اقدام نیروی دریایی وزیر استعفا داد و پس از حامل اظهارات Esper نام جایگزینی

وزیر نیروی دریایی توماس Modly ارائه استعفای خود را صبح روز سه شنبه و وزیر دفاع علامت Esper گفت در توییتر که او می خواهم قبول استعفا و به نام وزیر ارتش جیمز مک فرسون به طور موقت جایگزین.

Modly استعفا داد و صبح روز سه شنبه پس از اظهارات بحث برانگیز به خدمه ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در مورد اخراج کاپیتان جایی که او برچسب او را “بیش از حد ساده لوحانه” و “بیش از حد احمقانه است.”

در بیانیه ای Esper نوشت که Modly “استعفا داد و بر توافق خود را با قرار دادن نیروی دریایی و ملوانان بالای خود به طوری که U. S. S. تئودور روزولت و نیروی دریایی به عنوان یک نهاد می تواند به جلو حرکت کند.”

“مراقبت از خود برای ملوانان واقعی بود. وزیر Modly خدمت ملت برای سال های بسیاری از هر دو در داخل و خارج از مدرسه” Esper نوشت. “من عمیق ترین احترام برای هر کسی که در خدمت کشور ما است که مکان خوب بیشتر بالاتر از همه چیز. وزیر Modly بود که امروز و من آرزو می کنم او بهترین است.”

در آخر خود را “وکتور” پیام به تمام نیروی دریایی ملوانان Modly گفت: “این تقصیر من. من خود آن” در مورد رویدادهای این هفته با هواپیما حامل و خدمه آن.

Modly نوشت که سخنان او مورد استفاده در روزولت بودند “فقیر” و او گفت: ملوانان که آنها “در توجیه عصبانی بودن با من در مورد آن است.”

“وقتی که من راه می رفت در mantra از TR من از دست داده آگاهی موقعیتی و تصمیم به صحبت با آنها را به عنوان اگر من فرمانده خود را و یا خود را shipmate به جای خود, منشی,” او نوشت. “آنها سزاوار بهتر است و من امیدوارم که بیش از این گذشت زمان است که آنها را درک کلمات خود را به جای شیوه ای که در آنها تحویل داده شد.”

“خدمه حقش خیلی بیشتر همدلی و خیلی کمتر سخنرانی-من از دست دید که در آن زمان و من عمیقا متاسفم برای برخی از کلمات و چگونه آنها در سراسر چشم انداز رسانه های مانند آتش سوزی,” او اضافه شده است. “من امیدوار بودم برای انتقال یک پیام از عشق و وظیفه و ماموریت و شجاعت در مواجهه با سختی. کسانی که کلمات در آن وجود دارد اما آنها در حال حاضر از دست داد چرا که از من و من را پشیمان خواهد کرد که برای بقیه زندگی من است.”

Modly اضافه شده است که او آورده بود “ورودی آتش” به نیروی دریایی و “متقاعد شده است که آتش را ادامه خواهد داد unrelentingly تا زمانی که به هدف از بین رفته است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد توصیف وضعیت مربوط به Modly و نظرات روی روزولت به عنوان “بسیار ناگوار” و گفت: “تا به حال هیچ نقش” در استعفای خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “که پرسید:” Modly به استعفا و این که او به او صحبت می کنند اما او فکر کرد که “در واقع بسیاری از راه هایی است که خیلی خود خواهی چیزی را برای او انجام دهد.”

“او مجبور به استعفا کرد اما او احساس آن بهتر خواهد بود برای کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

وزیر دفاع گفت که او صحبت کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از گفتگو با Modly و با رئیس جمهور تصویب شد انتصاب McPherson.

رئیس جمهور گفت آن خواهد بود تا “به طور منظم نیروی دریایی کانال برای دیدن آنچه که آنها می خواهند به انجام” با سروان. برت Crozier که به بیرون درز نامه درخواست بیشتر کمک نیروی دریایی برای کمک به متوقف کردن گسترش رمان coronavirusaboard کشتی اش باعث شده این سری از وقایع است که به اوج خود رسید Modly استعفای.

“کاپیتان باید نوشته نامه” مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت. “او نمی باید ارنست همینگوی. او ساخته شده یک اشتباه اما او تا به حال یک روز بد. و من متنفرم از دیدن چیزهای بد اتفاق می افتد.”

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

Modly از کار اخراج شده بود Crozier پس از تعیین که او تا به حال اعمال “قضاوت ضعیف” در توزیع این نامه به دیگران خارج از زنجیره ای از فرمان از طریق کانال های طبقه بندی نشده.

پس از او برطرف شد از فرمان Crozier دریافت محرک به سلامتی توسط صدها نفر از ملوانان خود را به عنوان او راه می رفت خاموش کردن کشتی برای بار آخر با توجه به فیلم بعد پست شده در رسانه های اجتماعی.

Modly پرواز به گوام در روز دوشنبه برای رسیدگی به خدمه بیش از کشتی بلندگو و سیستم لعنتی Crozier برای این نامه را توزیع و احتمالی آن نشت.

“اگر او فکر نمی کنم به نظر من که این اطلاعات نبود رفتن به خارج به, در این روز و عصر اطلاعات که ما زندگی می کنند و سپس او بود یا یک — بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده یک کشتی بود” Modly گفت: با توجه به متن و صدای ضبط شده از اظهارات که فرستاده شد به دو اخبار سازمان. “دیگر این است که او این کار را بر روی هدف است.”

او چند بار نیز برچسب نامه “یک خیانت است.”

پس از آن نظرات را به خود جلب کرد طوفان نقد Modly با صدور بیانیه ای بعد از ظهر دوشنبه که در آن او گفت که او ایستاده بود و با سخنان خود.

اما او تغییر دوره اواخر دوشنبه شب و با انتشار یک بیانیه عذرخواهی خود را برای استفاده از عبارت “بیش از حد ساده لوحانه” و “بیش از حد احمق” به توصیف اخراج کاپیتان کشتی.

دو مقامات ایالات متحده گفت: ABC اخبار که Esper کارگردانی Modly به عذر خواهی برای اظهارات خود.

روز سه شنبه نیروی دریایی گفت: این آزمایش 79 درصد از این هواپیما حامل خدمه 4,800 با 230 ملوانان تست مثبت برای رمان coronavirus. نیروی دریایی منتقل شده 1,999 ملوانان به امکانات قرنطینه در گوام به عنوان بخشی از طرح خود را به حرکت از 2700 نفر از اعضای خدمه در ساحل.

ABC News’ الیزابت مک لافلین و بن Gittleson کمک به این گزارش.

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>