AfD را Björn Höcke: Firebrand از راست

نزدیک به یک چهارم از رای دهندگان در ایالت تورینگن در کشور رای دادند برای راست AfD در پاییز گذشته. این حزب دولت, رئیس, Björn Höcke یک مرد است که تشویق و jeered سراسر کشور نماد AfD سخت-مناسب افزایش.

این هفته راست پوپولیستی جایگزین برای آلمان (AfD) حزب باعث زلزله سیاسی در شرق آلمان, خارجه تورینگن, ارسال تکان سراسر کشور. آن را پس از خروج خود را نامزد دولت برتر در آخرین دقیقه طول یک رای مجلس و به جای حمایت توماس Kemmerich از کسب و کار پسند حزب دموکرات آزاد آلمان (FDP). در نهایت AfD پشتیبانی امن پیروزی برای FDP سیاستمدار و هر چند Kemmerich پایین پا بعد از جمع و جور است که در آلمان احزاب تا به حال قسم به وعده هرگز کار با AfD — شکسته شده بود توسط FDP و سیاستمداران از آنگلا مرکل اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU). می تواند وجود داشته باشد شکی نیست که Björn Höcke, تورینگن را فوق العاده پلاریزه AfD رهبر حزب بود و در پشت این طرح است.

بیشتر بخوانید: یک ننگ برای آلمان

بسیار تفرقه شکل

Höcke توانایی rile تا رای دهندگان بدنام است و آن را بر روی صفحه نمایش کامل در ماه اکتبر گذشته در اجرا به دولت در امور پارلمانی. زمانی که Höcke طول می کشد مرحله همه چیز بسیار بلند با برخی در میان جمعیت تشویق او را با شعارهای “Höcke, Höcke” در حالی که دیگران بو و فریاد “نازی ها است.”

که در اکتبر روز در Thuringian شهر بد لنگنسلزا رشد بخش در جامعه آلمان نمی توانست واضح تر شده است و هیچ کس به نظر می رسید برای لذت بردن از این آشفته و خوی بیش از Höcke خود را. او انداخت تا اسلحه خود را به استقبال هواداران خود را به عنوان او در زمان مرحله پوشیدن یک پوزخند است که باقی می ماند برای مدت زمان سخنرانی خود را.

Höcke است که بدون شک بسیاری تفرقه سیاستمدار در کشور است. اما زمانی که Thuringians رفت و به پای صندوق های رای در اکتبر 27, او همچنین رهبری حزب خود را به تاریخی سود مصرف 23 درصد آرا — ساخت AfD دولت دوم محبوب ترین حزب است. نظرات نظرسنجی نشان داد که تنها 8 درصد از رای دهندگان را به او رای دادند به عنوان دولت برتر.

هنوز هم برای بسیاری از افراد در حزب خودش Höcke یک مرد است که بیش از حد به سمت راست طیف سیاسی. این سخت است نه به تصور چرا Höcke است به نام “180 درجه چرخش” در راه آلمان به نظر می رسد در آن گذشته و او به طور منظم با استفاده از عبارات مانند “انحطاط” و یا “کل پیروزی” در سخنرانی های خود را — با وجود این واقعیت است که به عنوان یک سابق تاریخچه معلم او بخوبی می دانند که تیره فصل از تاریخ آلمان او برآمده است.

اکسل Salheiser یک جناح راست افراطی گری محقق در آلمان شرقی شهر ینا می گوید این سخنرانی که Höcke و بسیاری دیگر از AfD سیاستمداران تحویل هستند سرند با کلمات و عبارات “مشابه اشتباه” به کسانی که مورد استفاده توسط نازی ها.

ادامه مطلب: نازی ‘پرنده گه” و محدودیت های آزادی بیان در آلمان

بازی با کلیشه های نژادی

در مرحله در بد لنگنسلزا, Höcke می داند که چه چیزی برای گفتن به کسانی که نشستن در آبجو نوشیدن جداول در این رویداد تا روی پای خود بایستند و تشویق. بیشتر جمع آوری شده در اینجا در مورد عصبانی آنگلا مرکل سیاست های مهاجرتی به خصوص او تصمیم به باز کردن آلمان در مرزهای اجازه می دهد صدها نفر از هزاران نفر از مهاجران در درجه اول فرار از جنگ داخلی به این کشور در سال 2015.

