آفریقای اضطراری تجهیزات پزشکی از چین Jack Ma

آدیس آبابا, اتیوپی — با کروناویروس افزایش گسترش آن در سراسر آفریقا و قاره دریافت مقدار مورد نیاز بسته مراقبت از چینی میلیاردر Jack Ma.

پرواز باری حاوی بیش از 6 میلیون اقلام پزشکی وارد سهشنبه در پایتخت اتیوپی آدیس آبابا. منابع از Ma, بنیانگذار چین e-commerce غول Alibaba توزیع خواهد شد به کشورهای آفریقایی نیاز به منابع برای مبارزه با گسترش COVID-19 بیماری همه گیر.

اتیوپی هواپیمایی باری پرواز از گوانگژو چین وارد با 5.4 میلیون ماسک صورت 1.08 میلیون تست کیت 40,000 مجموعه ای از لباس های محافظ و 60,000 سپر چهره های حفاظتی با توجه به اتیوپی مقامات و جک ما پایه و اساس است.

اتیوپی نخست وزیر Abiy احمد هفته گذشته متعهد به توزیع منابع به کشورهای دیگر در آفریقا است. Ma فرستاده است مشابه محموله از تجهیزات پزشکی به کشورهای آسیا و اروپا و آمریکای شمالی و آمریکای لاتین است.

این ویروس به طور نسبتا آهسته برای رسیدن به آفریقا است اما در حال حاضر به حداقل 43 از قاره 54 کشور با بیش از 1100 موارد را تایید کرد. در پاسخ بسیاری از کشورهای آفریقایی در حال اعمال محدودیت.

موزامبیک خود را تایید اولین مورد جمعه و لغو همه ویزا به کشور, مدارس بسته و ممنوع تجمعات بیش از 50 نفر است.

کنیا اعلام محدودیت های جدید یکشنبه, پس از آن تایید هشت مورد جدید آوردن آن در مجموع به 15. آن را بسته به تمام کافه ها و رستوران ها که از نیمه شب یکشنبه و متوقف تمام خدمات در کلیساها و مساجد و گفت که خانه از عبادت تا به حال اجرا نشده امن اجتماعی فاصله. کنیا نیز به حالت تعلیق در تمام بین المللی پروازهای مسافری موثر شنبه و بسته به پست مرزی به کشورهای همسایه اوگاندا به جز برای حمل و نقل محموله.

در بورکینا فاسو سفیر ایالات متحده اندرو جوان اعلام کرد در حساب توییتر شخصی یکشنبه که او دارای آزمایش مثبت برای این ویروس است در قرنطینه و منابع محلی می گویند او رفته است و نه به یک بیمارستان است.

بورکینافاسو 75 مورد و چهار مرگ و میر, یکشنبه, یکی از بالاترین تعداد مرگ و میر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

جوان اولین بار است که سفیر ایالات متحده می گویند که او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 و دومین سفیر بورکینافاسو به قرارداد این ویروس با توجه به دیپلمات. در اوایل این هفته, سفیر ایتالیا, Andrea Romussi گفت: AP او مثبت بود اما احساس خوب است. بورکینافاسو دولت نیز به شدت تحت تاثیر این ویروس با حداقل چهار وزرای کابینه را تایید کرد به عنوان مثبت است.

بورکینافاسو رئیس جمهور در روز شنبه اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد و بسته مرزهای دو هفته اما مقامات بهداشت نگران تعداد موارد به صورت تصاعدی رشد خواهد کرد در هفته های آینده می تواند بدتر غرب کشور آفریقایی در حال حاضر وخیم بحران انسانی.

تقریبا 800000 مردم آواره با توجه به حملات مرتبط با داعش در عراق و سوریه و بیش از 2 میلیون نفر نیاز به کمک.

“تعدادی از مقامات سطح بالا و افراد برجسته که آزمایش مثبت یک نگرانی است اما من امیدوارم که این نه منحرف کردن اذهان از این واقعیت که این ویروس بی رویه در که آن را آلوده خواهد شد” گفت: جکی MacLeod سر از ماموریت بین المللی کمیته نجات در بورکینا فاسو. “ما نیاز به مطمئن شوید که در حالی که این را توجه بیشتر به بورکینا فاسو این توجه باید تاثیر ندارد در جامعه انسانی توانایی ایمن و مسئولانه ارائه کمک به کسانی که دسترسی ندارند به همان سطح از مراقبت به عنوان سفیر جوان است.”

رواندا و تونس اعلام کرده اند مستندات سفارش مردم به ماندن در خانه به جز دلیل ضروری.

نیجریه پرجمعیت ترین کشور آفریقا با 190 میلیون نفر فقط سه هفته پیش اعلام کرد که اولین coronavirus مورد در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. در حال حاضر با 22 مورد آن متوقف شد و تمام تماس های ورودی پروازهای بین المللی در روز شنبه.

اتیوپی و شرکت هواپیمایی آفریقای جنوبی ایرویز دو از آفریقا بزرگترین شرکت های هواپیمایی اعلام کرد, فراگیر, لغو پروازهای بین المللی. آفریقای جنوبی را متوقف کرده است و اجازه دادن به خارجی ها به پیاده از ورودی پروازهای بین المللی.

آفریقای جنوبی اعلام کرد که 34 مورد جدید آوردن مجموع آن به 274. به طور معمول شلوغ و مراکز خرید در ژوهانسبورگ کیپ تاون و دیگر مراکز شهری باید چند خریداران بسیاری از پوشیدن ماسک.

اگر چه اکثر مردم تنها تجربه جزئی علائم شبه آنفولانزا از coronavirus و بازیابی ظرف چند هفته این ویروس بسیار مسری است و می تواند گسترش کسانی که علائم نشان می دهد. آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه در برخی از بیماران به خصوص کسانی که با مشکلات اساسی. این تهدید به بسیاری از آفریقایی نظام سلامت است که کارشناسان هشدار می دهند نیست و باید منابع کافی برای مقابله با هجوم زیادی از بیماران نیاز به جداسازی و مراقبت های ویژه.

Meldrum و AP عکاس دنیس فارل کمک از ژوهانسبورگ. سام Mednick در اوآگادوگو, بورکینا فاسو و تام Bowker در ماپوتو, موزامبیک نیز کمک کرده است.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>