نادر مداخله آمریکا کمک به مهر و موم بسیار مهم اوپک مقابله

نیویورک — به عنوان تقاضا برای سوخت کاهش یافت در سراسر جهان و صنعت نفت مواجه ویرانگر کاهش قیمت نفت در ایالات متحده در زمان نادر حرکت از پله به مذاکرات مربوط به کشورهای عضو اوپک و غیر عضو از جمله روسیه و مکزیک یک اتحاد به نام اوپک+.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گروهی از سناتور دیگر در اختیار داشت نفوذ سیاسی برای فشار اوپک و متحدان آن به توافق بیش از آخر هفته به قطع تولید نزدیک به 10 میلیون بشکه در روز — حدود 10% از زمان جهانی خروجی.

اقدام غیر معمول توسط ایالات متحده — و این واقعیت است که مداخله می کرد — منعکس ناامید شرایط صنعت نفت در بر داشت خود را در توجه به آسیب های اقتصادی ساخته شده توسط coronavirus شیوع.

“شده اند وجود دارد بازار نفت از بحران, اما هیچ چیز مانند قبل از این گفت:” دن Yergin, معاون رئیس IHS Markit. “حتی زمانی که سقوط قیمت در سال 1986 و یا سال 1988 تقاضا در واقع بالا رفت. شما هرگز به حال 20 تا 25 درصد کاهش در تقاضا فقط یک شب. شما هرگز به حال اقتصاد جهان تعطیل یک شب.”

تهمت هم می دانستم که آنچه که در این بحث در داخل کشور ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر بزرگترین در جهان نفت و گاز تولید.

“این تاریخی اقدام کمک خواهد کرد که نزدیک به 11 میلیون کارگران آمریکایی که با حمایت ایالات متحده در صنعت نفت و گاز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک coronavirus نشست خبری دوشنبه.

چقدر مهم است که ایالات متحده?

مقامات آمریکایی بدست درگیر با اوپک در گذشته تماس های تلفنی و یا تلاش برای نوسان یک معامله در بحران های بین المللی و شرایط غیر معمول. مداخله کرده است به طور معمول شده است در پاسخ به قیمت های بالا; در عوض, در وضعیت فعلی قیمت نفت کاهش یافته و بیش از 60 ٪ از زمان آغاز سال است.

“وجود دارد هیچ چیز جدید در مورد یک رئیس جمهور تلفنی ریاض به درخواست برای کمک به برخورد با بازار نفت اختلالات اما این سطح از فشار و دخالت هر دو طرف از پنسیلوانیا Ave. نه به ذکر است G20 همراه با مقیاس نفت کاهش روی میز چیزی است که به ندرت دیده می شود در اوپک تاریخچه” گفت: Jason Bardoff موسس مدیر کلمبیا Unversity مرکز جهانی سیاست انرژی.

که دقیقا چه چیزی آمریکا را به میز ؟

مکزیک متوقف مذاکرات با امتناع از قطع بیش از 100 ، 000 بشکه در روز از تولید زمانی که اوپک درخواست شد برای دو یا سه برابر این مبلغ است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ایالات متحده کمک خواهد کرد توسط shouldering کاهش است که مکزیک بود و تمایلی به ایجاد.

در حالی که تهمت وعده برای کمک به مکزیک ممکن است به نظر می رسید توخالی — شرکت های ایالات متحده در حال حاضر برش تولید با توجه به قیمت پایین — مغلوب ساختن پیشی جستن مداخله در مکزیک نمایندگی ارسال یک پیام است که می تواند به کمک فشار با احتیاط داد به یک معامله.

“آنها به توافق برسند به چیزی شبیه به یک داستان پوشش یک پوشش دیپلماتیک به طوری که دیگر احزاب در اوپک که آیا آنها آن را دوست داشت یا نه رفتن به مجبور به قبول این شرایط قادر خواهد بود به انجام این کار بدون از دست دادن اعتبار” گفت: Kevin کتاب مدیر عامل در Clearview انرژی همکاران.

مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات همچنین نشان داد که ایالات متحده views مکزیک به عنوان یک شریک مهم در یکپارچه آمریکای شمالی بازار انرژی گفت: امی مایرز Jaffe ارشد همکار در شورای روابط خارجی که دیدم آن را به عنوان مهم سیاست حرکت می کند. “من فکر می کنم آن را در خدمت رئیس جمهور و در هر تعداد” از جمله مرز, مسائل, او گفت:.

حتی بیشتر آشکار شد یک تماس بین یک دوجین آمریکا و سناتور عالی رتبه انرژی و مقامات وزارت دفاع آمریکا روز شنبه. سناتور. دن سالیوان, R-آلاسکا با اشاره به وجود قانون پیش نویس است که حذف نیروهای آمریکایی از جمله موشک پاتریوت از عربستان سعودی است.

“اگر آنها از دست دادن است که گروهی از سناتورهای شما شروع به دیدن وتو نادیده گرفتن اکثریت در قانون است که معاملات منفی با عربستان سعودی” سالیوان گفت: یک گروه کوچک از کنگره خبرنگاران.

که بسیار روشن تهدید کتاب گفت. “این واقعا یک مذاکره در همه.” او اضافه شده است. “این یک محله خطرناک برای عربستان سعودی و ایالات متحده آمریکا نقش حیاتی در حفاظت از آنها است.”

می تواند مجبور تولید کاهش کار در ایالات متحده آمریکا ؟

با دولت-اجرای عملیات نفتی اوپک ملت می توانید به راحتی تصویب کاهش و یا افزایش تولید. اما ایالات متحده به هزاران مستقل تولید کنندگان نفت پس از هماهنگی و اجرای کاهش تولید خواهد بود پیچیده و کارشناسان می گویند بعید است.

برخی از تولید کنندگان نفت در تگزاس و اوکلاهما در حال هل دادن دولت موظف به کاهش تولید اما صنعت تقسیم شده است در چشم انداز. در حال حاضر تولید کنندگان با هزینه بیشتر تولید هستند به احتمال زیاد به رنج می برند و خواهد بود که برای اولین بار به فایل برای ورشکستگی یا خاموش کردن چاه های موجود آسیب های نفتی است. اما دولت موفق تولید برش “گسترش درد یکنواخت” کتاب گفت.

“ما نشان می دهد که اوکلاهما می تواند تعادل بازار ما نمی تواند انجام دهد که گفت:” مایک Cantrell صاحب Cantrell سرمایه گذاری LLC نفت و گاز سرمایه گذاری گروه مستقر در اوکلاهما. اما ایالت تولید کاهش یافته است و حدود 20% در این سال معادل حدود 100 ، 000 بشکه در روز — یک برش شبیه به مکزیک است. اگر پایدار “خواهد بود که یک برش خواهد بود که قابل برش در جهان طرح از همه چیز,” او گفت:.

در تگزاس کمیسیون برگزار خواهد شد جلسه سهشنبه در موضوع.

چرا قیمت نفت بهبود می یابند پس از اوپک+ معامله ؟

با وجود این قرارداد ایالات متحده معیار خام معامله شد و در حدود 22 دلار در هر بشکه دوشنبه, خوب, زیر چه بیشتر تولید کنندگان نیاز به زنده ماندن مالی. اما هنوز هم بهتر از آنچه که برخی از تحلیلگران پیش بینی کرده بود — از جمله افت قیمت به تک رقمی.

“یک ساعت تیک تاک برای تمام بازیکنان به دلیل پایان مارس یا اوایل آوریل…جهان که قرار بود برای اجرا از ذخیره سازی و قیمت نفت که قرار بود به رها کردن مانند یک سنگ” Yergin گفت.

AP نویسنده لیزا Mascaro کمک به این گزارش.

دنبال Bussewitz در توییتر: @cbussewitz

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>