فعال هفته از آب و هوا پیش روست با قابل طوفان سیل ممکن

یک طوفان جدید در مسابقه های سراسر کشور با بارش برف سنگین تأثیر میانه.

سریع در حال حرکت سیستم آب و هوا به ارمغان آورد دور از برف به شمال گرجستان در روز شنبه. تا هشت اینچ از برف گزارش شده در کوه های بلو ریج و بسیاری از شمال حومه آتلانتا را دیدم یک زن و شوهر از اینچ به سرعت شمع تا.

جدید طوفان مسابقه در سراسر کشور در حال حاضر با بارش برف سنگین در حال حرکت به نقاط Dakotas مینه سوتا و آیووا. بارش برف نرخ در چند ساعت آینده می تواند بیش از یک اینچ در هر ساعت در نقاط.

این طوفان به سرعت در حال حرکت به سمت شرق به معنی زمستان طوفان هشدار و همچنین به عنوان آب و هوای زمستان مشاوره در حال گسترش به نقاط میشیگان ایندیانا و اوهایو و ایلینوی با شیکاگو در حال حاضر در زمستان آب و مشورتی.

برف سنگین در انتظار تاثیر شیکاگو سبز خلیج میلواکی و گرند رپیدز در اواسط صبح. محلی سه اینچ برف خواهد تجمع در منطقه با بادها gusting در زمان بیش از 30 مایل در ساعت است که می تواند به علت دید کم.

توسط صبح روز دوشنبه این طوفان را تحت تاثیر شمال شرقی ایالات متحده به, باران, برای, بزرگ من-95 شهرستانها و برف داخلی شرق. با این حال تمرکز اصلی این سیستم تغییر خواهد کرد جنوب به دره اوهایو و بیشتر در جنوب به عنوان پیشانی نظام شروع به غرفه ،

Heavy rain توسعه در طول پیشانی سیستم از پیتسبورگ تمام راه را به دالاس. به عنوان جبهه نوبت بیشتر ثابت از طریق چند روز اول از هفته, یک زن و شوهر از اختلالات حفظ خواهد شد آوردن دور سنگین باران در سراسر جنوب ایالات متحده از تگزاس به Carolinas و باران می تواند سنگین در زمان با احتمال بارش نرخ بیش از یک اینچ در هر ساعت.

سه شنبه یکی دیگر از سیستم شروع به کار را از طریق چهار گوشه منطقه و برف آورد به جنوب رشته کوه های راکی در حالی که در ادامه به فشار بیشتر رطوبت به متوقف پیشانی نظام است.

در نتیجه این الگوی پیچیده است, محلی, سه تا شش اینچ از برف از مینه سوتا به میشیگان و به بخش هایی از نیویورک و ورمونت و نیوهمپشایر.

اما نگرانی اصلی در این هفته خواهد بود که چند دور از باران های سنگین در جنوب ایالات متحده تا اواسط هفته, بارش باران هوا را نشان می دهد و نه گسترده منطقه از سه تا شش اینچ یا بیشتر از باران از شرق تگزاس به بخش های آلاباما و تنسی.

متعددی وجود دارد که مربوط به یادداشت ها در پیش بینی جنوبی آمریکا از جمله رطوبت های اضافی بی ثباتی در امتداد متوقف پیشانی مرز قوی و سطح بالایی پویایی و سطح حرارت در اواسط هفته است که به ارمغان خواهد آورد قابل توجهی شدید تهدید به بخش هایی از این منطقه روز به خصوص از لوئیزیانا تا ایالت آلاباما – که در آن اولیه تفکر است که همه شدید خطرات از جمله گردباد مخرب باد و تگرگ امکان پذیر خواهد بود.

بعد از این هفته به نظر می رسد که چند دور از باران سنگین خواهد شد و هدف این منطقه دوباره و, تا پایان هفته, بارش بالغ باید فرصتی برای تجاوز به خوبی گذشته 6 اینچ باران از تگزاس به گرجستان.

در بخش هایی از جنوب آن نیز بالاتر از میانگین بارش در سال. برای مثال Jackson, می سی سی پی و بیرمنگام آلاباما در حال اجرا بیش از دو برابر متوسط خود را در سال به تاریخ بارندگی تا کنون.

با توجه به پیش بینی های گسترده در مجموع بالای شش اینچ از باران اشباع زمین در بخش هایی از این منطقه و مواد تشکیل دهنده به صورت قابل توجهی خطر شدید روز یکشنبه به نظر می رسد مانند آن می تواند خطرناک و فعال هفته آب و هوا در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>