فعالان سعی کنید برای اطمینان از پلیس است که با استفاده از تفنگ بی حس کردن مرد با دست به بالا باقی می ماند کردن نیروی

دو پلیس تگزاس افسران اخراج بیش استقرار یک تفنگ بی حس کردن یک مرد در حالی که او بر روی زانو خود را و با دست خود در هوا را به دادگاه تجدید نظر به شغل خود را به عقب جرقه خشم از فعالان جامعه.

عدالت کیفری طرفداران در حال تلاش برای نگه داشتن سابق Austin افسران پلیس رابرت Pfaff و دونالد Petraitis کردن نیروی عمومی بدن دوربین تصویری از 2018 حادثه است.

Pfaff و Petraitis بودند اخراج از اداره پلیس آستین در ماه مارس گذشته پس از آنها با اتهام جنایی, حمله, رسمی سرکوب و دستکاری با دولت سوابق ناشی از استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در 30 سال سن کوئنتین پرکینز.

هر دو افسر به دادگاه تجدید نظر به محلی خدمات ملکی کمیسیون به ابقاء به نیروی انتظامی پس از Travis County منصفه تبرئه آنان از اتهام در اوایل این سال است. مستقل داور است که انتظار می رود به ارائه یک تصمیم به زودی.

در پایان از افسران محاکمه یک قاضی دستور داد بدن-دوربین تصویری مهر و موم شده.

اما کریس هریس یک جامعه محلی فعال و عضو Austin عمومی کمیسیون ایمنی به دست آمده در بدن دوربین تصویری از طریق قانون آزادی اطلاعات به اشتراک گذاشته و آن را با اخبار رسانه ها گفت که او امیدوار است این فیلم را بسازد حمایت جامعه برای جلوگیری ماموران از خود مدالها بازگشت.

هریس گفت: ABC News در روز چهارشنبه که او دریافت کرد این فیلم در روز جمعه و که او در حال کار با گروه فعال Austin عدالت ائتلاف به آن را نشان می دهد به عنوان بسیاری از ساکنین به عنوان آنها می توانند.

“این تکان دهنده و دلخراش برای دیدن کسی دریافت tased زمانی که آنها بر روی زانو های خود را با دست خود در هوا, و آنها در حال انجام هر کاری متفاوت از هر کس دیگری” هریس گفت. “آن را تایید می کند همه بدترین ترس است که بسیاری از ما در مورد پلیس و چرا ما نباید به آنها اعتماد.”

نه Pfaff و نه Petraitis می تواند نظر رسیده است. هر دو افسر به حال التماس کرد گناه نیست به اتهامات آنها تبرئه شدند ،

پرکینز که رسیده $75,000 حل و فصل با شهر پس از پر کردن طرح دعوی در دادگاه فدرال و وکیل او نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر از ABC News.

پس از تبرئه از Pfaff و Petraitis پرکینز ابراز ناامیدی با تصمیم هیئت داوران است.

“در این ویدئو به وضوح نشان می دهد که من تا به حال دست من تا همه چیز من قرار است به انجام,” او گفت: در آن زمان. “من پیروی و در پایان روز عدالت بود نه خدمت کرده است.”

کن Casaday رئیس پلیس آستین انجمن در بیانیه ای گفت: به ABC Austin, وابسته به ایستگاه KVUE-TV که “Austin عدالت ائتلاف هدر رفتن وقت خود را به خاطر یک داور را قاعده بر این نه شهر.”

بدن دوربین را نیز برای داوران در افسران آزمایشی را نشان می دهد و Pfaff, Petraitis و دیگر افسران در پاسخ به یک تیراندازی در یک پارکینگ در Austin on Feb. 16, 2018 و گرد کردن پرکینز و به 10 نفر دیگر بودند که در این منطقه است.

پلیس دستور داد مردم را به گرفتن بر روی زمین با دست خود را با توجه به بدن دوربین فیلم. پرکینز به نظر می رسد مطابق با دستور گرفتن در زانو خود را و نگه داشتن دست خود را قبل از Pfaff ضربه او با بی حس کردن تفنگ با توجه به این ویدئو.

“دست خود را به طرف! رول را در کنار خود! رول بر روی معده خود را!” افسران شنیده می شود در این ویدئو فریاد در پرکینز که به نظر می رسد به نوشتن بر روی زمین در درد.

“به نوبه خود بر روی معده خود را و یا شما در حال رفتن به آن را دوباره” یک افسر شنیده گفتن پرکینز با توجه به این ویدئو.

پرکینز بود به اتهام عدم تطابق با یک نظم قانونی.

بعد از یک تحقیقات داخلی Austin رئیس پلیس برایان مانلی اخراج ماموران پس از پیدا کردن اظهارات و گزارش آنها در مورد این حادثه مطابقت ندارد چه در بدنه دوربین.

در استشهاد منتشر شده توسط مانلی, Pfaff نوشت که “پرکینز حاضر به پیروی و نقل مکان کرد به سمت تاریک منطقه از پارکینگ که در آن والر نهر واقع شده است. افسر Petraitis و من همچنان به پرکینز دستورات اما او حاضر به پیروی.

Pfaff ادامه داد: در استشهاد, “پرکینز حاضر به پیروی و به عقب نگاه کرد به سمت نهر اگر به فرار. با توجه به ماهیت تماس تعدادی از افراد در مقابل افسران تاریک منطقه از این حادثه احساس کردم این بود که بلافاصله لازم برای استقرار من تیزر به منظور بازداشت پرکینز و با خیال راحت frisk برای سلاح.”

مانلی گفت که او در بر داشت که هر دو افسران اظهارات نادرست در مورد این حادثه خود را به سرپرست خود گزارش و نقض بخش قوانین برای استقرار یک تفنگ بی حس کردن.

“استفاده از تیزر بود محتوای نامناسب و غیر ضروری و غیر منطقی عینی و تخطی از گروه سیاست” مانلی نوشت: در 18 مارس 2019 تفاهم نامه به مدیر شهرداری خدمات ملکی کمیسیون.

“اگر یک افسر نشان می دهد که او نمی تواند یا نمی خواهد به راستگو حساب از نیروی آنها استفاده می شود که من به عنوان رئیس پلیس خواهد بود بی مبالات در وظایف و مسئولیت اگر من مجاز از جمله یک افسر به عطا شود از این قدرت برای ادامه به وظایف و مسئولیت هایی است که طراحی شده برای محافظت و خدمت عمومی” مانلی نوشت.

هریس و خاص مور از آستین عدالت ائتلاف گفت: ABC News آنها متوقف نخواهد شد مبارزه برای حفظ Pfaff و Petratis از بودن دوباره.

“ما می دانیم که محاکمه شده است. ما نمی توانیم هر چیزی در مورد این که” مور گفت. “اما رئیس مانلی را حق تماس در این زمینه ماه پیش و من امیدوارم که این روند تجدید نظر نگه می دارد تا جایی که ما لازم نیست که این نوع از افسران نیروی پلیس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>