسو 44 بالا جریان نقاط ورود مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی و تنها 23 درصد coronavirus غربالگری دستگاه های.

جری-Jonas Mbasha خوشه هماهنگ کننده سازمان جهانی بهداشت در بورکینافاسو گفت که او “بسیار نگران در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد در یک هفته دو هفته از در حال حاضر.”

اکثر مردم تنها تجربه جزئی علائم شبه آنفولانزا از coronavirus و بازیابی در عرض چند هفته اما این ویروس بسیار مسری است و می تواند گسترش کسانی که به نظر می رسد خوب است. آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه در برخی از بیماران به خصوص کسانی که با مشکلات اساسی.

بیش از 275,000 موارد تایید شده اند در سطح جهان از جمله بیش از 11,000 مرگ و میر با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 88,000 مردم بهبود یافته اند.

در نیجریه که فقط سه هفته پیش اعلام کرد که اولین coronavirus مورد در آفریقا به مقامات گفت که اولین بیمار یک مرد که تا به حال سفر از ایتالیا بود در حال حاضر مناسب به خانه بروم.

در کنیا مقامات بهداشت ادامه داد: برای ضد عفونی کردن بازارهای شلوغ در پایتخت آن نایروبی در تلاش برای متوقف کردن این ویروس گسترش یافته است.

“این به خاطر ما, آن را به خاطر کشور گفت:” سیمون Kimani بهداشت عمومی رئیس شورای.

آنا گزارش از ژوهانسبورگ. Farai Mutsaka در هراره زیمبابوه و ایدی علی جمعه در نایروبی کنیا کمک کرده است.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>