آمریکایی های آفریقایی تبار در شیکاگو صورت دو معضل: Coronavirus و خشونت اسلحه

ایلینوی اقامت در خانه سفارش الزامی است که ساکنان پناهگاه در محل در میان رمان coronavirus همه گیر عملا تعطیل شهر شیکاگو, اما پلیس به خشونت اسلحه هنوز هم در حال افزایش است — برخی از 24 درصد در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته.

این معضل همه گیر و خشونت در بالا از آن است که برخورد دو ضربه به این شهر و به ویژه خود مردم است که سخت است-آمار شیوع کروناویروس, مقامات گفت. و تفنگ و خشونت به نظر می رسد تشدید در بخش های تجمع مردم در مکان عمومی, با وجود اقامت در خانه سفارش مالیات یک اداره پلیس در حال حاضر نازک کشیده در پاسخ به COVID-19 پاسخ به تماس و متفرق کردن جمعیت.

گروه ارشد, سخنگوی, Anthony Guglielmi گفت: ABC News در روز چهارشنبه که خشونت مسلحانه در شیکاگو “شده است تا به طور کلی, ماه بیش از ماه” از دسامبر 2019 و اگر چه “میزان افزایش بود قطعا کوچکتر یا کمتر از آن را منتسب به COVID” به “تعداد تیراندازی حوادث” هنوز هم ،

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

“این قطعا زوال یافت و سرازیر شد. ما تا به حال روز که در آن ما تا به حال بسیار کمی خشونت اسلحه اگر هر در و پس از آن ما تا به حال روز مانند شب گذشته” Guglielmi گفت.

‘اپیدمی خشونت اسلحه همچنان به طاعون آمریکا

بین شنبه شب و اوایل صبح روز چهارشنبه 14 نفر زخمی شدند که از جمله 5 سال و هفت کشته شدند تیراندازی.

آب و هوا گرمتر شد آن روز که با توجه به CPD است: “بزرگترین عامل” وقتی که می آید به افزایش دهیم. وجود دارد ده ها تن از قربانیان تیراندازی در این شهرستان در این هفته هر CPD.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot تقبیح خشونت در پرشوری آدرس در بالای او coronavirus جلسه در روز چهارشنبه و گفت که “این اقدامات جای اضافی و غیر لازم است بار ما در بیمارستان ها و بخش های مراقبت ويژه.”

“متاسفانه این بیماری همه گیر از خشونت اسلحه همچنان به طاعون ما هر روز و هر ساعت از روز” Lightfoot, گفت:, و اضافه کرد که “خشونت از هر نوع است و هرگز قابل قبول” اما این است که “به ویژه فوری در حال حاضر به عنوان توانایی ما برای درمان تمام Chicagoans کشیده بودن است به نقطه شکستن.”

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر انتقاد از دولت فدرال را از دست داده و همه گیر در ماه گذشته گفتن سی ان ان که دولت تنها یک “بخش” لوازم پزشکی و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به آن نیاز دارد به نبرد COVID-19 به عنوان آنها مجبور به رقابت با دولت فدرال و دولتهای دیگر انجام سفارشات.

Coronavirus مرگ و میر در ایالت ایلینوی است حداقل 597 که از صبح روز شنبه با بیش از 17,000 موارد شناخته شده COVID-19 در دولت و بیش از 6,600 موارد در شیکاگو به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

“در وسط این در سراسر جهان همه گیر ما ارزش منابع سلامت نیاز به درمان COVID بیماران و کسانی که نیاز به مراقبت حاد,” Lightfoot گفت. “هر روز ما در حال اندازه گیری ارزش ما مراقبت از سلامت منابع ICU ظرفیت. به بلانت اگر ما Icu با قربانیان گلوله توانایی ما برای پاسخ به این COVID-19 بحران لزوما به خطر بیافتد.”

آمریکایی های آفریقایی تبار در حال مرگ بوده اند از coronavirus در یک نرخ بالاتر از دیگر نژادی جمعیت, با توجه به چندین ایالت’ تجزیه و تحلیل داده ها و همان درست است در شیکاگو است.

