بازیگر Idris Elba تست مثبت برای coronavirus

بازیگر مورد آزمایش قرار گرفت و پس از کسی که با او در تماس با تست مثبت است.

بازیگر Idris Elba دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 او روز دوشنبه اعلام کرد.

در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به توییتر Elba گفت که او آموخته است که در روز جمعه که او شده است می خواهم در معرض کسی که می خواهم آزمایش مثبت برای ویروس.

اگر چه او نیست به نمایش گذاشته علائم او بلافاصله خود قرنطینه پس از یادگیری از قرار گرفتن در معرض او اضافه شده است.

این بازیگر همسر سابرینا Dhowre به نظر می رسد در کنار او در این ویدئو و Elba گفت که او هنوز تست شده و در حال انجام است “OK.”

“این جدی است. در حال حاضر زمان به واقعا فکر می کنم در مورد اجتماعی فاصله شستن دست های خود را. فراتر از آن مردم وجود دارد خارج وجود دارد که نشان و علائم است که می تواند به راحتی گسترش آن را,” او گفت:. “ما گفته ایم ما خانواده است. آنها بسیار حمایت شده است. ما گفته ایم ما همکاران. و شفافیت احتمالا بهترین چیزی که برای این حق در حال حاضر. اگر شما احساس بد و یا شما احساس می کنید مانند شما باید آزمایش می شود و یا شما در معرض شده است و سپس انجام کاری درباره آن. آن را واقعا مهم است.”

شده اند وجود دارد بیش از 179,000 رمان coronavirus موارد در سراسر جهان و بیش از 7000 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط این مرکز برای سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

وجود دارد حداقل 4,138 تایید موارد COVID-19 در 49 ایالت های ایالات متحده, واشنگتن d. C. و پورتوریکو و 71 مرگ و میر در سراسر کشور.

روز دوشنبه یک واکسن آزمایشی اجرا شد سالم و بیمار در ایالت واشنگتن آسوشیتد پرس گزارش داد. این واکسن نمی تواند آماده برای استفاده گسترده برای 12 تا 18 ماه انتظار اضافی مطالعات و تحقیقات گفت: دکتر Anthony Fauci ایالات متحده موسسه ملی بهداشت.

البا به پایان رسید خود را با یک درخواست برای عموم به گرد هم می آیند.

“ما در یک تقسیم جهان در حال حاضر-ما همه می توانند آن را احساس کنید,” او گفت:. “در حال حاضر زمان برای همبستگی در حال حاضر زمان برای فکر کردن در مورد هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>