افغانستان: اشرف غنی و عبدالله نشانه قدرت های مقابله

رئیس جمهور اشرف غنی و رقیب خود عبدالله عبدالله را امضا کرده اند قدرت های معامله زنگ پایان یک ماه-بن بست که فرو کشور به یک بحران سیاسی است.

غنی گفت که در توییتر در روز یکشنبه که عبدالله منجر شورای صلح و اعضای تیم خود را شامل خواهد بود در کابینه. هیچ جزئیات دیگری بودند بلافاصله در دسترس است.

بیشتر:

دستیابی به موفقیت می آید که افغانستان میدان جنگ در جنگهای چندین بحران از جمله گسترش سریع از coronavirus همه گیر و فزاینده خشونت که دیدم ده ها تن از افراد کشته شده در حملات هفته گذشته است.

عبدالله قبلا خدمت به افغانستان را “رئیس اجرایی” تحت زودتر قدرت های مقابله را از دست داد که پس از, پس از او شکست خورده در انتخابات ریاست جمهوری که وقت غنی برنده در ماه سپتامبر.

اما عبدالله با رد نتایج انتخابات ادعا تقلب. او اعلام کرد و خود را رئیس جمهور برگزار شد و خود را برگزاری مراسم تحلیف در مارس 9, روز غنی بود نصب مجدد به عنوان رئيس جمهور.

روز یکشنبه دو رقیب در یک توافق جدید قدرت های مقابله که کارشناسان احساس می کنید می تواند کمک به کشیدن افغانستان از آن بحران سیاسی است.

توافق نام عبدالله را برای رهبری آینده مذاکرات صلح با طالبان که در حال حاضر به امضا نقطه عطفی توافق با ایالات متحده برای هموار کردن راه برای خروج نیروهای خارجی از افغانستان است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>