صلح افغانستان در مقابله بازدید اول گیر بیش از زندانی منتشر

افغانستان رئیس جمهور می گوید که او نمی خواهد هزاران نفر از زندانیان طالب از زندان جلوتر از همه قدرت در افغانستان-های چلسی هفته آینده علنا مخالفت با یک جدول زمانی گذاشته فقط یک روز زودتر در ایالات متحده آمریکا-طالبان صلح

کابل — افغانستان رئیس جمهور روز یکشنبه گفت که او نمی خواهد هزاران نفر از زندانیان طالب از زندان جلوتر از همه قدرت در افغانستان-های چلسی هفته آینده علنا مخالفت با یک جدول زمانی برای سریع زندانی آزاد گذاشته و فقط یک روز زودتر در ایالات متحده آمریکا-طالبان توافقنامه صلح.

رئیس جمهور اشرف غنی نظرات با اشاره به اولین مانع در اجرای شکننده معامله است که با هدف پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ پس از بیش از 18 سال و گرفتن رقیب افغان جناح به توافق در آینده کشور خود.

هنوز هم ایالات متحده است گفت: برنامه ریزی آمریکا خروج نیروهای نظامی بیش از 14 ماه است که در ارتباط با طالبان مبارزه با تروریسم عملکرد نه برای پیشرفت در داخل افغانستان شد.

واشنگتن صلح فرستاده زلمای خلیل زاد که در خدمت امریکا به عنوان اولین سفیر ایران در افغانستان پس از سال 2001 ایالات متحده حمله برد و 17 ماه گذشته در حال اجرا در دوباره خاموش-دوباره مذاکرات با طالبان به چکش توافق.

ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله امضا شنبه در خاورمیانه دولت قطر به دنبال انتشار تا به 5000 زندانیان طالبان توسط دولت افغانستان پیش از مذاکرات میان افغانستان و جناح به معنای شروع, مارس 10 در پایتخت نروژ است و از اسلو. طالبان را میکشید تا 1000 زندانیان.

غنی گفت: در یک کنفرانس خبری در پایتخت افغانستان کابل روز یکشنبه که این نبود وعده ایالات متحده می تواند. او گفت: آزادی هر زندانی شد تصمیم گیری برای دولت او را که او آماده نیست برای آزادی زندانیان قبل از شروع مذاکرات است.

“درخواست شده توسط ایالات متحده برای آزادی زندانیان و می توان آن را بخشی از مذاکرات اما نمی توان آن را یک پیش شرط میگویند.

ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله است دیده می شود به عنوان یک فرصت تاریخی برای رهایی ایالات متحده از افغانستان, ملت, تکان درگیری پس از تهاجم اتحاد جماهیر شوروی در دسامبر 1979. در عین حال آن را نیز می تواند باز کردن به سرعت به خصوص اگر طالبان موفق به ارائه یک وعده است که هیچ حملات تروریستی خواهد بود راه اندازی شد از خاک افغانستان.

در داخل افغانستان مذاکرات بین squabbling جناح های سیاسی و رقیب طالبان در افغانستان هستند و حتی پیچیده تر — حتی اگر یک شکست بالقوه ممکن است کاهش سرعت خروج نیروهای آمریکایی.

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس قطر وزیر امور خارجه محمد بن عبدالرحمان آل ثانی گفت: او به عنوان یک زندانی ارز مهم اندازه گیری اعتماد.

“همه چیز به هم پیوسته است,” او گفت: “در مورد توافق را 14 ماه بازه زمانی.

“زندانی مبادله خواهد شد یکی از اولین اعتماد سازی اقدامات پس از آن باقی خواهد ماند و یک گام بسیار مهم است که ما نیاز به فشار رو به جلو,” او اضافه شده است.

مقامات ایالات متحده سفر با وزیر امور خارجه Pompeo در بازگشت خود به آمریکا اشاره کرد که این توافقنامه تصریح می کند “تا به” 5,000 زندانیان منتشر خواهد شد بدون اشاره به طور خاص به غنی اظهارات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه در کاخ سفید است که او خواهد بود “جلسه شخصا با رهبران طالبان در نه چندان دور آینده” و در توصیف این گروه به عنوان “از جنگ خسته شده اند.”

او نگفت که کجا و به همین دلیل او قصد دارد برای دیدار با رهبران طالبان. او گفت که او فکر می کند آنها جدی در مورد معامله با آنها را امضا کرده اما هشدار داده است که اگر نتواند ایالات متحده می تواند راه اندازی مجدد مبارزه با.

“ما فکر می کنم ما موفق شود در پایان گفت: با اشاره به گفتوگوهای صلح افغانستان و نهایی ایالات متحده خروج.

اما او همچنین هشدار داد: “اگر چیزهای بد اتفاق می افتد, ما بازگشت” در نظامی قدرت شلیک.

آسوشیتد پرس نویسندگان متی لی در دوحه قطر و Tameem اخگر در افغانستان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>