فعالان در کره جنوبی شناور جزوات شمالی به عنوان تنش simmers

کره جنوبی گروه راه اندازی صدها نفر از هزاران نفر از جزوه-پر بالن در سراسر مرز با کره شمالی یک شبه, یک فعال سیاسی گفت: حتی به پیونگ یانگ هشدار داد آن را مقابله به مثل در برابر اقدامات است.

حرکت خاصی برای بیشتر شعله ور تنش بین کره. کره شمالی به تازگی به طور ناگهانی خود را مطرح شعارهای آتشین در برابر کره جنوبی غیرنظامی پخش اعلامیه نابود سئول ساخته شده در رابط دفتر در خاک خود و تهدید به نقل نیروهای نظامی به demilitarised مناطق.

روز دوشنبه کره شمالی رسانه های دولتی در گفت و گو با تولید 12 میلیون تبلیغ leafletsto بود شناور نسبت به کره جنوبی در آنچه در آن گفته می شود بزرگترین-همیشه ضد سئول پخش اعلامیه کمپین.

مقامات محلی در کره جنوبی به دنبال به حساب و ممکن است بپرسید پلیس برای بررسی آن به عنوان یک تهدید بالقوه ایمنی به خط مقدم ساکنان.

فعال Park Sang-hak گفت: سازمان شناور 20 بالن حمل 500,000, جزوات 2,000 یک اسکناس دلار و کوچک کتاب در کره شمالی از مرز شهر Paju سه شنبه شب ،

چه چیزی در پشت اخیر تنش در شبه جزیره کره? | داخل داستان

پارک که پناهنده از شمال گفت: در بیانیه خود پخش اعلامیه است که “مبارزه برای عدالت, برای خاطر آزادی از” کره شمالی.

تماس با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد “بد” و حکومت خود را “بربریت” پارک گفت: او را به ادامه ارسال anti-کیم جزوات.

“اگر کره شمالی ساکنان تبدیل شده اند امروزی بردگان بدون حقوق اساسی آنها نیست باید این حقوق به حقیقت را می دانم?” او گفت:.

‘بالا بردن animosities’

مقامات کره جنوبی قول داده اند که ممنوعیت پخش اعلامیه و گفتند که اتهامات مطبوعاتی در برابر پارک و دیگران که ارسال شده اند جزوات نسبت به کره شمالی برای سال.

پارک متهم کره جنوبی لیبرال دولت sympathising با کره شمالی و یا غارنوردی به آن تهدید. پارک برادر فعال دیگری نیز که قبلا از کره شمالی در هفته گذشته لغو قصد دارد به انتشار بطری پر از برنج خشک و coronavirus ماسک از خط مقدم جزیره است.

کره جنوبی مقامات گفت: پارک فعالیت های در حال بالا بردن animosities و به طور بالقوه با به خطر انداختن مرز ساکنان.

در سال 2014 کره شمالی سربازان آتش گشودند در تبلیغات بالن پرواز به سوی خاک خود راه اندازی یک تبادل آتش.

کره شمالی وعده ‘تلافی جویانه مجازات” برای جنوب

گیونگی-دو که حاکم Paju صادر کرده اداری جهت منع ضد پیونگ یانگ فعالان از ورود به برخی مناطق مرزی از جمله Paju به پرواز جزوات به شمال.

اگر پارک پخش اعلامیه تایید Gyeonggi رسمی Kim Min-yeong گفت: این استان خواهد شد و تقاضا پلیس بررسی او. مجازات برای نقض یک سال زندان و یا حداکثر 10 میلیون برنده ($8,200) خوب است.

کره شمالی را تحمل نمی کند خارج انتقاد از حاکم آن خانواده که مشروعیت مبتنی بر یک شخصیت فرقه ساخته شده در سراسر کشور بنیانگذار کیم ایل سونگ که نظامی تعجب تهاجم در کره جنوبی باعث ویرانگر سه سال جنگ در ماه ژوئن سال 1950.

پارک قبلا گفت که فشار به افت یک میلیون جزوات در طول مرز در اطراف پنج شنبه, 70 سالگرد شروع جنگ کره.

یک بنر بزرگ که پارک گفت: پرواز به کره شمالی با جزوات روز دوشنبه نشان می دهد که تصویر کیم ایل سونگ و تماس او را “کشتار (کره ای) مردم” و خواست کره شمالی را افزایش مقابل از کیم خانواده با توجه به عکس ها توزیع شده توسط پارک.

در هفته های اخیر کره شمالی به راه انداخته است خام توهین علیه فعالان مانند پارک و توصیف آنها به عنوان “انسان تفاله” و “سگ دو رگه.” آن گفت: این امر نیز یک سری از مراحل به خنثی agreeements امضا شده در سال 2018 به کاهش تنش با کره جنوبی.

کارشناسان می گویند کره شمالی احتمالا با استفاده از پخش اعلامیه به عنوان بهانه ای برای افزایش داخلی آن وحدت و اعمال فشار بیشتر در سئول و واشنگتن در بحبوحه مذاکرات هسته ای دیپلماسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>