یک چهارم از millennials می گویند که آنها را ذخیره کرده اید $100,000 — در اینجا چگونه آن را انجام

خوش شانس ترین جوان آمریکایی ها جلوتر از همسالان خود زمانی که آنها سن خود را.

یک تعداد قابل ملاحظه دیده می شود یک پس انداز دست انداز در سال های اخیر است. یک چهارم از millennials باید 100 ، 000 دلار یا بیشتر پس انداز از 16 درصد دو سال پیش با توجه به بانک امریکا BAC +1.42% “بهتر است پول عادات” گزارش که به بررسی نزدیک به 2000 millennials سن 24 تا 41. این بانک خواست در مورد کل مبلغ پس انداز از جمله پس انداز بانک/چک کردن حساب ایرا 401(k) و دیگر بازنشستگی و یا حساب های سرمایه گذاری.

دستور العمل های خود را برای این شش رقم ، 10-سال گاو, بازار, بدون وقفه, استخدام, مزایای خوب و زمان بندی خوب.

بسیاری از millennials نیز وارد بر روی بازار کار در حین یا بلافاصله پس از رکود بزرگ. شغل محیط زیست است rosier حداقل با قضاوت بر اساس آخرین شغل ارقام است. نرخ بیکاری بدون تغییر بود در 3.5% در ماه دسامبر باقی مانده و نزدیک به 50 سال کم است. این نرخ مشارکت نیروی کار بود 63.2% در ماه دسامبر بدون تغییر از ماه گذشته با کمک افزایش در زنان 25 تا 34 به دنبال کار و/یا گرفتن شغل.

این یک تشویق برای بهبود این مبارزه نسل با توجه به بررسی. وای زین با رکورد دانشجو-بدهی وام از $1.5 تریلیون و بسیاری از آنها سخت و زمان تهیه اولین خانه. در سال 2015 تنها 8 درصد از millennials گفت: آنها تا به حال 100 ، 000 دلار یا بیشتر stashed برای یک روز بارانی. Millennials نیز فقط به عنوان به احتمال زیاد به بودجه از هر دو نسل X-ers و متولدین این مطالعه همچنین نشان داد.

اما با وجود پس انداز خود را بیش از نیمی از تمام millennials می گویند که آنها احساس پشت از نظر مالی در مقایسه با جایی که آنها فکر آنها خواهد بود و دیگری 33% احساس مالی پشت همسالان خود. به طور متوسط the millennials در این نظرسنجی گفتند که آنها شروع به صرفه جویی برای بازنشستگی در سن 24, زودتر از هر دو نسل X (30 سال) و متولدین (33 سال). بیشتر چه, واقعا احساس امنیت مالی بیش از یک چهارم (26 درصد) می گویند که آنها نیاز به 1 میلیون دلار یا بیشتر است.

از دست ندهید: شماره 1 کار در امریکا با هیچ تجربه لازم’ می پردازد $100,000 در سال — و آن را در دره سیلیکون

“قدیمی تر millennials امن تر هستند وقتی که می آید به پس انداز خود را, اما بسیاری دیگر در سراسر این گسترده سن-محدوده هنوز هم در تلاش برای صرفه جویی در همه,” گفت: اندرو Plepler, جهانی, رئیس, محیط زیست, اجتماعی و حکومت در بانک مرکزی امریکا. “بدهی باقی مانده فشار دادن چالش با رقیب فشارهای ساخت آن را سخت را برای مردم به احساس امنیت مالی.” او افزود: “وای روبرو هستند مشکل مالی متعادل کننده عمل می کنند.”

این گروه سنی به رقابت از جوان تر بود اما. یک مطالعه جداگانه از دفتر اعتباری TransUnion TRU -0.50% نگاه اعتباری و مشخصات از نسل Z کسانی که متولد شده در یا بعد از سال 1995. در میان کسانی که ژنرال Zers که در حال حاضر به بلوغ رسیده در آمریکا 66 درصد نوعی از محصول وام. شواهدی وجود دارد که اعضای نسل Z که از سن آمد پس از رکود بزرگ نیز با داشتن یک زمان آسان تر برای پرداخت کردن بدهی خود از millennials را در سن خود را.

وای تحقيقات قبلی نشان می دهد باید مسئولیت کمتر نسبت به همتایان بزرگتر خود. آنها احتمال بیشتری برای اجاره از اموال خود را و بر خلاف پدر و مادر و خواهر و برادر بزرگتر کمتر احتمال دارد به بچه ها. آنها صرف بیش از به طور متوسط $2,300 هر سال نسبت به نسل های قدیمی تر در پنج مورد کلیدی: مواد غذایی و گاز و رستوران ها و قهوه صورتحساب تلفن همراه با توجه به شخصی امور مالی سایت Bankrate. و آنها را به صرف $233 در هر ماه در وعده های غذایی در مقابل $182 برای نسل های قدیمی تر.

آنها همچنین باید مشکلات بزرگتر. آنها شانه بیشتر دانشجو-بدهی وام از هر نسل و در صورت قیمت خانه است که به مراتب بالاتر از پدر و مادر خود را در سن خود را در یک پست-رکود محیط راکد و دستمزد. دانشجو-بدهی وام رسیده است $1.3 تریلیون دلار به عنوان هزینه کالج افزایش یافت. و صرف بیش از 30 درصد از درآمد خود را اجاره و یا رهن یک قانون طلایی برای چند دهه است که در حال حاضر تقریبا غیر ممکن است برای بسیاری از جوانان آمریکایی است.

(یعقوب Passy کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>