افغانستان رقبا نگه موازی inaugurations به عنوان متجاوزین

رئیس جمهور اشرف غنی گرفت برای دوره دوم در روز دوشنبه اما رقیب اصلی او برای این کار به بالا حاضر به رسمیت شناختن تحلیف, برگزاری خود مراسم تحلیف به عنوان یک رقیب رئیس جمهور.

پولیس محلی در اخبار کانال طلوع نیوز گزارش بین المللی از نمایندگان از جمله ما فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد و آمریکا و نیروهای ناتو فرمانده Genenral اسکات میلر با حضور اشرف غنی احمدزی در مراسم تحلیف در کاخ ریاست جمهوری در کابل ،

بیشتر:

نامزد ریاست جمهوری و رقیب در انتخابات عبدالله عبدالله برگزار شد خود را در مراسم در یک زمان مشابه نشان می دهد مذاکرات بین دو اردوگاه و خلیل زاد با هدف مبادله توافق نامه تا به حال موفق نشده است.

در همین حال سخنگوی طالبان سهیل شاهین در این باره گفت که بن بست سیاسی بین رهبران است “نشانه خوبی نیست برای چشم انداز صلح در این کشور”.

پیشتر در روز دوشنبه عبدالله معلق خود تحلیف رویداد در شرایطی که حکومت به دنبال کت و شلوار. اما غنی بود که اعلام کرد از ماه سپتامبر انتخابات ماه گذشته تصمیم به رفتن پیش با مراسم تحلیف خود.

این دو نفر دعوت نامه صادر شده در هفته گذشته به موازات ادای سوگند در مراسم روز دوشنبه پس از عبدالله اختلاف 18 فوریه تصمیم کمیسیون انتخابات و اعلام کرد خود را برنده.

‘تاخیر در داخل افغانستان به ایران’

تحلیلگران می گویند این آخرین بحران سیاسی است به احتمال زیاد به تاخیر پیش بینی شده داخل افغانستان مذاکرات برنامه ریزی شده برای روز شنبه به عنوان بخشی از افغانستان نوپای صلح.

“نه تنها این تقریبا قطعا تاخیر در داخل افغانستان مذاکرات اما عوارض بسیار زیاد به پیروی از این بن بست سیاسی وقتی که می آید به آهنگسازی حرفه ای-دولت و تیم مذاکره کننده و مواضع خود را در مسائل مهم” اندرو واتکینز یک تحلیلگر ارشد در افغانستان در گروه بین المللی بحران گفت: Al Jazeera.

“بسیاری از مشکلات پیش رو در روند صلح خواهد ماند حتی تا به حال خلیل زاد میانجیگری تلاش موفق به حل و فصل سیاسی این تئاتر.

“شکاف بین غنی و بسیاری از مخالفان می بندد و اساسی حتی در نوعی از سازش که باعث شد بسیاری از موانع در روند صلح است که افغانستان در حال حاضر چهره” واتکینز گفت.

سیاسی اختلافات در کابل به خوبی جواب نمی دهد برای افغانستان شکننده دموکراسی ما به عنوان نیروهای آماده به ترک کشور پس از توافق با طالبان مسلح با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به پایان دادن به ما طولانی ترین جنگ.

ما فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد این گزارش در جلسات با غنی و عبدالله تا اواخر روز شنبه به متقاعد کردن آنها برای به تعویق انداختن مراسم تحلیف.

بحران می آید به عنوان دولت است که به منظور آماده سازی برای مذاکرات با طالبان به دنبال در فوریه 29 پیمان بین ما و طالبان در ما سربازان خروج پس از 18 سال از جنگ.

191222081021916

غنی و عبدالله عبدالله برگزار شد نقش در دولت قبلی زیر با ما-میانجیگری قدرت های توافق که به دنبال انتخابات 2014 خدشه دار اتهامات تقلب.

سابق وزیر خارجه عبدالله برگزار شد در خصوص ایجاد پست اجرایی در خروجی دولت است.

تحت قانون انتخابات از برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور باید برگزار شود و ظرف 30 روز از اعلام برنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>