برخی از 58 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایلینویز’ Cook County, سیاه پوست بودند هر چند جمعیت است که 23 درصد و 72 درصد از شیکاگو مرگ و میر شد سیاه بیماران هر چند این شهر است که 32 درصد ،

Lightfoot اشاره کرد که کسانی که در همان جوامع هستند رو فشار از خشونت اسلحه بیماری همه گیر.

“فقط این هفته ما صحبت در مورد نامتناسب بار که سیاه شیکاگو است که در مواجهه با عفونت و مرگ و میر مرتبط با COVID-19” او گفت:. “این همان جوامع همچنان گرفتار خشونت اسلحه. من اینجا هستم تا بگویم به اندازه کافی به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما کل شهر تمرکز باید بر صرفه جویی در زندگی از همه بهداشت عمومی در بحران, آیا آن را همه گیر و یا بیماری همه گیر از خشونت اسلحه.”

آنچه آمار نشان می دهد

اگر چه به طور کلی جرم و جنایت در این سال در شیکاگو, اما در طول هفته از 30 مارس-آوریل 5 وجود دارد 40 تیراندازی حوادث نسبت به 28 حادثه در آن زمان در 2019 در اداره پلیس گفت:.

از Jan. 1-مارس 5 وجود دارد 453 حوادث تیراندازی در این شهرستان در مقایسه با 364 حوادث تیراندازی که برای مدت زمان مشابه در سال 2019. نیویورک در مقابل یک شهر با سه برابر جمعیت تا به حال 172 تیراندازی حوادث در طول مدت زمان مشابه (اگر چه تیرباران شد وجود دارد — 12 درصد — به عنوان به خوبی به شهرستان آمار جرم و جنایت. قتل برای همان دوره نیز ، از Jan. 1-مارس 5 از 2019 وجود دارد 92 در مقایسه با 103 در آن زمان این سال است.

این افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز است که با داشتن یک تاثیر در این شهر نیروی پلیس.

در میان COVID-19 گیر پلیس در شهر “عمیقا تغییر” Guglielmi گفت: چیزی شده است که در این مورد در ادارات پلیس در سراسر کشور است.

“منظورم این است که شما نه تنها خود را انجام کار سنتی از امانت جوامع و محلات و مبارزه با جرم و جنایت خشونت آمیز اما شما در حال حاضر تبدیل شدن به بهداشت عمومی افسران” او توضیح داد.

افسران کار کرده اند برای متفرق کردن گروه زیادی از مردم و پیاده سازی کنترل عفونت پروتکل با آموزش شهروندان در مورد خطرات ناشی از شکستن اجتماعی فاصله دستورالعمل میان COVID-19 و حتی اطلاعاتی توزیع آگهی در ایست های بازرسی و ترافیک متوقف می شود.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در آمریکا و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • در برخی از موارد کسانی که در جمعیت شده اند و اهداف مهاجمان.

  “تیراندازی به جمعیت بدون توجه به عواقب آن است که فجیع ترین شکل نامردی,” Lightfoot روز چهارشنبه گفت:. “من به کارگردانی اداره پلیس به هیچ هزینه لوازم یدکی از منابع را به مجرمان به دست عدالت است و ما در حال حاضر برخی از امیدوار کننده منجر می شود.”

  در حالی که اکثریت قریب به اتفاق ساکنان مطابق با هدایت “وجود دارد موارد که در آن مردم نمی مطابق” با گروه تجمع در مکان هایی مانند فروشگاه ها مشروب و در مناطق که در آن وجود دارد سنگین قاچاق مواد مخدر فعالیت Guglielmi گفت.

  هر CPD از مارس 25 از طریق پنج شنبه 9 آوریل در شیکاگو پلیس صادر کرده است 2,264 پراکندگی سفارشات 11 استناد و ساخته شده اند 17 دستگیری مربوط به عدم رعایت COVID-19 اقامت در خانه سفارش دهید.

  در سمت غرب این شهر که “برخی از چالش با مواد مخدر و قاچاق و خرید و فروش مواد مخدر” بوده است “پیشی اکثریت قریب به اتفاق شیکاگو” در نظر dispersals, Guglielmi گفت.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>