ریاست جمهوری افغانستان انتخابات: اشرف غنی اعلام برنده

رییس جمهور اشرف غنی اعلام شده است برنده ریاست جمهوری افغانستان, انتخابات تقریبا پنج ماه پس از رای گیری صورت گرفت.

کمیسیون مستقل انتخابات اعلام کرد که روز سه شنبه برای غنی به دست آورد 50.64 درصد از آرا در سپتامبر سال گذشته, ضرب و شتم رئیس اجرایی عبدالله عبدالله که امن 39.52 درصد است.

نتایج به تعویق افتاد پس از اتهامات رای تقلب از عبدالله مجبور بازشماری.

بیشتر:

هزاران نفر از عبدالله حامیان حال بسیج در ماه نوامبر در برابر آنچه آنها گفته بودند جعلی اند. بحث بازشماری کرده بود به نظر می رسید مجموعه ای به نفع غنی.

این دو نفر به اشتراک گذاشته اند قدرت بیش از پنج سال گذشته در یک به اصطلاح دولت وحدت ملی تشکیل شده توسط ایالات متحده در پی اتهامات گسترده تقلب و فساد در 2014 کشور ،

اعلام نتایج انتخابات آمد که ایالات متحده و طالبان که شده مبارزه با آمریکا را به رهبری نیروهای ناتو در افغانستان پس از آن سرنگون شد از قدرت در سال 2001 به نظر می رسد به گام گذاشتن در هفت روز “کاهش خشونت” به عنوان مقدمه ای برای یک توافق صلح برای پایان دادن به واشنگتن طولانی ترین جنگ.

دو طرف شده است کشمکش بیش از ایالات متحده تقاضا برای آتش بس قبل از امضای نهایی توافقنامه صلح است که انتظار می رود به طرح خروج نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا و تضمین افغانستان را نمی توان به عنوان یک گفتوگو برای انجام حملات در خارج از کشور.

این توافق همچنین پیشنهاد مذاکرات میان دولت کابل و طالبان. این گروه مسلح تا کنون حاضر به صحبت می کنند به حمایت غرب از دولت افغانستان خواستار آن یک “رژیم دست نشانده”.

ما طالبان مذاکره 7 روز کاهش خشونت: پنتاگون (2:20)

آیا نتایج پذیرفته خواهد شد باقی مانده است دیده می شود. در اوایل این هفته عبدالله عبدالله گفت که آنها نمی خواهد قبول جعلی نتایج جستجو.

نزدیک به یک میلیون اولیه 2.7 میلیون رای بودند پاکسازی با توجه به بی نظمی معنی انتخابات دیدم تا کنون کمترین میزان مشارکت هر افغان نظرسنجی.

در نهایت تنها 1.8 میلیون رای شمارش شد – یک عدد داده شده افغانستان را برآورد جمعیت 35 میلیون و در مجموع 9.6 میلیون ثبت نام رای دهندگان.

غنی اولین بار بود برای رئیس جمهور در سال 2009 گرفتن به سختی یک چهارم از آرا. او دوباره در سال 2014 در آنچه در نظر گرفته شد عمیقا ناقص و فاسد ورزش.

غنی از مرکز ولایت لوگر متولد مارس 19 سال 1949. او دارای درجه دکترا در رشته مردم شناسی از دانشگاه کلمبیا و اول رفت و به ما به عنوان یک دبیرستان ارز دانشجویی.

به جز مختصری تدریس از روی لئامت دادن در دانشگاه کابل در اوایل دهه 1970 غنی زندگی در ایالات متحده که در آن او بود دانشگاهی را تا پیوستن به بانک جهانی به عنوان یک مشاور ارشد در سال 1991.

او به افغانستان بازگشت و پس از 24 سال که طالبان برداشته شد توسط یک ائتلاف به رهبری ایالات متحده در سال 2001.

غنی رئیس دانشگاه کابل تا به او پیوست و رئیس جمهور حامد کرزی را دولت به عنوان وزیر دارایی. در سال 2010 او به رهبری فرایند طولانی برای انتقال امنیت کشور از ائتلاف به رهبری ایالات متحده به نیروهای افغانستان و نیروهای امنیت ملی که در اثر در سال 2014.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>