بسیاری از شکایت دارند که ایجاد احزاب نمی مراقبت در مورد آنها. آنها تماس مرکل را “پیشوا رژیم” آنها شکایت در مورد این “نخبگان” و هنگامی که Höcke ریل در برابر “کارتل احزاب” آنها آن را بخورم ،

بیشتر بخوانید: انتقاد شدید مرکل ‘نابخشودنی’ راست حمایت دولت برتر رای

عنصر دیگری در Höcke دستور العمل برای موفقیت در بازی با کلیشه های نژادی. گاهی اوقات او برچسب آفریقایی کل جمعیت “propagators” در دیگران او ادعا می کند که هزاران نفر از جوانان “تجربه مدرسه به عنوان یک محل ترس به دلیل آفریقایی اراذل و اوباش اوباش با تهدید و ارعاب و ضرب و شتم آنها وجود دارد.”

هر چند بسیاری از جمع آوری در بد لنگنسلزا نه موافق با Höcke راه ارائه استدلال خود آنها نیز نمی آن را محکوم. یکی AfD سیاستمدار می گوید همکارش Höcke کلمات اغلب از متن گرفته شده. یک حامی در این تجمع می گوید: “او باید تن آن را یک بیت به خصوص با انتخابات آینده. اما او درست در مورد همه چیز.” مرد می گوید: آلمان به اندازه کافی مردم فقیر خود را دارد و لازم نیست به صرف پول در “خارجی.”

بیشتر بخوانید: آلمان راست AfD با هدف فراموش شده جمعیتی

Björn Höcke (center) at a demonstration of his far-right AfD party and the Pegida movement in Chemnitz, Germany in September 2018 (picture-alliance/dpa/R. Hirschberger)

Höcke (مرکز) در یک تظاهرات خود را از راست حزب AfD و ضد مهاجر پگیدا در Chemnitz آلمان در ماه سپتامبر سال 2018

‘جناح’ در مقابل بقیه AfD

همانطور که در بسیاری دیگر از آلمان شرقی ایالت تورینگن را AfD است که توسط یک افراطی راست مشروط شناخته شده به عنوان “بال.” برآورد شده است که به عنوان بسیاری از 40 درصد از اعضای حزب AfD را شناسایی و با جنبش و Höcke آن رهبر است.

سیاسی مقیاس راست افراط گرایی محقق Salheiser می گوید بال می افتد جایی بین “جناح راست تندرو و راست افراطی.” آلمان اطلاعات خدمات درمان گروهی به عنوان مشکوک و حکم دادگاه در سپتامبر گذشته در بر داشت که آن را از نظر قانونی قابل قبول برای برچسب Höcke یک فاشیست.

هدف از Höcke و هواداران خود را به فشار AfD بیشتر به سمت راست. Höcke خودش هیچ مشکل راهپیمایی بازو در بازو با راست افراطی به عنوان او را در آلمان شرقی شهر کمنیتس در سپتامبر سال 2018 است. اما بیشتر در حد متوسط AfD سیاستمدارانی که به دنبال در حال حاضر حزب به عنوان میانه تر ببینید Höcke به عنوان یک خار در سمت خود را. دو سال پیش حزب ملی هیئت اجرایی به دنبال Höcke عضویت لغو, اما این طرح به ضرب گلوله کشته شد توسط یک دادگاه داوری. Höcke خود گفت که او در نظر دارد برای گسترش نفوذ خود در درون حزب.

ادامه مطلب: روشنفکر آلمانی ها باید صحبت می کنند تا برای مقابله با راست رانش

با Höcke’

اما Höcke نه تنها جذب حامیان در پاییز گذشته در بد لنگنسلزا. تعداد زیادی از مردم به شدت مخالف حضور او نیز آمد. یکی از این افراد بود کشیش خنجر وگل. کشیش وگل خشمگین بود که AfD انتخاب کرده کلیسای اهل محله خود را به عنوان پس زمینه برای مبارزات خود رویداد.

وگل فکر می کند Höcke تفرقه است که او انحصاری و او است مهربان هنگامی که صحبت کردن و در مورد مردم از فرهنگ های دیگر. اگر چه وگل بی سر و صدا به تماشای از راه دور, دیگران, جیغ “با Höcke” در حالی که دیگران به سادگی گریه. Jeering آنها را از مرحله Höcke تماس آنها را “کمونیست نازی ها” و نشان می دهد آنها باید دارو.

Höcke به ندرت صحبت می کند با رسانه ها که او و بسیاری از AfD رای دهندگان لکه دار کردن. او داده است بسیار چند مصاحبه از او راه می رفت یکی با آلمانی ZDF پخش جلوتر از پاییز گذشته در انتخابات ، او به پایان رسید که مصاحبه با گفتن خبرنگاران گفت که او به خوبی ممکن است تبدیل به یک کار بسیار جالب شخصیت سیاسی در آلمان در نه چندان دور آینده. فکر ممکن است برخی از هیجان اما برای دیگران این امر می تواند یک کابوس به حقیقت می پیوندند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>