یک شیرین کاری? Kanye West افزایش ابرو بیش از ‘عربستان’

رپ آمریکایی Kanye West آوازی حامی رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که او را رئيس جمهور برای اجرا در سال 2020 بالا بردن سر در گم واکنش به حرکت خود را به چالش تهمت و presumptive دموکراتیک رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“ما در حال حاضر باید تحقق وعده امریکا با اعتماد به خدا و وحدت ما چشم انداز و ساختمان های آینده ما. من در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده” غرب نوشت: در رسانه های اجتماعی ارسال اواخر روز شنبه (01:00 GMT یکشنبه) اضافه کردن پرچم آمریکا از emoji و هشتگ “#2020VISION”.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر غرب بود جدی در مورد رقابت برای ریاست جمهوری چهار ماه قبل از انتخابات نوامبر 3, و یا اگر او تا به حال ثبت هر گونه مدارک رسمی به نظر می رسد دولت در انتخابات رای.

آخرین مهلت برای اضافه کردن نامزدهای مستقل به انتخابات هنوز به تصویب رسید در بسیاری از کشورهای.

غرب و به همان اندازه مشهور, همسر, Kim Kardashian West, بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است.

در یک جلسه در ماه اکتبر 2018 غرب تحویل یک درهم و برهم و ناسزا-لادن در سخنرانی که در آن او مورد بحث جایگزین میکنند و خود را تشخیص اختلال دو قطبی که به او گفته بود در واقع محرومیت از خواب.

Elon Musk مدیر اجرایی برقی-ماشین ساز تسلا و دیگر افراد مشهور و شناخته شده برای گریز از مرکز طغیان تایید غرب توییتر پست: “شما باید از من حمایت کامل!,” او نوشت.

Josh Marshall, بنیانگذار, سیاسی, سایت, Talking Points Memo, به نام غرب حرکت یک “شیرین کاری” است که “بخشی از برخی از معامله با مغلوب ساختن پیشی جستن”.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول