یک راهنمای ساده برای درک ما دوم متمم

مرگبار تیرباران های دسته جمعی در ایالات متحده رخ داده است برای سال و موجی از تیراندازی سال گذشته سوخت ادامه بحث بیش از آنچه می تواند انجام شود برای جلوگیری از این گونه جنایات در کشور است.

طرفداران کنترل اسلحه با مشکل موانع با این حال: متمم دوم.

متمم دوم قانون اساسی آمریکا آمده است که “به خوبی تنظیم شبه نظامی لازم بودن برای امنیت یک کشور آزاد حق مردم برای حفظ و خرس با اسلحه نباید نقض.”

تاریخچه

در سراسر بسیاری از ما, تاریخ اصلاح شد به سختی مورد بحث قرار گرفت. تصویب شده توسط کنگره در ماه سپتامبر سال 1789 و تصویب در سال 1791 دوم متمم قانون اساسی پیشنهاد شد در یک سیاسی تنظیم به طور قابل توجهی متفاوت از آن از مدرن ما.

سیاست در تازه تاسیس ما به شکل قرن از سنت انگلیسی. مردان ما را نسل موسس می ترسید یک ارتش دائمی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ظلم و ستم به مردم به عنوان تا به حال رخ داده است در طول بحث حکومت از الیور کرامول که برخی به عنوان یک دیکتاتور نظامی که حکومت انگلستان از سال 1653 تا زمان مرگ خود در سال 1658.

به جای یک ارتش دائمی گروه از مردان در محلات در سراسر ایالات متحده شد و انتظار می رود گروه با هم به تشکیل گروههای شبه نظامی که سلاح های خود را و دریافت پاره وقت کار بدون مزد آموزش نظامی.

اما ما در جنگ انقلاب نشان داد که شبه نظامیان بودند و نه کافی برای مقابله با نیروهای مهاجم از جمله کسانی که امپراتوری بریتانیا.

به خوبی تنظیم شبه نظامی لازم بودن برای امنیت یک کشور آزاد حق مردم برای حفظ و خرس با اسلحه نباید نقض.

دوم متمم قانون اساسی ایالات متحده

این موضوع یک بحث مهم بین دو اردوگاه از مردان با نفوذ که قاب نوشتن قانون اساسی ایالات متحده: ضد فدرالیست و فدرالیست.

فدرالیست دیدم قوی دولت ملی به عنوان لازم برای موفقیت تازه شکل گرفته ما. قانون اساسی ایالات متحده دیده شده فدرالیست به عنوان راهی برای تضمین چنین دولتی.

ضد فدرالیست می خواستم برای جلوگیری از تصویب قانون اساسی این ادعا که یک دولت ملی خواهد بود قادر به رسیدگی به نیازهای مردم دور از پایتخت.

در حالی که آنها ناموفق بودند در مسدود کردن آن تصويب ضد فدرالیست ابزاری بودند در پیشنهاد 12 اصلاحات مربوط به قانون اساسی که گذاشته از حقوق مسلم برای ما شهروندان – 10 که تصویب و در سال 1791 از جمله متمم دوم.

دادگاه سوابق

در حالی که متمم دوم مورد استفاده قرار گرفت برای حفظ دولت فدرال از تنظیم اسلحه آمده بودند از چپ به تنظیم سلاح گرم به عنوان آنها را مناسب دیدم. بسیاری از مسدود سیاه مردان را از داشتن سلاح و اسلحه های مورد استفاده برای شبه نظامیان نگه داشته شدند در یک دولت رول با توجه به مرکز ملی قانون اساسی تاریخی سازمان تاسیس شده توسط دولت ایالات متحده.

هنوز دادگاه عالی ایالات متحده (SCOTUS) در سال های اخیر تقویت اصلاح.
مدرن بحث بر سر متمم دوم را معنا و اجرای به SCOTUS در سال 1939 با این مورد ایالات متحده v میلر.

SCOTUS حکومت در آن صورت است که حمل و نقل از یک اره-off shotgun در سراسر خطوط دولت – از اوکلاهما به آرکانزاس, این مورد می تواند تنظیم شده توسط کنگره تحت قانون اسلحه ملی (NFA) از سال 1934 اولین کنترل اسلحه فدرال عمل می کنند.

Gun control

یک معترض دارای یک نشانه در یک “راهپیمایی برای زندگی ما’ تظاهرات خواستار کنترل اسلحه در ساکرامنتو کالیفرنیا [باب قوی/رویترز]

NFA وضع مالیات بود اما همچنین به معنای محدود کردن فروش “تفنگ ساچمه و تفنگ داشتن بشکه کمتر از 18 اینچ در طول برخی از سلاح گرم به عنوان ‘هر سلاح دیگر,’ machineguns و صدا خفه کن اسلحه گرم و خفه کن” به علت “استفاده مکرر” در جرائم با توجه به دفتر الکل و تنباکو و سلاح گرم است.

که پیشینه ای به طول انجامید تا سال 2008 زمانی که نزدیک به ممنوعیت مالکیت اسلحه گرم در واشنگتن, DC, تصویب شده توسط دولت فدرال به چالش کشیده شد.

SCOTUS حکومت در یک 5-4 تصمیم گیری است که تاریخ و زبان دوم متمم قانون حفاظت فردی مناسب به حمل سلاح نه تنها در داخل یک شبه. حکم زده ممنوعیت.

قضات که مخالف نوشت مخالفت خود را که آن را صرفا یک اسمی حق فردی و اعمال “حق مردم هر از چند متحده برای حفظ به خوبی تنظیم شبه نظامیان” و این که دولت باید قادر به تصمیم گیری زمانی که و اگر به ممنوعیت اسلحه در مناطق بالای جرم و جنایت.

در سال 2010 یک مورد مشابه که شامل ممنوعیت اسلحه در شیکاگو, ایلینوی بود دوباره زده توسط یک 5-4 تصمیم گیری است. که مورد دیدم اکثریت موافقت که 14 متمم تصویب و در سال 1868 به بردگان سابق ما شهروندان و تضمین حقوقی به روند و که همه شهروندان از حقوق اساسی محافظت می کند تفنگ مالکیت یک حق ملی قانون اساسی مرکز گفت.

وجود دارد هنوز هم موقعیت هایی که در تجاری اسلحه گرم خرید و فروش می تواند متوقف اسلحه می تواند در ممنوع در مناطق حساس مانند مدارس و جانی را به خود اسلحه می تواند محدود.

دادگاه های پایین در سراسر آمریکا همچنان برای دیدن موارد با توجه به مقررات از سلاح گرم است. حتی با تصمیم گیری های 2008 و 2010 این دادگاه ها اغلب اختلاف نظر دارند با توجه به ملی مرکز قانون اساسی.

بحث بر سر متمم دوم به مراتب بیش از, در مکان های عمومی, سیاسی و قضایی عرصه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>