طالبان افغانستان اعلام روز عید فطر آتش بس

طالبان افغانستان اعلام کرده است در سه روز عید فطر آتش بس شروع در روز یکشنبه سخنگوی گروه مسلح در بیانیه ای گفت: در یک حرکت ماه پس از جنگ خونین با نیروهای امنیتی.

طالبان در این بیانیه همچنین دستور مبارزان آن به خودداری از ورود دولت به مناطق و همچنین گفت که کابل نیروهای اجازه ورود به سرزمین های تحت کنترل خود را.

بیشتر:

“رهبری دستور همه مجاهدین از امارات اسلامی به ویژه اقدامات برای امنیت برای هموطنان و رفتار توهین آمیز عملیات علیه دشمن در هر نقطه” سخنگوی طالبان Zabihullah مجاهد در بیانیه ای گفت.

پس طالبان اعلام رئیس جمهور اشرف غنی استقبال این گروه پیشنهاد از سه روز آتش بس و دستور داد تا نیروهای خود را به هم منطبق هستند.

“من خوش آمدید آتش بس اعلام شده توسط طالبان میگویند در توییتر.

“به عنوان فرمانده من دستور امریکا و مطابق با سه روز آتش بس و به دفاع از تنها اگر حمله,” او گفت: استفاده از مخفف ملی و دفاع نیروی امنیتی.

در یک شبیه تعطیلات آتش بس در سال 2018 وجود دارد صحنه های بی سابقه ای از مبارزان از طرف مقابل در آغوش یکدیگر و گرفتن عکس های سلفی.

200518181140165

شنبه اعلام می آید تنها چند روز پس از طالبان رهبر Haibatullah Akhunzada خواست واشنگتن “به زباله” فرصت های ارائه شده توسط معامله این گروه مسلح امضا شده با ایالات متحده است که تنظیم صحنه برای خروج نیروهای خارجی از کشور است.

آمریکا-طالبان معامله نیز با هدف هموار کردن راه برای مبارزان به نگه مستقیم مذاکرات صلح با کابل.

“امارات اسلامی متعهد به توافق … و مصرانه از طرف دیگر به افتخار آن را خود تعهدات و اجازه نمی دهد این فرصت مهمی برای رفتن به زباله” Akhunzada در بیانیه ای گفت: با استفاده از طالبان را به نام افغانستان است.

ماه گذشته طالبان را رد کرد و دولت تماس برای برقراری آتش بس در سراسر افغانستان برای ماه رمضان گفت: آتش بس شد “منطقی نیست” را به عنوان آنها ramped تا حملات بر نیروهای افغان.

حداقل 146 تن و 430 زخمی توسط طالبان در ماه رمضان جاوید فیصل سخنگوی اصلی در این کشور اطلاعاتی و امنیتی در کابل خبر داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>