ACLU فایل طرح دعوی در دادگاه ادعا حمله به روزنامه نگاران پوشش جورج فلوید تظاهرات

روزنامه نگاران پوشش ناآرامی مواجه شده اند بی رویه از حملات پلیس.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا از ایالت مینه سوتا واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از روزنامه نگاران که در آن می گوید: وجود اجرای قانون در حالی که در پوشش اعتراض به کشتار جورج فلوید.

 

کت و شلوار واصل شد از طرف روزنامه نگار Jared Goyette که به ضرب گلوله کشته شد در این صورت با یک لاستیک گلوله در مه 27 در حالی که پوشش تظاهرات در مینیاپولیس. این ALCU است که به دنبال کلاس وضعیت عمل.

“اقدامات مانند این را در تظاهرات مردم در تلاش برای حمایت تغییر, بیشتر در معرض, چرا روزنامه نگاران ارائه شاهد و پلیس آگاه هستند که” Goyette در بیانیه ای گفت. “بدون نگاران وجود دارد و پلیس یا افراد دیگر در قدرت می تواند احساس مصونیت از مجازات که هیچ کس را ببینید چه چیزی اتفاق می افتد به هر حال.”

 

“هر کس نیاز به دانستن مردم در حال تماشای,” او اضافه شده است.

Goyette بارها و بارها به پلیس گفت که او یک عضو از مطبوعات وجود دارد برای پوشش تظاهرات با توجه به ACLU در مینه سوتا.

“قدرت مردم است که ریشه در توانایی رایگان مطبوعاتی به منظور بررسی و گزارش, اخبار, به خصوص در یک زمان مثل این که پلیس آنها را به طرز وحشیانه ای به قتل یکی از اعضای جامعه” ترزا Nelson, ACLU-MN حقوقی مدیر در بیانیه ای گفت.

“پلیس با استفاده از خشونت و تهدید به تضعیف است که قدرت و ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد” نلسون اضافه شده است. “عمومی شفافیت کاملا ضروری است برای پلیس پاسخگویی.”

 

کت و شلوار واصل شد شبانه در سهشنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه مینه سوتا در برابر شهر مینیاپولیس و برخی از آن پلیس و وزارت امنیت عمومی مقامات. این امر به منظور اعلام اقدامات خلاف قانون اساسی و منع اجرای قانون از حمله به روزنامه نگاران دوباره به عنوان به خوبی به عنوان خسارت برای آسیب.

“ما در بررسی اتهامات و آنها را به طور جدی” شهر مینیاپولیس وکیل اریک نیلسون گفت: در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه. “ما همچنان به حمایت متمم اول قانون اساسی حقوق هر کس در مینیاپولیس.”

گشت ایالتی مینه سوتا گفت: ABC News در بیانیه ای که آن را “به رسمیت می شناسد اهمیت رسانه ها در پوشش ناآرامی های مدنی است که اتفاق می افتد در جوامع ما است.”

“هنگام انجام اجرای قانون عملیات برای برقراری نظم و امن نگه داشتن مردم می توان آن را دشوار برای افسران به تشخیص روزنامه نگاران از کسانی که نقض مقررات منع رفت و آمد سفارش یا نه مطابق با دستورات به ترک منطقه” آژانس گفت. “در طول هفته گذشته دولت گشت مشغول به کار سخت برای اطمینان از روزنامه نگاران که بازداشت شده اند آزاد شده اند بی درنگ پس از شناسایی.”

در این بیانیه اضافه شده است که آنها در حال بررسی حوادث مربوط به سربازان خود در تلاش برای جلوگیری از حوادث مشابه در آینده اما قادر به بحث در مورد جزئیات انتظار دادخواهی.

به عنوان اعتراض به کشتار فلوید roil, ملت, تعدادی از روزنامه نگاران را پوشش خبری می گویند که آنها شده اند یکسره دستگیر اشک با گاز کشته و یا به ضرب گلوله با گلوله های لاستیکی با اجرای قانون محلی است.

آمریکا آزادی مطبوعات ردیاب یک وکالت و گروه پژوهشی که پرونده های گزارش حمله به روزنامه نگاران می گوید آن است که به بررسی صدها نمونه از حمله به اعضای مطبوعات پوشش فلوید تظاهرات. این گروه می گوید: اکثر کسانی که آسیب شده اند از پلیس.

 

برایان Hauss کارکنان وکیل با آیتالله سیستانی گفته است “برای اولین بار از بسیاری از پرونده های حقوقی ACLU در نظر دارد به پرونده سراسر کشور است.”

“ما مواجه با یک مقیاس کامل حمله به متمم اول قانون اساسی آزادی مطبوعات” Hauss در بیانیه ای گفت. “ما نمی خواهد اجازه دهید این مقام سوء استفاده های جواب داده نشده.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>