اقدام نیروی دریایی ایالات متحده, وزیر استعفا در میان coronavirus داد و بیداد

اقدام نیروی دریایی ایالات متحده, منشی, Thomas Modly ارائه استعفای خود را پس از آمدن به زیر آتش خود را برای دست زدن به یک بحران مربوط به کاپیتان یک coronavirus زده هواپیمابر آمریکا تایید کرد در روز سه شنبه.

وزیر دفاع علامت Esper گفت: او پذیرفته Modly استعفای ارائه در روز سه شنبه.

“[Modly] استعفا داد و بر توافق خود را با قرار دادن نیروی دریایی و ملوانان بالا خود را به طوری که یو اس اس. تئودور روزولت و نیروی دریایی به عنوان یک نهاد می تواند حرکت رو به جلو” Esper در بیانیه ای گفت.

Esper گفت که با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید ارتش معاون جیم مک فرسون را به عنوان اقدام نیروی دریایی ،

بیشتر:

Modly حذف کاپیتان برت Crozier از فرمان خود را از ناو هواپیمابر تئودور روزولت پس از یک داغدار نامه نوشته شده توسط فرمانده اصرار نیروی دریایی به انجام بیشتر برای توقف گسترش برنامه به طور بالقوه کشنده ویروس در هیئت مدیره کشتی به بیرون درز شد به رسانه ها.

این حرکت موجب واکنش شدید به عنوان فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد ملوانان در هیئت مدیره کشتی تشویق Crozier او به عنوان ترک و درخواست آنلاین به نام خود بازگشت. آن را نیز تبدیل به یک سیاسی میله رعد و برق به عنوان برگ برنده دولت مواجه شدید انتقاد خود را برای دست زدن به این کشور شیوع کروناویروس.

Crozier تا به حال شروع به نشان دادن علائم کروناویروس قبل از او برطرف شد از دستور خود را در روز پنج شنبه و دارای آزمایش مثبت, به گزارش نیویورک تایمز با استناد به دو آکادمی نیروی دریایی همکلاسی که نزدیک به Crozier.

در یک سخنرانی برای اعضای خدمه این ناو هواپیمابر تئودور روزولت بود که به معنای خصوصی آدرس Modly در دفاع از تصمیم خود برای از بین بردن Crozier از دستور خود را با توجه به نشت.

“اگر او فکر نمی کنم که اطلاعاتی که قرار بود برای دریافت به عمومی در عصر اطلاعات این است که ما زندگی می کنند و سپس او بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده یک کشتی بود” Modly گفت: در حالی که حامل آن بود لنگر انداخت در گوام در روز دوشنبه.

“جایگزین است که او آن را بر روی هدف,” او اضافه شده است.

Crozier که در زمان فرماندهی تئودور روزولت در ماه نوامبر نوشته بود چهار-صفحه نامه توصیف تلخ وضعیت در هیئت مدیره به عنوان حامل بیشتر از خدمه خود را آغاز کرد و در حال سقوط بیمار است.

Modly گفت: این نامه و نشت به مبلغ یک خیانت توسط کاپیتان بود که مسئول یک راه یا دیگری.

مقامات آمریکایی تایید ضبط Modly سخنرانی شنیده رویترز. پس از اولیه بیانیه ای گفت او ایستاده بود با هر کلمه از سخنان خود Modly بعد عذر خواهی کرد و گفت: “من فکر نمی کنم کاپیتان برت Crozier است ساده و بی تکلف و نه احمق.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید جلسه پیشنهاد او ممکن است قادر به حل و فصل وضعیت.

“شما دو تا خوب مردم و آنها استدلال … من خوب در حل و فصل این استدلال. بنابراین من ممکن است نگاه به آن را در جزئیات بزرگ در جزئیات و من قادر خواهید بود به آن را کشف کردن بسیار سریع,” او گفت:.

Crozier باید ارسال نامه خود, اما او نه “می خواهید برای نابود کردن کسی برای داشتن یک روز بد” تهمت گفت.

Captain Brett Crozier

کاپیتان برت Crozier پرداختن به خدمه برای اولین بار به عنوان افسر فرمانده این ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در طول یک تغییر فرماندهی مراسم در کشتی عرشه پرواز در سن دیگو, کالیفرنیا, ایالات متحده [ Sean لینچ/نیروی دریایی ایالات متحده جزوه از طریق رادیو فردا]

ملوان در هیئت مدیره کشتی به رویترز گفت که Modly سخنرانی تنها خشم خدمه.

“هیچ کس دوست دارد آنچه که او تا به حال به گفت … او ساخته شده همه بیشتر تحریک شده و گفت:” ملوان صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود.

Crozier را به خدمه خود را نشان داد و مخالفت Modly تصمیم با ارسال فیلم آنلاین تاریخ و زمان آخرین هفته از کاپیتان خود را عاطفی sendoff. ملوانان مورد ستایش قرار داد Crozier به عنوان یک قهرمان به دفاع از خدمه خود را در هزینه های بزرگ به کار خود را.

رئیس کمیته نیروهای مسلح مجلس آدام اسمیت یک دموکرات به نام روز دوشنبه برای Modly را حذف.

“وزیر Modly تصمیم به آدرس ملوانان در روزولت و شخصا حمله کاپیتان Crozier نشان می دهد یک تن-ناشنوا رویکرد بیشتر متمرکز بر نفس شخصی از یکی از آرام و مداوم رهبری ما به شدت نیاز در این بحران” اسمیت در بیانیه ای گفت.

دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی جو بایدن گفت: Modly “شات رسول”.

در نامه خود Crozier خواستار “اقدام قاطع”: از بین بردن بیش از 4000 ملوانان از کشتی و آنها را جدا و نوشت که مگر اینکه نیروی دریایی عمل بلافاصله آن خواهد بود و عدم به درستی حفاظت “ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان.”

این نامه قرار داده و پنتاگون در دفاعی و نگران خانواده های کسانی که در رگ.

مقام آمریکایی صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: خبرگزاری رویترز که مقامات نظامی توصیه کرده بود در برابر شلیک Crozier با این استدلال که بهتر بود برای یک تحقیقات کامل شود.

این مقام گفت Modly ساخته شده بود آگاه که کاخ سفید می خواستم Crozier را هر چند به نظر نمی رسد که مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی او را به انجام این کار.

در اوایل روز سه شنبه مجلس نمایندگان آمریکا سخنران نانسی پلوسی اضافه شده صدای خود را به تماس برای Modly را حذف.

“متاسفانه وزیر Modly اقدامات و کلمات نشان دادن شکست خود را به اولویت نیروی حفاظت از نیروهای ما” پلوسی در بیانیه ای گفت.

“او نشان داد یک فقدان جدی از صدا قضاوت و رهبری قوی مورد نیاز در طول این زمان. وزیر Modly باید برداشته شود از موقعیت خود و یا استعفا دهد” پلوسی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>